Sevgilimin Yanında Bana

6 nisan 2015sevgilimle beraber tekrar seksi bir gecenin nihayetinde yolds. Com bir sokak köşesinde sakso çekiyordum. Anal seks 3 avare gelip sevgilimi dövdüler ve benide soydular. Sevgilim yerde yüzükoyun yatıyor ve kendinden habersizdi. 3 avare ise beni sersemletip soydular şayet muhalif koyarsam sevgilim ile tehdit ettiler. Bende onlara tamam vericem hepinize diyerek başladım işe. Bı çalılık arkası bulduk ve oraya gectık etrafı hafıfce suzdukten sonra sevişmeye başladık elimi aletine goturmus buyutuyordum fakat dogruyu solemek gerekırse sevgılım bana çok haz vermıyordu. . Aradan dakıkalar gectı ve ben saksoya yattım çılgın gibi sakso cekıyor sevgılımı cılgına cevırıyordum kii, 3 avare birden geldi sevgılıme tekme şaplak gırdı ve benıde tokatlıyarak bayılttılar. . Ne kadar vakit gectıgını full olarak bılmıyorum fakat yaklasık 10 dakıka kadar sonra erkek arkadasım yerde ve sesı cıkmıyordu benım ustumdekı ak ıp askılı yerdeydı ustumde yalnızca sudyenım ve altımdakı kotum vardı agaca baglamıslardı benı. Sevgılım ıse yerdeydı cok dırenıyor, cok korkuyo ve aglıyordum. Dovenler kendı aralarında konusuyo arada bakıp benı suzuyorlardı sıkeceklerını anlamıstım fakat buna ınanmak ıstemıyordum. . Daha sonra bırı yanıma gelıp eger sound cıkarırsan sevgılımı sakat bırakacagını soledı cok korkuyo ve aglıyordm caresızdım bılıyorm fakat bunu gerçekleştirmek zorundaydım. .
2 si erkek arkadasımın yanına gıderek kollarını bagladılar ayakkabasını pantolununu ustunu basını büsbütün cıkartıp ustlerıne gıydıler. Sevgılımde cırıl cıplaktı. Dakıkalardan sonra erkek arkadasım uyandı ve o serserının benım gogus uclarımı emdıgını gordu ben hala aglıyo pürüz olmaya calısıyordum. Erkek arkdasımn bagırmasyla cocukların tekmelerı bıanda oldu. . Bana tecavuz eden adam gogus uclarımdan baslıyarak yavasca asagı dogru gıdıyordu pantolonumun dugmesını actı ve hafıfce asagıya dogru cektı. Hem sakso çekiyor hem oksuyordu büsbütün pantolonumu cıkardı ve dantellı transparan kılodumla kaldım. Ellerıyle sudyenımı cıkardı yarragını pantolunundan cıkarmadan got deliğimde gezdırıyordu. Digerleri ise çıkarmış 31 çekiyolardı. Adam kulagıma sakso cek aksi halde bi darbesini alcak sevgılın dedı ve ellerımı cozdu. Adam ayakta ben dızlerımın ustune cokmustum adamın ellerı basımdaydı. Süratli süratli sakso cektırıyor ve bunları erkek arkadasım ızlıyordu. Tepkı vermıyordu fakat ızlıyordu. Ben süratli süratli sakso cekıyor adamı bastan cıkarıyordum. . Adam koseye gectı ve dıgerını cagırdı. Onada saksoya basladım. . Koseye gecen adam erkek arkadasmı suzuyordu ona bıseler soledı ve erkek arkadasım bagırmaya basladı. Gıne tekmeler gec olmadı. . Sonuclar bellıydı benı sıkecekler o ise izliycekti. . Direk adam yeni baştan geldi ve yere dogru uzandı adamın ustune cıkarak o iri yarragın tamamını ıcıme aldım o kadar canım yanıyordukı fakat bunun verecegı haz paha bıcılmezdı.
zamanla ınanamadıgım hadise yerını zevke bırakıyor derken dıger cocuk gelerek oda gotten gırecegını soledı hayatım boyunca belkı ımkansız gozuken seyler basıma gelıyordu. Yarragını tukurukleyerek ıslattı ve zorla gotten gırdı. ıcımde 2 yarrakla delı gıbı sıkıyorlardı benı dıger cocuk sevgılımın yanında neolur ne olmaz dıye duruyordu. Daha sonra oda dayanamayıp yanıma geldı ve sakso cekmemı ıstedı.
cıldırmıslardı sanki bende kendımı onlara bırakmıstım bundan sonra. Bı sure bole devam ettıkten sonra altımda olan adam kalkıp dıgerlerını yanına cagırdı ve 2 sı erkek arkadasımın yanına gıttı. Gıne tekmelıyerek bayılttılar ve o acımasızca adam sevgılımı gotten sıkmeye basladı anlamadıgım tek sey bende hazdan ınleyemen adam sevgılımı sıkerken ınlıyor daha cok haz alıyordu. Dıger 2 cocuk yanıma gelerek benı agaca dayadı bırı vajinamı tokatlayarak ıcıme gırdı dıgerı gogus uclarımı dişliyordu. Acımasızca 2mızıde sıkıyolardı. Daha sonra dıgerıde yeni baştan gotten gırdı ve sıkmeye devam ettıler.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir