Sevgilimin Bakireliğini Test Ettim

sevgilime geçen ay evlenme teklifi ettim. Teklifimi kabul ettikten sonra çevreden beni devamlı uyarmaya başladılar o kadın bakire değil diye. Daha sonra benim de içime bir kurt düşmeye başladı. Ve kadın arkadaşıma bu soruyu nasıl soracağımı bilmiyordum. Sonuçta evlenme teklifi ettikten sonra böyle bir soru insanın başını karıştırabilir ve bende gül gibi karıdan olabilirdim. O yüzden ben de bunu değişik bir yöntemle çözmeyi deneyecektim. Evlenmeden evvel sevgilimi sikerek bakire olup olmadığını test edecektim.
bunun maksadıyla her şeyi hazırlamıştım bende. Sevgilimi evime çağrı edecektim sonra ise onu yatağa atıp bakire olup olmadığına bakacaktım. Şayet bakire değilse evlenmekten vazgeçecektim. Fakat evime gelmeyi reddetti bende onu piknik vaadiyle ağaçlık bir alana götürdüm. Sonra ağzını yazmasıyla bağladım ve ellerini bir ağaca arabadaki urganla bağlayıp eteğini yırttım. Sonra kalkmış yarrağımı vajinasına sokmaya başladım iki defa soktuktan sonra sikimde kanlanma göremedim. Biraz zarın parçalanmasını da bekledim fakat akan bir şey yoktu. Mahalledekiler haklıydı, evleneceğim kadın bakire değildi.
bende o sinirle bunu ağaca yapıştırıp pompalamaya devam ettim. Evvel vajinasını sonra da kalçasını siktikten sonra kalçasına boşaldım ve ellerini çözüp onu orada bıraktım. O günden sonra o vajinası bir daha hiçbir yerde görmedim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir