Sevgilimi Hep Yakın Arkadaşıyla Aldattım

saygılar otelde tanıştığım çalışan ile yaptığım sikiş anım fazla güzeldi. Iki haftalık kalacağım otel odasında kara mini etekli ve al gömlekli kadın fazla sexiydi. Onu bir şekilde baştan çıkardım ve yatağa atmayı başardım. Beni bacakları ile fazla ereksiyon ettiği maksadıyla onu becerdim.
oda servisinde devamlı onu istiyordum. Benim yanıma devamlı gelip gitti ve sonrasında birbirimize yakınlığımız arttı. Fazla güzeldi ve ben onu bir aksam tekrar davet ettim. Kapının aleni olduğunu ve odaya girmesi lazım olduğunu söyledim. Içeri girdi ve ben yatakta yatıyordum. Hasta olduğumu söyledim ve bana servis yapmaya başladılar. Bende bunun üstüne onu yanıma oturttum. Yanıma oturduğunda bacakları full belli oldu. Bende bacaklarına ellemeye başladım ve ilk başta ellerimi çekti. Sonrasında yeni baştan bacağına elimi attım ve bu defa bir şey demedi. Dudaklarıma yapışarak benimle sevişmeye başladı. Üzerime çıktı ve sağa sola zıplamaya başladı. Eteğini çıkardı ve külotlu çorabını açmadan sikimin üstünde oynamaya başladı. Pantolonumu açtı ve çorabını delerek vajinasına sikimi soktum. Üzerimde zıplamaya başladı ve fazla feci haz almaya başladım.
onu yarım saat siktikten sonra boşaldım. Ardından altıma aldım ve vajinasını dakikalarca sikmeye başladım. Vajinası fazla sıcaktı ve bana garip haz veriyordu. Otel odasında onu işinden ederek dakikalarca becerdim. Onu işten çıkardım ve benimle kalmaya başladı. Fazla fena şekilde zaman geçiriyorduk.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir