Sevgilime Bekaretimi Ormanda Verdim

selam kaymak gibi sex öykü okuyucuları. Ismim irmak, 21 yaşındayım, şu zamanda evliyim ve kocamla beraber berlin’de yaşıyorum. Ben 19 yaşında iken, bir arkadaşım sayesinde tanıştığım sevgilimle ilk defa nasıl sikiştim, bekaretimi nasıl kaybettim, onu anlatacam.
arkadaşım numaramı ayhana verdikten sonra, hergün telefonda konuşmaya başladık ve birbirimize fazla alaka duyduk. Sonra buluşmaya karar verdik. Arkadaşım ve onun çıktığı toy geldi. Ayhan beni fazla beğenmişti, ben de onu fazla hoşlandım. Gerçekten onu ilk gördüğümde kalbim güm güm atmış ve vajinam sular içinde kalmıştı. Onunla o an oracıkta sikişmek isterdim doğrusu. Neyse cafede oturduk ama ikimizde rahat değildik onların yanında. Bir mola dışarı arabaya gerçek gittik. Arabada biraz konuştuktan sonra bu yapıştı dudaklarıma, öpüşmeye başladık. Sonra beni geri koltuğa attı ve üstüme çıktı. Her nekadar gerçekleştirme desemde elbiselerimi soymaya başadı. Benimle arabada sikişmek istiyordu. Ben pürüz oldum, “olmaz, gerçekleştirme! Henüz hazır değilim. ” dedim. Ayhan da, “tamam, sen ne vakit istersen yaparız. ” dedi. Yan yana oturup dizime kafası dayadı ve baya bir konuştuk. Sonra, “ben bundan sonra eve gideyim, geç kaldım. ” deyince kadın arkadaşımla çıktığı evladı da aldık eve bıraktılar bizi.
evde gözümün önünden asla gitmiyordu, fazla pişman oldum beni sikmesine pürüz oldum diye. Ayhanı mütalaa edince bile vajinam sular içinde kalıyordu. Uzatmayım, ayhanla bi zaman buluştuk ve çıkmaya başladık. Onun yuvasında devamlı sevişiyor, ama ileri gitmiyorduk. Her tarafımı, amcığımı öyle hoş yalıyordu ki, yaşamın tadı bu diyordum ve defalarca boşalıyordum. Düşünün bir de beni sikse nebiçim olacaktım. Tekrar birgün buluşup yuvasına gittik. Sevişirken, amcığımı parmaklamaya başladı. Hazdan uçuyordum, ayhanın saçlarını yoluyordum ve sırtına tırnaklarımı batırıyordum. Yarağını gördükçe daha bi fena oluyordum. Derken yarağını vajinama sürtmeye başladı. Amcığım da, yarağı da yanıyordu. (ohhhh, şu anda bile hissediyorum sıcacık yarağını). Neyse, ayhan yarağını amcığıma biraz soktu yarısına kadar, “hayır, sokma! ” diye bağırdım. “ben bakireyim, daha kızım biliyorsun, gerçekleştirme! ” dememle beraber yarağını amcığımdan çıkardı. Baktım ki yarağına kan bulaşmış, çarşafta kan olmuş. Derhal kalktım, “sanırım bakireliğim bozuldu, yapacak bişey yok! ” dedim ve banyoya gittim. Baya bir yıkandım ve kalkıp eve geldim. Kendimi zararlı hissediyodum, bundan sonra kız olmuştum ve hiçbir şey anlamamıştım. Bekaretimi kaybetmeyi daha değişik hayal ediyordum hep.
aradan bir hafta geçti ve biz tekrar buluştuk. Ayhana, “olan oldu bir kere, ne yapalım, bari senin eve gidip adam gibi sikişelim! ” dedim. Ayhanın kafasına diğer bir yere gitme düşünceyi geldi. “seni ormanda becermek istiyorum. Ormanda bağırta bağırta vajinasına koymak, dilediğim gibi, doyasıya vajinasını becermek istiyorum! ” deyince benim amımdan akan suları keşke görseydiniz. Bi hışımla bindik arabasına ve öpüşerek seks yaparak gittik ormana. Bütün gözlerden uzak müsayit bi yer bulduk, arabadan battaniyeyi alıp yere serdik. Ayhan beni soymaya, her soyduğu yerimi de öpmeye sakso çekmeye başladı. Düşünsenize, bütün vücudumda diliyle daireler çiziyor ve beni azdırıyordu. Her yerimi yarım saat yaladı, vakumladı, yuttu. Ardı ardına boşalıyordum ve hazdan doya doya inliyor, bağırıyordum. Tüm bedenim titriyordu, bunun farkına varan sevgilim bir an durup, “niye böyle titriyorsun? ” dedi. Ben de, “bilmiyorum, elimde değil, kendimi büsbütün sana bıraktım, bundan sonra beni sik! ” dedim.
ayhan, “yok derhal öyle becermek, bu hatıra doyasıya yaşamak istiyorum. ” deyip yeni baştan daldı amcığıma. Amımın her yerini vakumluyor, sularını yutuyordu. Arada bir parmağını vajinama soktukça ben hazdan bağırıyordum. 15 dakika kadar vajinamı yaladı ve ardından 69 pozisyonunu aldık, ben de onun yarağını ağzıma aldım. Yarağını yaladıkça hazdan bir bağırıyordu ki, o an anladım sebep ormana geldiğimizi. Yarağının başını dondurma yalar gibi yalıyordum. Ayhan bununla yetinmiyor hepsini ittiriyordu ağzıma. Ani, “gelmek üzereyim! ” dedi ve birkaç saniye sonra bağıra bağıra boşaldı ağzıma. Hepsini sakso çekip yuttum, tadı fazla güzeldi, asla midem falan bulanmadı. Yarağı sertliğinden bişey kaybetmemişti. Yarağına doyamıyordum birtürlü, birsüre sakso çekmeye devam ettim. Yarağının başını nazikçe dişliyordum. Haz ve acıyla dağınık bağırıyordu, ama hissettiği keder onu daha da azdırıyordu.
inleyerek, beni birazdan nasıl sikeceğini, öcünü nasıl alacağını anlatıyordu. “sen benim orusbumsun, vajinasına koyacam senin, sikecem her yerini, kulaklarını bile sikecem. Fahişem benim! ” diyordu. O böyle konuştukça ben daha da kalın ve süratli yalıyordum kazık gibi yarağını. Fazla geçmeden bağıra bağıra tekrar ağzıma boşaldı ve tekrar yuttum. Ama bu sefer bir kısmını yutmadan ağzımda tuttum ve ayhana döndüm, başladık öpüşmeye. Öpüşürken ağzımdaki spermleri onun ağzına aktardım, o da arka benim ağzıma tükürdü, “yut fahişe! ” dedi. Ağzımda biraz gargara yapıp yuttum. Sonra yeni baştan öpüşmeye ve sevişmeye devam ettik. Elimi yarağına attığımda deminki sertliği kalmamıştı. Ama yarağını biraz sıvazlayıp taşaklarını okşayınca, yavaş yavaş tekrardan kalınlaşmaya, kalkmaya başladı. “senin bu yarağının hastası oldum, sikicim benim! ” deyip yarağını biraz daha yaladıktan sonra sırt üstü yattım. Bacaklarımı ayırdım, vajinamla oynayarak, “sik beni! Vajinama koy! ” dedim.
ayhan yarağının başını tükürükle ıslattıktan sonra bacaklarımın arasında şinav çekme pozisyonunu aldı. Yarağı amımın deliğini arıyordu ve fazla geçmeden buldu da. Yarağının başını amımın ağzına yerleştirip, “hazırmısın aşkım? ” diye sordu. Ben, “hazırım aşkım, sik vajinamı, doyur yarağa! ” deyince, yavaş yavaş vajinama yüklenmeye başladı. Yarağı vajinamı yara yara ilerledikçe olağan üstü bir keder hissediyordum. Ani hepsini sokunca, ben nasıl bağırdım duymalıydınız. Resmen içimde biryerlerin yırtıldığını hissetmiştim. “hayvan! Vajinamı parçaladın! Menfaat! ” dedim. Ayhan yarağını amımdan çıkardığında kanlanmıştı, şaşkın şaşkın, “bu ne yaa? Niye kanadı tekrar? ” diye sordu. Ben de, “niye olacak, kızlık zarım yırtıldı! ” dedim. Ayhanın şaşkınlığı daha da artmıştı, “aşkım seni esasen geçen hafta bozmamışmıydım? ” dedi. Ben de gülümseyerek, “hayır geçen hafta tane olmuşum, yani adetim o günlerde gelecekti, sen parmaklayınca kızlık zarım yırtıldı umduk, öyle değilmiş, tane kanımmış. Ama bu sefer bakireliğim gerçekten gitti. Beni doyasıya sikebilirsin bundan sonra! ” dedim ve ayhanı üzerime çektim.
ayhan yarağını yeni baştan soktu vajinama ve yavaş yavaş pompalamaya başladı. Bu sefer daha itinalı davranıyordu. Yarağını her sokup çıkardığında daracık amcığım biraz daha genişliyordu. Bir zaman sonra vajinam yarağına alışmıştı, yarağı rahat girip çıkıyordu ve keder duymuyordum bundan sonra. Yaklaşık bir saate yakın birlikte olduk. Farklı farklı pozisyonlarda, doya doya becerdi beni. Domaltıp becerdi, bacaklarımı omzuna alıp becerdi, üstüne oturtup becerdi, kucağına alıp becerdi, ayakta becerdi, ağaca yaslayıp sikti… denemediğimiz pozisyon kalmadı. En son bundan sonra kaşık pozisyonunda bana sarıldı, yarağını vajinama soktu ve öyle uyuduk. Bir saat kadar uyumuşuz ormanda kuş seslerini duyarak. Sonra kalktı, “gidelim bundan sonra! ” dedi. Ormandan ayrılmadan bir posta daha birlikte olduk. O gün beni eve bırakırken, bir kere de autobahn’da arabada ağzımla boşalttım. Napiyim, resmen yarak hastası olmuştum :))
ayhanla şu anda evliyiz ve birlikte yazıyoruz bu yazıyı. Daha doğrusu ben yazıyorum, o rahat durmuyor, amcığımı sakso çekiyor. Ooohhh! Lisanı yakıyor amcığımı. Kocamın dediğine göre amcığım sikildikce daha bi güzelleşmiş, “böylesine hoş ve taze bir vajinası becermek istemeyecek erkek tanımıyorum! ” diyor. Daha çok yazamıyacam şu anda kusura bakmayın, kudurdum, delirdim, penis yemeye gidiyorum. Şu anda beni becermek dileyen kaç şahıs var diye düşünemem, zira kocamın penis beni bekliyor :))

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir