Sevgilim otel odasında bakire amını bana verdi

Benim ilk ve son aşkım simdiki sevgilim ile birbirmizi cok seviyorduk daha evvel ikimizde asla cinsel bir birleşme yaşamamıştık kadın arkadaşımı cok seviyordum onunla elini tutarak basladıgımız aşkımızı otelde bitirmek maksadıyla bir karar aldık sevgilim bana bakireligini bana vermek istedigini herşeyi ile benim olmak istedigi söyledi bende onu cok seviyordum evlenmeden sikicektim ve evlince karım olucaktı herşey cok güzeldi bu konuşmamızdan sonra otelde bir oda ayırttık orda beraber olmaya karar verdik otel odasına gittik direk öpüşmeye başladık sevgilimle. O bana ilk sexini benimle gerçekleştirmek istediğini söyledi. Bende ona hayalimdeki vücuda sahip olduğunu bunu benimde gerçekleştirmek istediğimi söyledim. Oda bana ne vakit yapalım dedi. Bende acelemiz olmadığını şahsı ne vakit isterse o vakit yapmamız lazım olduğunu söyledim. O da bana nerede yapacağımızı sordu. Bende bir geceliğine bir otele gideriz dedim. Bana otelde evlilik cüzdanı sormazlarmı dedi. Bende bir evlilik cüzdanı buluruz nasıl olsa içine bakmazlar dedim. O halde yarın gece hoş bir otel bulalım dedi. Ayrıldıktan sonra ilk işim oteli bulmak oldu. Ertesi gün otele gittik. Odaya girdik. Döşek odasına geçtik. Onun üstünde fazla sıkı olmayan bir t-shirt kot pantolon vardı bende de ekip giysi.
birlikte yatağın üstüne oturduk. Göz göze geldik. Ben elimi beline doladım ve yavaşça dudaklarına gerçek eğilip öpmeye başladım. Oda bana sarıldı. Yaklaşık yarım saat boyunca onunla öpüştük. Sonra ben ellerimi yavaş yavaş vücudunda gezdirmeye başladım. Sonra durdum ve gerçekten gerçekleştirmek isteyip istemediğini sordum sebebi iki taraftan birinin istemediği bir münasebet yalnızca bir eziyet olacaktı. Istediğine vakumlayın olduğunu söyledi. Ikimizde ayağa kalktık. Ben kemerini çözdüm ve pantolonunu yavaşça yüklemeye başladım. Indirirken bir yandanda bacaklarının iç tarafına küçük küçük öpücükler konduruyordum ve bundan hoşlandığını hissettim. Pantolonu indirmem bittikten sonra oda aynı şekilde benim pantolonumu indirdi. Onun fazla hoş dantelli bir külodu vardı benim ise body külodum vardı külodunun alımlı olması maksadıyla ona koku sürmüştü.
sonra ben onun t-shirtünü yukarı gerçek çektim ve çıkarken koltuk altını yukarı gerçek öpüyordum o bundan fazla zevk alıyordu ben de onun zevk almasından zevk alıyordum. Oda benim gömleğimi ve kravatımı çıkardı ve kravatımı kendi boynuna taktı. Sanki ellerimiz ve gözlerimizle sevişiyorduk. Yatağın üstüne oturduk. O uzun olmayan ak yünlü çoraplarını çıkarıyordu fakat ben çorapların kendisini daha ateşli gösterdiğini söyledim ve çıkarmaktan caydı. Bu şekilde yaklaşık bir saat boyunca birbirimizi öpücük yağmuruna tuttuk.
dudaklarımızdan başlayan bu yağmur vücutlarımızın dudak değebilecek her noktasını sardı. Daha sonra yeşim`in sütyenin üzerinden okşadığım göğüslerini sütyeninin bağını çözerek serbest bıraktım ve bu güne kadar gördüğüm en hoş göğüslerdi onları öpmeye başladım ve yeşim bana uçlarını hafif hafif dişlememi söyledi bunu yapmaya başladım ve yeşim bundan fazla haz alıyordu bir zaman sonra yeşim titredi ve orgazma ulaştı
elim küloduna indiğinde o hoş dantelli külodunun ıslandığını farkettim. Nihayetinde vakti gelmişti ve birbirimizin külotlarını yavaşça indirdik hani bulunmaktadır ya doğum gününüzde bir armağan alırsınız ve geniş bir heyecanla açarsınız biz de doğum günü gibi açtık hediyelerimizi. Bu o güne kadar gördüğüm en hoş şeylerden biri idi. O hoş tüysüz bakımlı temiz misk kokan organ bir erkeğin düşünü süsleyebilecek en hoş organlardan biri idi. Bunları kendisinede söyledim o da bir kadının ilk deneyiminde görmek isteyeceği en hoş organa sahip olduğumu söyledi.
buda tabi benim gururumu okşadı. Tabi sexs deyince insanın kafasına yalnızca vücudu sexs gelmemelidir. Insanların birbirine iltifatları olmadan doğru bir birleşme hayal edilemez. Yatağın yanına sandalyeye oturttum yeşim`i ve kafamı bacaklarının iç taraflarını öperek yavaş yavaş organına gittim ve bu vaziyette epey bir zaman organını sakso çektim ve bu sürede yeşim yeni baştan boşaldı. Biraz sonra yeşim`in oturduğu sandalyeye ben oturdum ve o da benim organımı sakso çekmeye başladı ve bana ilk orgazmımı yaşatırken ona orgazm olacağımı ve spermlerimi ağzına almak istemiyorsa arka çekilmesini söyledim oda bana spermlerimi ağzına almanın onun maksadıyla bir armağan olduğunu söyledi ve vakumlamaya devam etti ve spermlerimi içti.
sex hikayeleri:
otel sex öykü, sevgilı sikme öykü

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir