Senin Amına Koyarsam Görürsün

küçük bir atölyede ustayım ve işlerimiz yoğundu. Bir kadın isçi gerekti. Her yere haber verdik fakat nafile. Nihayetinde annem bir tanıdığının kızını bulmuştu. Kadın daha güncel erotik yaşında idi.
ailesi bana emanet etmişti ve atölyeye hergün birlikte gidip geliyorduk. Bir müddet sonra samimiyet başladı. Kızda bir tuhaflik vardı, yani yaşca benden ufak olmasına karşın, benimle müstechen ve küfürlü konuşuyordu. Onu defalarca uyarmama karşın değişen bir şey olmamıştı. Zamanla, istemeye istemeye, ben de onunla öyle müstechen ve küfürlü konuşmaya başladım…
daha sonra dikkatimi çekti, benim diğer kızlarla konuşmama sinirleniyordu, fakat vakumlayın olun aklımdan zararlı bir şey geçmiyordu. Gel vakit git vakit, derken güzelce sırnaşır oldu. Ve bir gün “sen nasıl bir erkeksin, senden erkek mi olur? ” deyince, benim sigorta attı “senin vajinasına bir koyarsam, nasıl erkek olduğumu ozaman görürsün! ” dedim.
“hah işte, benimle böyle konuş! ” deyince, adeta yere çakılıp, heykel gibi dondum kaldım öylece ve ne diyeceğimi, ne düşüneceğimi bilemedim. Birkaç saniye sonra kendime geldiğimde, biraz evvelki telaffuz edilen cümleleri, asla telaffuz edilmemiş gibi kabul edip, işimle ugraşmaya devam ettim…
tekrar bir gün buna meslek tanım ederken, kaza ile olmuş gibi yapıp, domaldı ve arkasını önüme sürttü. Ben full “ya sabır…” çekmeye başlamıştım, bu döndü ve yüzüme bakıp sırıttı. Bundan sonra ipler kopmuştu. Kazandı, yani beni çileden çıkardı. Ve ilk kez o an, ne kadar alımlı bir kalçası olduğunu farkettim ve içimde farklı hisler uyanmaya başladı…
kendi kendime “bu kati sikilmek istiyor! Bu daha bakire’dir, bunu götten bir siksem, aklı kafasına gelir…” diye düşünmeye başladım. Aklımdan işte full bunlar geçerken, o gece çok çalışmamız lazımdı. Mesai bitimi herkes çıkarken, atölyede yalnızca ikimiz kalmıştık. Son çalışmamı bitirp ayağa kalktığımda, aklım başıma geldi.
full fırsatı idi. Bir bahane ile ona yaklaştım, sarılıp onu öpecektim. Fakat “yapma! ” dedi, fazla korkmuştu. Adeta ani karşımdaki o müstechen ve küfür eden kadın kayboldu, bam başkası oluverdi. Derhal toparlandım, çıktık. Yolda nerdeyse ağlayacaktı. Defalarca özür diledim… kendimden de tiksindim bu arada, ben böyle bir insan değildim…
aradan bir hafta geçmişti. Tekrar bir mesai çıkışı onunla yalnızdık. Yanıma geldi ve “bana o gece ne yapacaktın? ” diye sordu. Ona baktığımda yüzü kıpkırmızı idi. Bu görüşü iyi tanıyordum, canı sikilmek istiyordu! “gerçekten heves ediyormusun? ” dedim. “evet! ” dedi. Elimi körpe kalçasına koyup okşamaya başladım. Bu arada yarrağım güzelce sertleşmişti. Gittim, kapıyı kapatıp, kilitledim.
arka dönüp dudaklarına yapıştım, vücudunun her yerini okşayıp avuçluyordum. Coşkudan kalbi bir kuş gibi atıyordu. Yarrağımı çıkarıp eline verdiğimde, şaşkın gözlerle bakakalmıştı. Sonra eteğini sıyırdım, “dur, ne yapıyorsun? ” dedi. “sus! Benimle devamlı oynaşıp duruyorsun, bundan sonra arka dönüş yok, bugün burda sikecem seni! ” dedim.
bana muhalif koyuyordu, beni itmeye uğraşıyordu. Vajinasına yapışıp sakso çekmeye başlayınca, kaçışı olmadığını o da anladı. Horror ve heyecanla dağınık, amının yalanmasından haz almaya da başlamıştı. Bunu yere, halının üstüne yatırdım. Kendini kasıp duruyordu. Yarrağımı tükürükledim ve bacak arasına yöneldim. “ne oluyor, ne yapacaksın? Ben daha kızım, gerçekleştirme! ” dedi.
“sus ve kendini rahat bırak, korkma kızlığına dokunmayacam, rahat ol…” dedim ve yarrağımı götünün deliğine yasladım. Kurtulmasın diye de güzelce tuttum. “ne olur gidelim! ” diyordu. Sikimin kafası dayadıkça kaçmaya uğraşıyordu, çaresizce korkudan titreyip duruyordu. Nihayetinde kafası zar-zor da olsa soktum. Bağırmadı fakat dudaklarını kanatırcasına dişliyordu.
bir zaman sikimin başı götünün deliğinde, asla devinim etmeden bekledim. Sonra fazla yavaş git-gel’lere başladım. O hala alışmamıştı, fakat onu düşünecek durumda da değildim o an. Git – gel’lerim hızlanmıştı. Keder, horror, çaresizlik ve zevkin bir arada olduğu hatıra yaşıyordu. Sonra tamamıyla kendini serbest bıraktı. Ben se müthiş bir hırs ve hazla, asla bitmesin diye boşalmayı güzelce uzatıyordum.
kadın bitmişti güzelce, çok dayanacak gücü kalmamıştı. Bana dediği o “sen nasil bir erkeksin, senden erkek mi olur? ” lafını hatırlatarak, kalçasına tüm gücümle son bir defa abandım ve müthiş bir şekilde boşaldım. Ayağa kalktım, kolundan tutup onu da kaldırdım. Fakat ne ayakta durabiliyor, ne yürüyebiliyor nede oturabiliyordu. Yarım saat sonra yavaş yavaş şahsına geldi ve toparlandı. Ardından evin yolunu tuttuk…
daha sonrası olmadı. Fakat gerçekten şahsı kaşınmıştı. Bu itirafimi okuyunca belki bana kızanlar olacak, peki benim yerimde siz olsaydınız ne yapardınız ?

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir