Seks oyuncağımla mastürbasyon yaptım

Merhaba herkese ben 36 yaşında dul kalmış, konya ‘nın selçuklu ilçesinde kimsesiz yaşayan ve ayrıldığından beri eline erkek eli değmemiş dul bir kızım. Önceki eşim benden bir hayli geniş olduğu maksadıyla anlaşamamış ve cinselliğide gerçek dürüst yaşamamıştım. Ayrıldıktan sonrada bir erkekle birlikte olmaya cesaret edemedim çünki bizim buralar dul bir kızın bir erkekle ilişkisi olmasını kaldıramaz ve hakkında ozelsexhikayeleri. Com dedikodu yayılır. Ama cinsel iştekle yanıp tutuşuyor, organzm olmak istiyordum.
bir gün sosyal ağda gezinirken bir seks shop reklamını gördüm. Tıklayıp girdiğimde fazla şaşırmıştım. Herkese hitap eden ürünler olduğunu bilmiyordum. Takma penisleri görünce ani coşkulandım. Zencisinden beyazına her boyda vibratörler bulunuyordu. Satın alma kısmında gizlilikten bahsediliyordu. Üstünde hiçbir şey yazmayan koli ile gönderiyorlarmış. Yani paketi getiren kargocu bile ne getirdiğini bilmiyormuş. Bunu okuyunca biraz durup almaya karar verdim. Kendime full istediğim gibi 25 cm sert ak bi vibratör sipariş ettim. Bir an evvel gelmesini istiyordum. Siparişi verirken o kadar kudurdum ki, yarrakları düşünerek vajinamla oynamaya başladım. Sulanan vajinamla oynarken aklımda bi fazla tanıdığım erkeğin beni siktiğini hayal ediyordum. Bu şekilde boşaldıktan sonra siparişi beklemeye başladım.
iki gün sonra kapı çaldığında kargocunun geldiğini gördüm. Gerçekten de gönderdikleri kolinin üstünde ne bir amblem ne de metin vardı. Içim rahatlamıştı. Koliyi getiren kargocuya teşekkür edip hızla kapıyı kapattım. Coşkudan kalbim küt küt çarpıyordu. Bir an önce açıp siki elime almak istiyordum. Salona geçtim aş masasının üstünde koliyi yırtarak açtım. Içinde önü şeffaf plastik olan bir kutuda vibratörüm duruyordu. Gerçekten de iri ve kalındı. Önceki kocamın yarrağının neredeyse iki sert büyüklükteydi. Derhal kutudan çıkarıp elime aldım. Tıpkı doğru penis esnekliğine sahipti. Üstelik her vakit dimdik duruyordu. Bundan sonra onu istediğim vakit istediğim deliğime sokabilirdim. Sabırsızlandım derhal ağzıma aldım. Başını güzelce vakumladı. Bundan sonra sabırsızlanıyordum. Salondaki kanepenin üstüne uzandım, yavaşça altımdaki kot pantolonu sıyırıp çıkardım. Kara dantelli külodum şimdiden amımın suyundan ıslanmaya başlamıştı. Pencerelerin perdeleri kapalı mı diye bir an denetleme ettim, hepsi kapalıydı. Üstümdeki bluzu ve sütyenimi çıkardım. Memelerimim uçları dimdik olmuştu. Ah yanımda bi erkek olsa ve beni evire çevire bi hoş sikse diye hayal ediyordum.
vibratörümü külodumun üstünden vajinama sürttürmeye başladım. Gözlerimi kapatıp kaslı bir erkeğin kolları arasında olduğumu hayal ediyordum. Hayalimde ona hadi bundan sonra vajinama gir diye yalvarıyordum o ise vajinama penisini sürttürüyor fakat bi türlü içine girmiyor sanki beni kölesi yapıyordu. Külodumu bi kenara sıyırıp kıpkırmızı ve sulanmış amcığıma vibratörün başını yavaşça soktum. Hazdan kuduruyordum. Dayanamayıp ani tamamını köküne kadar soktum. Biraz canım yandı fakat canımın yanması bana daha da fazla haz veriyordu. 25 cm sikin amımın iliklerine girip çıkmasıyla inlemeye başladım, bir elimle de memelerimin dimdik olmuş uçlarına dokunuyordum. Gözlerimi kapadığımda düşlediğim erkeğin beni domaltıp sikmesini istedim. Kanepenin ucunda domalıp takma sikimi yeni baştan vajinama sokup sokup çıkarmaya başladım. O kadar haz alıyordum ki bir an inlemelerimin yan komşudan duyulabileceğini farkettim. Kanepenin kolluklarını dişledim ve sokup çıkarmaya devam ettim. Fakat bu bana yetmiyordu. Götümün deliğini amımın suyuyla ıslattım. Amımdan çıkardığım takma sikimi ağzıma alıp güzelce ıslattım ve götümün deliğine başını bastırdım. Evvel biraz zorladı fakat sonra başını laak diye girdi. Canım yanmıştı fakat bu beni çileden çıkaracak kadar haz veriyordu. Biraz daha iteledim ve yarısını götümün deliğine aldım. Damarlı vibratörümün her santimini ve damarlarını götümün iliklerinde hissediyordum. Son bir hamleyle köküne kadar soktum ve dayanamayıp bağırdım. O kadar haz aldım ki titreyerek boşaldım. Hayatımda asla bu kadar boşalmamıştım. Kanapenin üstü falan sırılsıklam oldu.
bundan sonra hayatımın işinde güncel erkeğim olarak yerini meydan vibratörüm herşeyim olmuştu. Doğru bir erkeğin yerini tutmasa da, cilt dokunuşu olmasa da beni tatmin ediyor ve önceki kocamdan daha fazla haz veriyordu. Üstelik
bundan sonra vibratörümle daha memnun bi yaşam sürüyorum. Doğru bi erkeğin yerini hiçbir vakit tutmasa da önceki kocamdan iyidir. Üstelik konya’yı bilenler bilir burda dul bir kızın cinsel isteklerini tatmin etmesinin en hoş yolunu da bulmuş oldum. Hemde dedikoduya maal vermeden. Şu anda vibratörümle ben fazla mesudum.
sex hikayeleri:
mastürbasyon hikâyeleri, mastırbasyon sexs hıkayelerı, mastırmasyon sex hıkaye, masturbasyon hıkaye, mutsuz mastürbasyon öykü

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir