SEDAT ve KARISI İLE

Sedat ve karisi ile
kıymetli okurlar bu hikayede geçen olayların tamamı gerçektir. Lakin muhatapları deşifre etmemek maksadıyla fazla ufak kamuflajlar yapılmıştır. Yazılanlar laf mevzusu insanların onayı alınarak yayınlanmaktadır.
eşimden ayrılalı birkaç ay olmuştu ve her anlamda kendimi boşlukta hissediyordum. Bunu telafi etmek maksadıyla işimin uygun olduğu saatlerde sosyal ağda yetenekle seks sitelerinde geziniyordum.
bir gün üye olduğum sitedeki üyelerin profillerini ve varsa fotoğraflarını inceliyordum. Sitede tek erkekler, tek kızlar ve çiftler vardı. Lakin çiftlerin doğru olduğuna inanmıyor bir erkeğin karısını siktirebileceği fikrine inanmıyordum.
bir girişlerimden birinde sitede, bir hanım profili gördüm ve ekledim, uygunsa onunla konuşmak istedim. Dediğim gibi de oldu merhaba verdim ve iletişim başladı aramızda.
günlerce o hanım ile sohbet ettik. Lakin ben hiç konuyu seks’e getiremiyordum. Kendileri istanbul’un keşmekeşliğinden uzaklaşıp sakin bir köy yaşantısını hedefledikleri maksadıyla ege kıyılarında bu niteliğe sahip bir yere yerleştiklerini anlatım ediyordu.
uzun zaman, günlerce süren yazışmalarımız oldu. Bundan sonra hayatımda güncel bir coşku olarak asla tanımadığım bu bayanla sohbet mühim bir yer tutuyordu. Neredeyse bir ayı aşkın sohbetlerimizde her türlü konuyu konuştuk. Kuvvet de olsa seks konusuna da girmeye başladık. Konuşmalarımızın birinde kendisinin evli olduğunu öğrenince irkildim doğrusu. Daha da ilginci kocasının da bu yazışmalardan haberinin olduğunu söylemesiydi. Epeyce ürktüğümü anlatım etmeliyim. ” eee nasıl oluyor da eşiniz buna müsaade ediyor” dediğimde “bizim aramızda saklı bir mevzu yoktur ikimizde birbirimize yaptıklarımızdan veri veririz” dedi. Hatta yaptığımız tüm yazışmaları eşinin de okuduğunu belirtti. O günlerde bunu hazmedecek kadar büyük bir bilgim olmadığı maksadıyla epey endişelenmiştim açıkçası.
bundan sonra sohbetlerimizde sıkça eşinden de laf eder olmaya başlamıştı. Bir zaman daha böyle devam ettikten sonra beraber olma konularını konuşur duruma gelmiştik. Yazıştığım bu kız hakkında doğru anlamda hiçbir fikrim yoktu. Bir fotoğrafını bile görmüş değildim. Yazdıklarının da doğru olup olmadığını test edecek herhangi bir imkanım da yoktu.
lakin her ne olursa olsun bu tanışma, onunla yaptığım muhabbetler ve sonucundaki gelişim hoşuma gidiyordu. Bir zaman daha geçtikten sonra karşılıklı telefon numaralarımızı almış vakit vakit da telde konuşur olmuştuk. Bir konuşmamızda beni çağrı etmek istediklerini anlatım ettiler. Elbette buluşmamız seks unsurları da içerecekti. Fazla şaşırdım “peki kocan? ” diye sorduğumu hatırlıyorum. “onun bilgisi var bizimle olacak” dediğinde tansiyonumun yükseldiğini hissettim. “nasıl olacak ki” diye kekeleyerek sorduğumda daha evvel bu konsept ilişkiler yaşadıklarını ve bunu yeni baştan yaşamak istediklerini söyledi.
sonra telefonu sedat aldı ve bunu yaşamak istediğini söyledi. Tereddütler içindeydim ve açıkçası “evet” diyemedim. Bunun üstüne sedat sinirlendi ve “sen bu işi yapamazsın. .! ” deyip telefonu yüzüme kapattı. Her yerimden ateş çıkıyordu. Bir sigara içtim ve düşünmeye başladım. Bir yandan hep fazla istediğim ve fantezilerini kurduğum bir işi gerçekleştirmek isterken başka bir yandan da karmakarışık hisler içindeydim.
biraz üzerinden vakit geçince kendimi, düşüncelerimi ve cesaretimi toplayıp telefon açtım sedat’a. “evet bunu istiyorum” dedim. Bunun üstüne buluşmamızı detayları üstünde konuşmaya başladık.
ben bulunduğum yerden bir meslek ziyareti gibi göstererek onların yer aldığı yöreye seyahat yazılımı yaptım. Sebebi konuşmamızda ilkokula giden bir gençları olduğu maksadıyla buluşmamız yalnızca hafta içinde ve evladının okulda olduğu saatlerde olası olacaktı. Benim de işim o günler ve dakikalar maksadıyla yoğun olduğu maksadıyla lakin meslek seyahati adıyla gidebilmem olası olabilecekti.
günlerce bunun düşünü kurdum. Seyahat günü yaklaştıkça heyecanım gittikçe artıyordu. Bir gün evvel eli boş gitmemek adına şule, sedat ve toy maksadıyla ufak birkaç armağan alışverişi yaptım.
bu arada nasıl bir yere gittiğim ve nasıl insanlarla karşılaşacağım konusunda belirsizlikler taşıyor, lakin bu tereddütlerimi asla kimse ile paylaşamıyordum.
buluşma saati olarak 14 olarak belirlenmişti. Sedat beni bulundukları yere yakın yol üstünde mevcut bir petrol istasyonunda bekleyecek ve beraber eve gidecektik. O saatten epey evvel yakın ilçede öğle yemeği yedim biraz coşkumu yatıştırmak maksadıyla dolaştım. Lakin her ne yaparsam yapayım coşkumu yatıştıramıyordum. Bir eczaneye girip bitkisel sakinleştirici aldım. Bana yapılan tarifte rahatlamak maksadıyla bir kaşık içmek kafi olacağı söylenmişti. Ben de öyle yaptım lakin her geçen dakika heyecanım daha da artıyordu. Bundan sonra her yerim zangır zangır titriyor ve ben bunun karşısına geçemiyordum. Bir kaşık daha içitim fakat nafile derken şişeyi kafaya diktim nerdeyse yarısını içtim.
kararlaştırdığımız saatte belirlediğimiz istasyona girdim, araba içinde sedat beni bekliyordu. Daha evvel kararlaştırdığımız maksadıyla birbirimizi tanımakta zorlanmadık. Son derece alelade şekilde merhabalaştık ve araçlarımıza binerek o önüme düştü bende onu takip ederek eve gerçek yola çıktık.
gittiğimi yer gerçekten bir köydü. Dağların eteklerinde kurulmuş taş yapıların hâkim olduğu son anlarda istanbul’dan kaçma modasına uyan insanların tercihi olan bir köy. Sedat da bu köyde bir zaman evvel bir taş yuva yaptırmıştı ve burada yaşıyorlardı. Sedat’ın rehberliğinde bahçe kapısının karşısına kadar geldik. Sedat demir bahçe kapısını açarak yabancılara fazla nazik davranmayan köpeklerini sakinleştirmeye uğraşırken ben kapıda onun işini bitirmesini ve bana yolu açmasını bekliyordum.
biraz sonra uzun vakittir konuştuğumuz bayanı görecek ve hayallerimi gerçekleştirecektim. Bunun maksadıyla hedefe varmama neredeyse birkaç metre kalmıştı. Aracımın bagajından onlar maksadıyla aldığım armağan paketlerini aldım ve sedat’ın yolu açmasıyla bahçede beraber yol almaya başladık. Evin kapısına geldiğimizde kapıyı çaldı ve birkaç saniye kadar sonra kapı açıldı….
aman allahım. .! O zamanda geniş bir şok yaşadığımı itiraf etmeliyim. Açıkçası karşımda doğal ölçülerde bir türk bayanı görmeyi umuyordum. Lakin karşımda uzun boylu, kızıl saçlı yeşil gözlü bir afet duruyordu ve bana gülümseyerek “hoş geldin” dedi. Bu arada sedat’ın çorap fetişi olduğunu söylemeyi atladım. Şule, yeşil bir bluz kara mini giysi ve arkası dikişli kara çorap ve kara topuklu pabuç giymiş halde karşıma çıkmıştı. Esasen fazla hoş olan bu kız kıyafet tercihleriyle olağanüstü alımlı bir halde beklentilerimin fazla üstünde bir zarafeti vardı. Şule aslında avrupalı bir kadınmış sedat ile evlendikten sonra istanbul’a yerleşmiş. Bu yüzden fazla şaşırttı beni. Kapıda merhabalaştık etrafa muhalif dikkatli olmak adına derhal içeri geçtik. Içeride fazla saf olarak tokalaşıp yanak yanağa öpüştük.
beni salondaki üçlü kanepeye buyur ettiler. Şule de yanıma oturdu. Sedat bize göre çapraz konumda tekli koltukta oturuyordu. Ufak sohbetlerden sonra şule kendileri maksadıyla getirdiğim paketleri açtı. Tercihlerimden fazla mutlu olduğunu göstermek ve teşekkür maksadıyla yanıma gelip öptü.
baştan beri tüm sohbetimiz içinde buluşmamızdaki aktivitelerimizi “çay içmek” olarak kodlamıştık. Bana ne içmek istediğimi sordular “çay” diye cevap verdim. Gülümsedik. Şule çay düzenlemek maksadıyla mutfağa geçti. Sedat ve ben karşılıklı kalmıştık. Bana fikrimi sordu, bende “süpper” diye yanıtladım.
şule, bir zaman sonra tekrar yanıma geldi oturdu fakat hala çelişkiler içinde idim. Sohbet ediyor, sigara içiyor gülüyorduk fakat şule’ye lakin kaçamak bakışlar ile bakabiliyordum. Bu arada devamlı sedat’ın hareketlerini denetleme ediyordum. Her an maksadıyla fikrinden vazgeçmesi olası gibi geliyordu bana. Bu kadar hoş bir bayanı bana siktireceğine hala inanamıyordum. Sohbet ilerledikçe meydana daha ahenk sağlamaya başlamıştım fakat henüz harekete geçecek cesaretim de yoktu.
derken sedat bana harekete geçmem maksadıyla işaret verdi ve “rahat ol” dedi. O andan itibaren gerçekten rahatlamıştım şule ile ellerimiz fazla yakın duruyordu. Elimi elinin üstüne uzattım evvel ellerimiz buluştu daha sonra gözler ve dudaklar.
o güne kadar yaşamadığım fazla farklı hazlar yaşıyordum. Fazla hoş bir bayanla sevişiyor fakat bunu üçüncü bir şahısın yanında yapıyorduk. Üçüncü şahıs dediğim şahıs de alelade biri değil kocasıydı. Her an sedat’ın mızıkçılık gerçekleştirmesi ihtimalini göz ardı edemiyordum. Lakin o bana göre fazla daha rahat ve gördüğü manzaradan fazla afiyet aldığını belli ediyordu. Derken elimi sutyeninin içine sokup karısının memelerini ellemeye başladım. Tüm güzelliklerini keşfetmek maksadıyla dayanamıyordum. Karşılıklı olarak birbirimizi soymaya başladık. Sedat bu arada eline bir kamera almış bizi görüntülüyordu. Ben karısı ile sevişirken o bu manzarayı resmediyordu. Şule’nin eteğinin altından elimi soktum ve o muhteşem vajinasını parmaklamaya başladım biz ne kadar bundan haz alıyorsak bizi seyretmekte olan kocasının da aynı derecede haz aldığını görmek beni fazla ereksiyon etmişti. Şule, pantolonumu yükleyip yarağımı ağzına aldı o benimkini yalarken sedat da garip zevkleniyordu. Bir yandan bizim resimlerimizi çekiyor bir yandan da kendi yarağını okşuyor haz aldığını belirten sesler çıkarıyordu. Ben oldukça bu hatıra uzatmak düşüncesinde olduğum maksadıyla şule’nin ağzına boşalmayı istemiyordum. Sebebi günlerdir kurduğum hayaller ve başımdan geçen coşku nedeniyle böyle bir şeyin gerçekleşmesi fazla mümkündü. Bir hamle ile şule’nin elinden kurtuldum ve bacaklarını iki yana açarak meydana çıkan muhteşem vajinasını sakso çekmeye başladım. Bunu yaparken sedat da karısının yanına gelmiş karısıyla öpüşmeye başlamıştı. Ben şule’nin vajinasını epey yaladıktan sonra yanlarına oturdum. Şu anda şule ortada iken her iki yanında iki kocası vardı. Şule’nin her iki elinde iki yarak olduğu halde yaraklarımızı sıvazlıyordu. Daha sonra bir kocasının bir benim yarağımı sırayla sakso çekmeye başladı. Son derece afiyetli öğrenir yaşıyor ve yanımda diğer bir erkeğin varlığından hiç rahatsız olmuyordum. Bunun sex den öte bir şey olduğu fikrini o vakit yakaladım. Şule kocasının yarağı ağzındayken domalttım ve amının içine yavaş yavaş girdim. Hepimiz hazdan garip sesler çıkarıyorduk. Ben bu şekilde domaltmış becerirken kocası altına girdi ve karısına 69 yapmaya başladı. Kocası bir yandan sakso çekiyor bende bir yandan aynı deliğe sokuyordum. Sedat’ın lisanı ister istemez benim yarağıma da değiyordu. Baktım rahatsız olmuyor bende umursamadım ve pompalamaya devam ettim karısını. Dediğim gibi günlerce süren coşku ve hayallerin neticesi daha çok dayanamayacağımı anladım ve sürün içine boşaldım. Benden sonra sedat karısını pompalamaya başladı. Benim içine bıraktığım spermler umarım deliği fazla kayganlaştırmıştı. Şule’nin sulanmış vajinası benim spermlerim, ter hepsi bir arada “şlap şlap” sesleri çıkarıyordu. Bir sigara yaktım onları seyretmeye koyuldum. Gerçekleştirmek kadar seyretmenin de afiyet verici olduğunu gördüm. Derken sedat da karısının içine boşaldı. Şule temizlenmek maksadıyla banyoya gidince sedat bir sigara yaktı ve bana fikrimi sordu. Kendisine bu keyfi yaşattıkları maksadıyla fazla teşekkür ettim.
şule bir zaman sonra arka geldi o da bir sigara yaktı muhabbete koyulduk. Bir zaman dinlendikten sonra onu arzuladığımı benimki belli etmeye başladı. Ne de olsa vaktimiz kısıtlıydı. Evlat okuldan gelmeden evvel maksimum keyfi çıkarmalıydık. Üçümüz tekrar aynı kanepede sevişmeye başladık. Bu kez önceliği kocasına vermek gerekliydi. Sedat altta şule onun üstünde sevişirlerken gördüğüm manzara beni fazla etkilemişti. Aslında gerçekleştirmek istediğim tost idi fakat şule anal ilişk**en fazla hazzetmediğini belirtmişti. Buna karşın onu araya alacak şekilde arkasından yaklaştım. Yarağımı sokmaya çalıştım. O iki deliğini kullanmadığına göre ortada bir delik ve iki yarak vardı. Ben, sedat’ın sokmakta olduğu deliği zorlamaya başladım ve aynı deliğe ikimiz de aynı zamanda sokmayı başarmıştık. Açıkçası buna hem ben hem sedat hem de şule pek hayret etti. Deliğin içinde sedat ve benim yaraklarımız birbirine sürtünüyor şule’nin deliğinin içinde gidip geliyor deliğini genişletiyordu. Fazla zevkli bu sikişmenin nihayetinde hepimiz patladık. Lakin biz dışarı çıkınca şule’nin vajinasından kan geldiğini tespit etmesi onu, kocasını ve beni korkuttu. Şule banyoya gidip temizlendi geldiğinde heves edecek bir şey olmadığını görünce endişelerimiz bitti geriye yaşadığımız haz kaldı.
bu yaşanmışlık benim ilk başımdan geçen olaydı. Ondan sonra birçok defa buna çeşit hadiseler yaşadım. Fakat hiç bu kadar afiyetli, coşkulu ve özelini hiç yaşamadım. Bahse mevzu insanlar bunu yaşamamızın üstünde koskoca on sene geçmiş olmasına karşın hala benim fazla iyi dostlarım hala benim maksadıyla fazla hususi insanlar.
teşekkür ederim sevgili şule ve sedat….
çeşit keyfi paylaşmak arzulayanların yorumlarını ve irtibat kurmalarını bekliyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir