Samanlığın Tadı Başka Oluyor

arkadaşım beni evde bıraktığında sarhoş elif adlı kadın dans ediyordu. Esasen bana ayarlamaya uğraşıyordu ve fazla fena fiziğe sahipti. Ben bir kaç kere yanından kaçtım fakat yine o kalçayı gözlemek maksadıyla yanına geldim. Fazla garip oldum ve ne yapacağımı şaşıracak duruma geldim. Güzelce baştan çıktım. Nihayetinde esasen olanlar oldu ve gecenin sonu pert olduk.
karşımda dans ederken ben koltukta onu izliyordum ve götünü sallarken fena halde hazdan uçurdu. Mükemmel saatler geçirdiğimi söylemeliyim fena hatıra yaşadım. Fazla iyiydi ve götünü sallarken elimi yarrağıma attığımda boşaldığımı fark ettim. Öyle tutulmuştum ki kalçasından gözlerimi ayıramıyorum. Güzelce beni azdırdı ve ne diyeceğimi bilemedim. Biraz bekledim ve sonrasında malafatımın yeni baştan kalktığını görünce bu defa boş boşalmasını istemedim. Belinden tutarak onu döşek odasına götürdüm ve külotunu aşağıya çektim. Twerk dansını nereden öğrenmiş bilmiyorum fakat fazla iyi yapıyordu. Onun göt dansına hasta oldum ve külotunu falan hep çıkardım. Bacaklarını okşayarak vajinasına gerçek gittim. Amcığına çıktığımda vajinasını yalarken yerinde duramadı ve ben yine boşaldım. Yarrağımı tutarak vajinasına soktum ve memeleriyle oynamaya başladım. Gide gele onu fena halde becerdim. Sabaha kadar onunla beraber olağan üstü şov yaşadık ve vajinasına gide gele parçaladım. Memelerini bile dişledim ve ardından kadın doymamıştı. Ben aşırı derecede yoruldum fakat o durmak bilmiyordu.
en nihayetinde tekrar karşıma geçerek dans etmeye başladı. Ayağa kalkacak halim yoktu fakat kolumdan tutarak beni tekrar kaldırdı. Yanına geldiğimde beraber dans ettik. Aşırı şov özelliği vardı ve benimle beraber hoş dans ediyordu. Karşımda fena dans etti ve gidip gelerek beni benden aldı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir