sakaryalı pasif stadda

merhaba dostlar ben aykut 22 yaşındayım sakarya serdivanda oturuyorum. Daha evvel yurtta ve araçta yaşadıklarımı anlatmıştım. 7. Sınıftaki teçhizat deneyimimden sonra uzun bi zaman erkeklerden soğumuştum. Son baharın ortalarına gerçek 8. Sınıfın kafasında tekrardan canım istemeye başlamıştı fakat ve ben ne yapacağımı biliyordum. Direk gabile ye girdim ve arayışa başladım 40 yaşlarında biri serdivana güncel geldiğini mühendis olduğunu bana nakit karşılığı fantezi dünyasında olmamı istedi. Tabi ben ne istediğini anlamadım fakat nakit herşeyi değiştirdi. Sonra aradan vakit geçti akşam saat 11 gibi sosyete pazarında buluştuk. Alelade sohbetlerin ardından sosyete pazarının tenha bi yerinde elini pijamamın içine sokup deliğimi yokladı sonra ağzına sokup ıslattı ve deliğimden içeri soktu parmağını.
süratli ve titrete titrete parmağıyla deliğimi yoklaması beni azdırmaya başladımıştı. Ben hafif hafif inlemeye başlayınca bu burda olmaz diyip beni sosyete pazarının arkasındaki stada soktu akşam kimse olmazdı orda. Stada girdik ve bir devir attık ardından elektrik panel deposunun arkasına geçtik. Altımda pijama üstümde v yaka uzun kollum vardı. Diz çök dedi bende yaptım. Adam farklı farklı şeyler yapıyodu 4 ayak şekilde onu beklerken o arkama geçmiş kalçama şaplak atıyo önüme geçip ağzıma parmağını sokup git gel yapıyo etrafımda turluyodu. Ani dizlerinin üzerine çöküp kaprisini sıyırıp sikini ağzıma kökledi. Ağzımı süratli süratli becerip ani kökleyip bekliyo full kusacekken çekip dinlendiriyodu. 3 sefer aynı biçim yaptı ve arkama geçti. Uzun vakittir yapmadığım maksadıyla yapmadığım maksadıyla yavaş ol demek maksadıyla full arkamı dönecektim ki ani kökledi. Bastım çığlığı tabi full kaçacakken saçlarımdan tutup asıldı ve bağırma lan fahişe milleti başımıza birleştirme akşam akşam diyip asla deliğimi dinlendirmeden sikmeye başladı. Öyle kalın sikiyodu ki zevkmi alsam acımı çeksem vücudum bile karar veremiyodu. 5 dakika kadar beni o şekilde canımı yaka yaka becerdi. Kalktı ve altımdaki pijamayı çıkardı bacaklarımı omzuna alıp üstüme kapaklandı resmen omuzlarımın üzerinde iki büklüm zor soluk alıyodum. Sikini deliğime yasladı ve geçirdi. Işte o vakit haz aldım. Derin bir ohhh çektim. Asıl seks şu anda başlıyordu ve doğru sikin hissi mideme kadar giriyordu. Sikini yarıya kadar çıkarıp yeni baştan köklüyordu her kökleyişinde vur aşkım vur diye kısık kısık inliyordum zira sesimde çok çıkmıyordu. O pompaladıkça ben boşalmaya biraz daha hazırlanıyordum. Boşalmama az kalmıştı geliyorum dedim asla elimi bile sürmeden boşalmak üzereydim üstümden kalkmasını beklerken o daha da dikleştirdi beni ve o şekilde pompalamaya devam etti. Kendi üstüme memelerime ve yüzüme gerçek boşalmıştım. Ben bitmişken o sikini çıkarıp boşaldı yüzüme. Yüzüm gözüm memelerim döl oldu. Temizlenecek bez veya peçete yoktu. Üstüme silip toparlandık ve evlere dağıldık. Dağılmadan evvel sağlam bir karısın her vakit buluşalım diyip bana hattını verdi. Fakat ben bidaha onu asla aramadım
sitemiz paylaşmama lisans verirse skype adresim [email protected] facem ise aykut irtekin kedi resimli profil ekleyin tanışalım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir