Restoran Çalışanı Piç Hayatımın Seksini Yaptı.

Kadın dostlarımla beraber bir aylık yazlık kiraladık mütevazı bir yerde azıcık baş dinleyelim, meslek stresinden uzaklaşalım ve neşemiz yerine gelsin istedik. Orada her vakit gittiğimiz bir beach vardı tekrardan dostlarla orda eğleniyorduk. Sarihçesi erkekleri her…
kadın dostlarımla beraber bir aylık yazlık kiraladık mütevazı bir yerde azıcık baş dinleyelim, meslek stresinden uzaklaşalım ve neşemiz yerine gelsin istedik. Orada her vakit gittiğimiz bir beach vardı tekrardan dostlarla orda eğleniyorduk. Sarihçesi erkekleri her vakit birer seks aygıtı mobil seks hikayeleri olarak görmüşümdür. Netlikle ciddi bir münasebet yaşamaya amacım yok, ateşli beğenen özelliklede erkekleri memnun etmeyi beğenen bir bakireyim gerçeğinde her şeyden fazla kendimi memnun etmeyi beğeniyorum ve bunun içinde seks benim bırakılmazım. Yetenekle iyi çalışma sergileyen erkeklere daha da bir hayranım. Bu anlatacağım lezbiyen seks hikayeleri hikâyedeki garson bana aklınızdan çıkmayacak bir seks yaşattığı maksadıyla yetenekle onu izah etmek istedim. Gerçeğinde bir hayli erkekle fazla çok rakamda beraberliğim oldu ama bu toy delikanlı adeta beni daha evvel kızlık bozma seks hikayeleri asla kimsenin yapmadığı kadar zevkli bir biçimde sikti. Dediğim gibi tekrardan dostlarla birlikte sahilde oturuyorduk bir yandan kafaları sürüklüyor bir yandan denize girip çıkıyorduk onu ilk gördüğümde kafam hafif çakırkeyifti, bir bira istedim ve onu getiren garsona adeta yakalandım zira yemyeşil gözleri olan, bronz derili beni etkileyen yakışıklı bir adamdı.
onun garson değil de altında son model otomobili olan bir kızlık bozma öyküleri delikanlı olması gerekiyordu. Gerçekten hem fizik olarak hem de yüz olarak bir hayli kızın alakasını sürükleyebilecek bir erkekli ama yaptığı işten ötürü pek de dikkat toplamıyordu, onu ben seks hikayeleri keşfetmiştim. Kalbim hızlıca çarpmaya başladı full bedenin onu istiyor ve beni deliler gibi becermesini arzuluyordu. Ani kendimi onunla sevişme hayali kurarken buldum. Acaba arda giderek onu içerde sıkıştırırsa mıydım ama herkes bizi görürdü ve buda meslek yeri seks hikayesi yakışı kalmazdı, en iyisi gece gelerek ona azıcık asılmalıydım. Her neyse gece oldu zati benim farkıma dahi varmadı ben de yanına güzelce sokuldum ve kolay gelsin dedim, ani döndü ve beni gördü, sağ olun dedi ama bir yandan da beni süzüyordu. Küçücük popomu sarihte vazgeçen bir şort üstüme de kısacık göbeğimi sarihte vazgeçen bir badi giymiştim, güzel fiziğe sahip bir bakireyim, zati güzel fiziğim sayesinde meslek yeri seks öyküleri özgüven sahibiyim, şu anda bu garson delikanlının tadına bakma sırasıydı. Adını sordum, nereli olduğunu sordum, bunları bildikten sonra onu memnun edebileceğimi benimle bir yaz aşkı yaşayıp yaşayamayacağını sordum. Gözleri parladı natürel ki de derhal kabul etmişti karşısındaki yarı üryan kadını hangi erkek kabul etmez ki değil mi ?
dudaklarına küçük bir öpücük kondurarak akşam küme seks öyküleri beni burada beklemesini söyledim. Titrediğini fark ettim işte şu anda fazla güzelime gitmişti, bu madeni en güzel biçimde işlemeli ve meydana unutamayacağı bir seks çıkarmalıydım. Ama ben böyle düşünürken +18 seks öyküleri o bana unutamayacağım bir seks yaşattı. Akşam oldu ve sahilde buluştuk derhal dudaklarına yapıştım ve onu kimsenin görmeyeceği kayaların dibine götürdüm ben onu becerecekken o beni çılgınlar gibi sikti. Ani şortumu indirdi ve dizlerinin üstüne çöktü, bir yandan amımı sakso çekiyor bir yandan da kalçalarımı sıkıyordu. Ben onu mahcup ve çekingen sanarken içinden bir seks canavarı çıkmıştı. Birden kalktı ve göğüslerini ensest seks öyküsü emmeye başladı, sonra dudaklarıma yapıştı tekerrür amıma indi tekerrür memelerime çıktı, bu biçimde birkaç dakika beni ayakta sikti. Bir yandan da amıma parmaklarını sokuyordu, onun süratine yetişemiyordum. Bu kadar ivedici ve hızlı olması fazla güzelime gidiyordu güzelce azdığımı fark ettim kasıklarıma sancı ensest seks öyküleri girmesi ve parmaklarının süratliyle o zamanda derhal boşaldım.
daha yarrağını görmeden beni orgazma eriştirmişti, ne kadar azgın dul seks hikayeleri bir delikanlıydı bu. Ben ona çılgın bir akşam yaşatacağımı düşünürken o bana yaşatıyordu ve uzun vakittir düşünü kurduğum biçimde beni beceriyordu. Ondan soluklanmak maksadıyla azıcık vakit istedim zira gerçekten nefes soluğa kalmıştım ama asla durmaya hedefi yoktu. Hayır, şu anda seni becermeliyim bayanlığını sezmek hekim seks hikayeleri istiyorum dedi, muhalif koyamadım zira gözlerimin içine yemyeşil gözleriyle bakıyordu. Tamam, erkeğim haydi beni becer dedim ve domaldım dolgun kalçalarımı ona sundum ama kalçamdan içeri girmedi sadece ani hızlı bir biçimde amıma başlangıç yaptı. Ayakta beni kalın bir biçimde sikiyor bir yandan da kalçalarıma şaplaklar atıyordu. Canım yanıyordu ama ona muhalif koyamıyordum zira o kadar iyi bir baldız seks öyküleri performans sergiliyordu ki adeta bir şey söylesem büyü bozulacaktı. Daha sonradan canımın yanması da güzelime gitti güzelce kalçalarımı sıkıyor süratlice git geller yapıyor ve ani beni kaldırıp boynumu sakso çekiyor tekerrür domaltıp süratleniyordu. Bu masum görünen evladının böylesine bir çalışma sergilemesi ve adeta senelerdir kadınlarla uyuyormuş gibi hareketler yapmasına daha çok tekrardan direnemedim ve ikinci orgazma eriştim. Beni iki kere orgazma eriştiren ama şahsı boşalmayan ilk erkek olmuştu tekerrür lisans istedim ama onun bunun asla hedefi yoktu, fazla azdığını netlikle vazgeçmeyeceğini söyledi.
ona hürmet duydum neticede buna hakkı vardı ama canım bakire seks öyküleri yanmaya başlıyordu fazla uzun sürmüştü o vakit usuma bir düşünce geldi sebep beni kalçamdan da beceremiyordu? Hem bellim bu daracık göte girdiği an boşalacaktı ve derhal gevşeyecektik. Ani beni şahsına gerçek döndürdü ve dudaklarıma bir şehvetli öpücük daha kondurdu tekerrür domalttı ve yavaş yavaş bakire öyküleri kalçamdan içeri girmeye başladı. Bu sert penise muhalif gelmek fazla güçtü tekerrür mutluluk almaya başladım ve inleyerek neşesini çıkarmaya başladım. Bu biçimde de beni en az 10 dakika daha sikti. Bu daracık göte bu kadar uzun vakit sabreden ilk erkek olmuştu. Kalçamda git geller yapıyor ama netlikle boşalmıyordu, bundan sonra haz benim anal seks hikayesi maksadıyla acıya dönüşmüştü zira bir hayli vakit geçmişti, hem önüme hem arkamı ufalamıştı, bundan sonra boşalması ve bunun bitmesi gerekiyordu.
bu sefer ona gerçek dönerek oral seks gerçekleştirmek istediğimi anal seks hikayeleri söyledim derhal dizlerimin üstüne çöktüm ve taşaklarını sakso çekmeye başladım. Bir yandan da güzelce kudurması maksadıyla kalçalarını okşuyordum yarrak kafasına ısırıklar kondurdum ve dişlerimi güzelce geçirdim, onunda canının benimki kadar yanması gerekiyordu, belki o vakit daha kolay boşalacaktı. Birkaç dakika bu biçimde yaptıktan sonra bundan sonra katlanamadı ve menilerini suratıma akıttı. Ilk kere bir erkeğin boşalmasını neşeleniyordum o kadar erkek ile beraberlik kandırma seks öyküsü yaşamıştım ama böylesini görmemiştim, bu adam tüm bir seks canavarıydı. Ona derhal yanaştım ve daha önce kaç kadınla seviştiğini sordum ben daha ikinciymişim nasıl olur da böylesine üstün bir çalışma sergilediğini sorunca da kusursuz bir kadın olduğumu ve zati beni görür kandırma seks öyküleri görmez azdığını söyledi. Umarım bundan sonra ne vakit azsam beni becerecek ve bunun hakkını verecek bir erkek bulmuştum. Natürel ki onunla sevgili olmak gibi bir amacım yoktu. Burada sadece birkaç saat cümbüşlü vakit geçiririz ve ona kadın neymiş gösteririm diye düşünürken o bana erkek neymiş gösterdi ve tüm bir senedir yaşamımda. Ne vakit canım bunalsa veya işte makûs vakit geçirsem derhal onu arıyorum gelip beni konutumda hunharca sikiyor. Hala o günkü kadar adult seks hikayeleri heyecanlı ve kalın bir biçimde beni sikiyor, bir daha onun gibi bir erkek bulamayacağımı öğreniyorum. Daha uzun müddet de yaşamımda ona yer vereceğime bellim. O da beni fazla beğendiğini ve evlense bile aralıksız olarak beni görmek istediğini söylüyor.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir