Plajdaki Liseli Kızlarla Lezbiyen Maceram

selam, ben sevilay. 22 yaşında, 1. 76 uzunluğunda, kumral, buğday tenli, fiziği son derece doğru, bakımlı lezbiyen bir hatunum. Yaz gelmiş ortalık ısınmaya başlamıştı. Bizim finaller sonlanmış herkesi bir eve dönme telaşı sarmıştı. Ben de ailemin yazlığında birkaç gün geçirip yeni baştan okula notları öğrenmek üzere dönmeye karar verdim. Bir gün önceden yazlığın yakınında oturan hatice hanımı arayıp, yazlığın temizliğini yaptırmıştım. Amacım baş dinlemekti, tüm yıl ders çalışmaktan yorulmuştum.
arabamla yazlığa yaklaşınca insanın içine bir enerji dolduğunu hissetim, fakat yalnızdım ve hayıflanmıştım. Bizim yazlık bir yokuş çıktıktan sonra derhal aşağıda sakin bir koyda bulunur. Yanımızdaki iki yazlıktan biri amcamın, biri de almancı bir ailenindir. Neyse, yazlığa yaklaşırken yokuşun ortalarında bisikletle giden iki adet kadın gördüm. Kızlara şöyle bir baktım ve kendi lise yıllarım aklıma geldi, kadınlar fazla sexy gelmişti bana. Kızlara bakarak yoluma devam ettim. Hatice teyzeden yazlığın anahtarını aldım. Sağolsun havuzu dahi doldurmuşlar. Fakat baktım havuzun suyu buz gibi, pek girmeye niyetim yoktu. Valizlerimi odaya attım, bikinimi giyip, getirdiğim biralardan da iki adet alıp kendimi şimdilik ıssız olan sahile bıraktım. Bir de baktım biraz eski bisikletli kadınlar sahilde denize girmişler. Onları görebileceğim bir yere havlumu serdim. Maksat kadınlarla sohbet etmekti, aklımdan en küçük bir hınzırlık geçmiyordu.
bu arada kızlara müşteri gözle bakmaya başladım. Birisi esmer, kara uzun olmayan saçlı, öbürü ise kara saçlı ak tenli bir kızdı. Memeleri güncel güncel olgunlaşmış, fakat tekrar ’70 d’ bulunmaktadır diye düşündüm. Kadınlar suda şakalaşırken kızların iç çamaşırı ile girdiğini farkettim. Sudan ayrılıp derhal 3-5 metre yakınıma oturdular. Ak tenli olan kadın, tenine müsait ak iç çamaşırı giymiş, öbürü ise kırmızıyı tercih etmişti. Kadınlar sırtı bana dönük bir şekilde sutyenlerini çıkarıp, dolgularındaki suyu sıktıktan sonra yeni baştan giydiler. Bir müddet sonra ak tenli olan bana seslenerek, “ateşin var mı? ” dedi. Ben de kafamı sallayınca ağzında sigarasıyla yanıma gelip, eğilip sigarasını yaktı. Gayri ihtiyari göğüslerine baktım ve bu esnada göz göze geldik. Içtiğim birayı görünce, “güzel biradır! ” dedi. Ben de, “var bir adet daha, içmek istersen? ” dedim. Arkadaşına seslendi ve yanıma oturdu, verdiğim birayı içmeye başladı. Okulundan, erotik yaşında olduğundan falan, herşeyi 5 dakikada anlatmıştı.
derken başka kadın da geldi yanımıza. Muhabbete o da katıldı. Ilk yarım saatte her ikisiyle kanka olmuştuk. Bikinlerini sebep getirmediklerini sorduğumda, okuldan kaçıp geldiklerini, ailelerinin bilgiyi olmadığını söylediler. Islak çamaşırlarla üşütebileceklerini söyleyip, derhal arkadaki yazlığı gösterip, bikinilerimden vermeyi öneri ettim. Bir iki saniye birbirilerine bakıp kabul ettiler. Eşyalarını giyip benimle beraber yazlığa geldiler. Ben yukarı ayrılıp onlara bikini ayarlarken, buzdolabından kendilerine bira alabileceklerini söyledim. Aşağıya indiğimde biraları açmış içiyorlardı. Bikinileri paylaştırdım, ikisi banyonun yanındaki ufak odada değiştirip geldiler. Biraz geniş gibi dursa da, tekrar de sexy olmuşlardı. Kadınlar biralarını bitirdikten sonra, her birimiz ikişer bira kapıp sahile indik…
saat 10:00’a geliyordu ve güneş kendini belli etmeye başlamıştı. Ikişer birayı çabucak bitirip, kendimizi denizin serin sularına bırakmıştık. Suda şakalaşıp birbirimizi bariz şekilde mıncıklıyorduk. Saatin epey ilerlediğini, kızlardan birinin benim başım dönüyor demesi ile anlamıştık. Öğlen sıcağı full tepemizde, aç karnına içtiğimiz biralarla fena olmuştuk. Biraz kendimize gelmek maksadıyla yazlığa gitmemizi tavsiye ettim, kabul ettiler. Yazlığa vardığımızda hepimizin uykusu vardı, umarım güneş çarpmıştı. Alt katta mevcut konuk döşek odasındaki çift şahsiyet yatağa, üçümüz de yanyana uzanıp, sanki sızar gibi uyumuştuk.
nekadar uyuduk bilmiyorum, fakat ilk uyanan ben olmuştum. Kadınlar tabiki geniş vücut bikini giyince her tarafları açılmış, züleyha’nın (beyaz tenli kızın) memeleri sıyrılmıştı. Tanrım, ne iştah açıcıydı. Biraz seyrettim ve sabırsızlandım, bikinisinin üzerinden vajinasını nazikçe okşadım, oradan göbeğine ayrılıp, açılmış göğüslerine bir öpücük kondurdum. Öpücük kondurduktan sonra kafamı kaldırdım ki, göz göze geldik. Ani panikledim. Fakat züleyha parmağı ile ‘sus! ’ işareti yaptıktan sonra bikinisinin altını dizlerine kadar sıyırdı. Ben de ona muavin olup onu çırılçıplak bıraktım. Hareketlerime pürüz olamıyordum. Yanındaki kadın (irem) uyansa ve yaygarayı koparsa, ne derdim ben aileme diye düşünüyordum ki, züleyha irem’in göğüslerini açıp okşamaya başladı ve o esnada irem uyandı. Ne tepki verecekti bilmiyordum ve gayet saf bir tepki ile o da karşılık vererek, zeliha’nın göğüslerini okşamaya başladı. Irem züleyha’nın göğüslerini okşarken, züleyha da benim bikninin üstünü sıyırıp, benim memelrimi okşamaya başladı.
fazla geçmeden üçümüz de çırılçıplak kalmıştık ve yalnızca birbirimizin göğüslerini okşuyorduk. Ben sabırsızlandım iremin dudaklarına uzandım ve küçük bir öpücük kondurdum. Sonra bir kere daha, bir kere daha ve bir kere daha. Derken irem öyle bir yumuldu ki dudaklarıma anlatamam. Ben iremle öpüşürken, züleyha da elini irem’in vajinasına atmış okşuyordu. Öpüşmemiz bitince irem memelerime yumuldu. Sonra onun yerini züleyha aldı. Irem dudaklarımın ifadesini alırken, züleyha da memelrimi sakso çekiyor, vajinamı okşuyordu. Irem bu sefer sol göğsüme öpücük kondurup dudaklarıma yöneldi. Biraz daha öpüştükten sonra, ben onun göğüslerine yumuldum. Başka göğsünü de züleyha aldı. Elim iremin sıcacık ve olabildiğince ıslanmış vajinasına gitti. Bundan sonra hunharca okşuyordum. Tek sözcük etmeden sevişiyorduk ve ben bu büyüyü bozmak istemiyordum…
iremi güzelce yatırdım ve göğüslerini ve vajinasını okşayarak dudaklarına yumuldum. Züleyha da iremin bacaklarını güzelce aralamış ve vajinasına küçük öpücükler atıp okşuyordu. Züleyha dilini iyi kullanmaya başlamış, iremi kıvrandırırken, irem de benim vajinamı okşuyordu. Bir müddet sonra eğildi ve benim vajinamı da o sakso çekmeye başladı. Derken ona yardıma züleyha gelmişti. Kadınlar öyle series yer değiştiriyordu ki, biri dudaklarımın ifadesini alıp memelrimi okşarken, öbürü vajinamı sakso çekiyor, derken ani öbürü memelrimi sakso çekmeye başlıyordu. Ve bana ilk orgazmımı yaşatmışlardı. Durmaya niyetim yoktu, tabiki kızların da. Züleyha kulağıma eğilip, “bakire misin? ” diye sessizce sordu. ‘hayır! ’ dercesine kafamı salladıktan sonra, iki parmağını içime kaydırıverdi. Çarşafı dişlemeye başlamıştım hazdan, sebebi irem de bu arada benim geri deliğimi yalıyordu. Fazla geçmeden ikinci defa haz sıvımı bırakmıştım.
bundan sonra kadınları ödüllendirmek lazım olduğunu düşünerekten züleyhayı altıma aldığım gibi vajinasını vakumlamaya başladım. Irem de züleyha ile öpüşüp göğüslerini yalıyordu. Her iki deliğini de sakso çekip geri deliğini yumuşattıktan sonra, geri deliğine parmağımın birini soktum. Şu anda arkasındaki parmağımı git gel yapıp, vajinasını yalıyordum. Yalamalarıma irem de züleyhanın vajinasını okşayarak katılıyordu. Ve beklenen final, züleyha da orgazm olup boşalmıştı. Derhal zaman kaybetmeden iremi alıp vajinasını vajinama sürtmeye başladım. Müthiş sıcaklığını hissetmek beni kudurtuyordu. Züleyha gözleri kaymış bir şekilde bizi izliyor, elini vajinasına götürüp kendi haz sularının tadına bakıyordu. Irem de çılgınca orgazm olmuştu ve hepimiz topu topu yarım saat süren çılgınca bir seks girdabından çıkmış, yorgunluktan gözlerimiz kaymış bir şekilde uykuya dalmıştık.
tekrar ilk uyanan ben olmuştum, derhal bikinimi giydim ve onlara da giydirdim ve tekrar uyuyormuş gibi yaptım. Bir zaman sonra kadınlar uyanmış ve beni uyandırdılar. Irem, “tuhaf rüyalar gördüm…” dedi. Ben de nasıl rüyalar olduğunu sordum. “saçma sapan…” diye geçiştirdi. Ben de sound çıkarmadım, belki utanmıştır diye. Odadan çıkarken irem önde, ben arkasında, benim arkamda da züleyha vardı. Züleyha popoma çimdik atarak, “yemedim ben bunu! ” diye kulağıma fısıldadı. Ben de, “biliyorum :)” dedim ve çıktık

[sevilay]

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir