Pizzacı Çocuğu Eva Aldım

42 yaşında kimsesiz kafasına yaşayan bir bayanım, cinsellik lüzumunu genellikle tanımadığım erkeklerle karşılıyorum. Zira tanıdığım erkeklerle beraberlik yaşayınca ne yazık ki fazla makûs adult seks hikayeleri şeylerle karşılaşabiliyorum. Yetenekle başıma bela olmalar, beni kadını sanmalar, evlenmek isteyenler…
42 yaşında kimsesiz kafasına yaşayan bir bayanım, cinsellik lüzumunu genellikle tanımadığım erkeklerle karşılıyorum. Zira tanıdığım erkeklerle beraberlik yaşayınca ne yazık ki fazla makûs adult seks hikayeleri şeylerle karşılaşabiliyorum. Yetenekle başıma bela olmalar, beni kadını sanmalar, evlenmek arzuluyanlar veya aralıksız beraberlik yaşamak arzuluyanlar canımı sıkabiliyor. Ben de dermanı böyle asla tanımadığım erkeklerle beraberlik yaşayarak buldum. Onlara adımı vermiyorum ve sadece cinsel lüzumlarımı gideriyorum. Başkaca asla tanımadığım biriyle seks yapınca fazla daha çok sevinç alıyorum. Neticede bir daha birbirimizi asla görmeyeceğiz hiçbir bağlılığımız yok karşılıklı olarak sadece haz almaya bakıyoruz. Bütün bunlar gerçekten harikulade bir ilişkinin yaşanmasını sağlıyor. Şu anda size anlatacağım olay gerçekten başımdan geçti ve bugüne kadar başımdan geçen en ensest seks hikayesi gizeme dışı sekslerden biriydi. Evtaydım ve akşamüzeriydi, acıkmaya başladım en iyisi bir pizza söyleyeyim dedim zira ertesi gün taşınacaktım ve konutu derliyordum. Iki mahalle ötede bir ev +18 seks hikayeleri yakaladım ve oraya taşımaya karar verdim, bir yandan konutu derliyor ertesi gün taşımanın vermiş olduğu stresle günü geçiriyordum. Her neyse fazla çok uzatmayayım şu anda size bu pizza gençla tanışmamı anlatacağım. Diafondan zil çaldı ve ben onu görür görmez coşkulandım zira henüz daha 20 ’li yaşların kafasında sarı saçlı bir evladı karşımda gördüm. Derhal apartman kapısını açtım, aynaya baktım üzerime çekidüzen liseli seks hikayeleri verdim ve kapıyı açtım. Asansörden çıkınca göz göze geldik bana baktığını düşündüm öğrenemiyorum belki de bana öyle geldi ama karşımda gördüğüm çocuğa adeta hayran kaldım.
pizzacılık değil de mankenlik yapması iş yeri seks hikayesi gerekiyordu, uzun boylu sarı saçlı yemyeşil iri gözleri olan bu evladı görür görmez benim olmasını ve beni yatakta deliler gibi becermesini arzuladım. Ama natürel ki o işini yapıyordu böyle bir şey belki de usunun ucuna bile geçmedi. Pizzayı caydı ben de ödemeyi yaptım ve gitti. Aradan birkaç saat geçti ama bu toy netlikle usumdan çıkmıyordu kandırma seks hikayeleri ne yapıp ne edip onu tekerrür çağırmalı ve bu akşam kendimi ona becertmeliydim. Tekerrür bir pizza siparişi verdim ve içimden tekrardan o getirir diye aralıksız dua ettim. Gece olmuştu saat 10 ’a geliyordu belki de mesaisi çoktan bitmişti ve yuvasına geçmişti. Sabırsızlıkla beklemeye başladım uzun vakittir bu kadar heyecanlanmamıştım, kapı çaldı ve ben de koşarak gittim, diafonda ne göreyim işte o sarı saçlı toy karşımdaydı. Zati hazırlanmıştım meme bakire seks hikayeleri dekolteli bir bluz giymiştim ve memelrimi onun gözüne sokacaktım o da beni fark edecekti, zati bana görüşü eğer farklı ise ilerleyecektim. Böyle bir plan yapmıştım kapıyı açtım ve onu beklemeye başladım.
asansörden çıktığında beni gördü ve göğüslerimden kızlık bozma hikayeleri gözlerini alamadı işte istediğim olmuştu. Pizzayı aldım parayı uzattım bir yandan da güzelce çocuğa yanaştım, evladının nefes alıp verişleri dahi değişmişti, ne yapacağını öğrenmiyordu elini kolunu nereye koyacağını afalladı. Güzelce yanaştım ve kulağına gerçek eğilerek sana çılgın bir akşam sexs hikayeleri yaşatmak istiyorum dedim. Kafası kaldırdı afallamış gözlerle bana baktı, bana göre bu kadar cüretkar olmamı beklemiyordu ama ben onu fazla sevmiştim ve manken gibi olan bu evladı kaçırmak istemiyordum. Gerçekten fazla yakışıklıydı yanına yanaşınca misler gibi koktuğunu da fark ettim güzelce kudurmuştum ve beni derhal becermesi gerekiyordu. Daha mesaisinin bitmediğini söyledi, ben de mesai bitiminde kandırma seks hikayesi konutuma gelmesini söyledim, kabul etti. Zati ertesi gün taşınacaktım diğer bir deyişle başıma bela olamazdı, full olasılıkları düşünerek plan yapmıştım, ilk defa bu kadar cüretkar davranıyordum ama dediğim gibi bu toy usumdan çıkmamıştı. Yaşımdan fazla daha güzel görünürüm kızlık bozma seks hikayeleri zati onarımı hiçbir vakit elden vazgeçmem dediğim gibi ateşli fazla hoşlanıyorum bu da beni daha toy ve canlı yakalıyor. Her neyse diğer bir deyişle yalanlayabileceği zati usumun ucundan geçmemişti etmedi de zati. Takribî 1 saat sonra kapım tekerrür çaldı ve bu delikanlı kapıma geldi, onu içeri aldım dudaklarını lezbiyen seks hikayeleri öpmeye başladım ama pak olması gerekiyordu, neticede full gün çalışmıştı. Haydi, gel banyoya girelim dedim, sadık bir köpek gibi ben ne dersem onu yapıyordu zira fazla coşkuluydu, daha önce asla seks deneyimin oldu mu diye sordum iki yıl önce bir kızla uyuduğunu söyledi. Ben ikinci kadın olacaktım ama ona hakikat kadın neymiş gösterecektim.
neticede beraber olduğu toy kadın ne kadar deneyimli olabilirdi ki? Ona ateşli öğretecek ve belki de hayatının seksini yaşatacaktım. Onu banyoya götürdüm cetmeye başladım dul seks hikayeleri anadan üryan kaldı utanıyordu, bir yandan da eliyle yarrağını kapatıyordu, ellerini tutarak nazikçe açtım utanmaması lazım olduğunu, azıcıktan hayatının en güzel vakitlerini geçireceğini söyledim, fazla heyecanlandı. Derhal onla beraber banyoya girdim ve karşısında çıplak kaldım bir yandan göz ucuyla bana bakıyor ve vücudumu süzüyordu bir yandan da penisinin hareketlendiğini görüyordum. Erkekliği yavaş yavaş kalkıyor, orada daha ona değmeden gençliğin vermiş baldız seks hikayeleri olduğu enerji ile bayana bakarken azıyordu, işte ben buna bayılmıştım. Böyle bir gence lüzumum vardı. Derhal onu yıkamaya başladım bir yandan dudaklarını öpüyordum, al dudakları, bembeyaz dişleri olan bu genci öpmeye doyamıyordum. Full vücudunu sabunladım ensest seks hikayeleri yetenekle yarrağını sabunlarken ona bir yandan da otuz bir çektim güzelce yarrağı amıma gerçek yanaştırdım ve köpüklü hali ile içime soktum. Kalçalarımı içinde liseli seks kikayeleri oynatmaya başladım bu yakışıklının yarrağı de tüm beklediğim gibiydi. Hayal ettiğim vücut karşımdaydı beni hiçbir biçimde hayal kırıklığına uğratmamıştı.
ama fazla mahcup ve coşkuluydu full ateşli benim idaremem gerekiyordu, zati alfa bir bayanım benim maksadıyla sorun değildi. Kalçalarıma içinde oynatmaya başladım anal seks hikayeleri erkekliğini tüm olarak içime almıştım ve inlemeye başladı. Ikimiz de ayaktaydık hafif öne gerçek eğildim ve büsbütün içime girmesini sağladım ama o kadar coşkuluydu ki devinim bile edemiyordu. Ben devinim ettikçe inlemeye ve nefes alışverişleri değişmeye başladı. Sonra ani içimden çıkarak kalçamın küme seks hikayeleri üstüne boşaldı. Evet, fazla uzun olmayan sürmüştü ama benim gibi ereksiyon halindeki bir bayana direnmek zati kuvvet, ona kavrayış gösterdim, başkaca henüz bu daha ikinci seksiydi natürel ki de böyle olması fazla olağandı. Daha sonra güzelce onu meslek yeri seks hikayeleri yıkadım banyoda saçlarını köpükledim tekerrür vücudunu yıkadım ve ona bunları yaparken bir yandan da öpmeye beğenmeye devam ettim.
böyle toy vücut bana da iyi gelmişti, banyodan çıktık doktor seks hikayeleri derhal onu mutfağa götürdüm birer bardak içki doldurdum ve karşılıklı olarak muhabbete başladık. Henüz daha seksten ikimiz de bir şey kavramamıştık ama o üstündeki utangaçlığı attı. Bana hayatından işinden ve gelecek tasarılarından anal seks hikayesi bahsetti, sandığımdan fazla daha ekipmanlıydı, başkaca konuşması fazla hoştu, ona manken olması lazım olduğunu pizzacılıkta ömrünü çürüttüğünü söyledim zira gerçekten gözlemeye doyamadığım bir suratı vardı. Iyi ki pizzacı olduğunu ve benim gibi bir kadınla tanıştığını söyledi, bu fazla güzelime gitti, neticede bu işi yapmasa beni tanıyamayacakmış, böyle porno filmlerden gördüğü sahneleri ona yaşatmışım, kendini bakire hikayeleri şu zamanda fazla bahtlı seziyormuş. Toy bir erkek aracılığıyla sevilmek ve merak edilmek bana fazla iyi geldi diğer bir deyişle onunla başımdan geçen münasebet beni fazla hoşnut etti bundan mobil seks hikayeleri sonra da kumpaslı olarak yaşamaya devam etmeyi düşünüyorum zati.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir