Penis Uzatma Formülü

merhabalar bir fazla erkek yarrak uzatma ve yarrak ile alakalı sorunlarla muhalif karşıya gelmekte bundan sonra bilirkişi doktorların tavsiyelerini sizinle paylaşmak isterim.
yarrak geniş, sert ve bol damarlı olmasını tercih ediyorum. . Adam sevişmesini sex gerçekleştirmesini bilmese bile yarrağının uzuluğu ve kalınlığı ile vaziyeti kurtarabilir.
benim icin sikin uzuluğu yada kalınlığı çok onemli değildi. Alımlı ise ve iyi sevişirse ben icin kafidir. . Sikin buyuk olması keder verir. Ancak buyuk yanlız sikin hazzına bakmayı merakta etmiyor degilim.
doğal ki sikin buyuk ve sert olmasını isterim. Siki küçük mevcut erkeklerde özgüven eksikliği oluyor. Başucumda yürürken dahi itimat hissi vermiyor.
boyun ve kalınlığın hic yanlız önemi yok. Onemli mevcut benii ön beraber olma esnasında mutlu etmesi, acele boşalmaması vede boşaldıktan daha sonra kendime sırtını dönmemesi.
beylerin hep yarrağının boyunu ve kalınlığını abartıyor. Ben icin uzuluğu yada kalınlığı değildi işlevi onemli. Girdiği meydan bolu tüneli gibi fazla uzun değildi esasen.
ön öpüşmeyi uzun tutar, orall sex yapar ve ellerini kullanmayı biliyorsa sorun olmaz. Esasen biz bayanları boşalma etmekte doğru sey penis büyüklüğü yada kalınlığı değil.
nasıl işe yarayacak ?
evet dostlar penis süngersi yanlız yapıya sahib üç. Anne kısımdan oluşmakta. . Sizler sıhhat açısından mühim bilgiler vererek bu dokular ve odacıklar ereksıyon esnasında kanla usd. Egzersizleri gerçek yaptığınız takdirde, bu kan depolanan odacıkların çeperlerini büyütüp, daha çok kanla dolmasını sağlayabilirsiniz ki bu da daha buyuk ve geniş yanlız penis demektir… yarraki ilerletmek icin başvurulan doğru teknik esnetme hareketleridir. Narin, yarı narin ya da kalın durumlarda yapılan bu esnetmeler penis gövdesi ve bağ dokusundaki hücreleri genişletmektedir. Yarrak’in süngerimsi odacıklarından ilk yanlız tanesinin oluşması, kendinizi muayene etmesi yaklaşık yanlız günü alır. Bu muayene yenileme süreci acele görünse de gözle görülür boyutlarda yanlız boyum değişiminin fark edilmesi yanlız kaç haftayı alabilir. Güncel yaklaşık 3-4cm’lik gelişim çok acele olacak. . Sonrasındaki penis gelişimi daha ağır olacak. . Aynı süreçte yarrakinizde yaklaşık 2, 5cm’lik kalınlık artışı olacak. . Aslında kısacası güncel aşamada yaklaşık uzunlukta 4, genişlikte ise 2cm kazanmış olursunuz. Penis gelişimi kişiden kişiye fark gösterebilir. Bu çok normaldir.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir