patronum ile ilişkimiz

Herkese selam, ben bir ofiste çalışan işçiyim. Patronumuz almanya’dan gelmiş sarı saçlı bir kadın, ismi gül… devamlı kumaş ve dar pantolonlar giyer, açıkçası ofiste herkes onun muhteşem kalçasını becermek istiyor. Bir gün işe erken gittim, lakin kimse yoktu. Patronum geldiğinde beni kapıda görünce memnun oldu, istersen bir kahvaltı yapalım dedi. Gittik kahvaltı yaptık, gerçekten güzel bir bayandı, lakin gözlerim devamlı göğüslerine takılıyordu, o da bunu fark etmişti. Işi boş ver, bugün biraz geç gitsek bir şey olmaz hadi bize geçelim dedi.
o lafı duyunca çıldırdım, derhal lüks arabasına atladık ve yuvasına gittik. Lüks bir siteydi, kapıdan girdik ve salonda oturmaya başladım. Gizlemeye çalışıyordum lakin sikim sertleşmişti, taş gibi olmuştu. Bir baktım elbisesini değiştirmiş, askılı giymiş bir şekilde gelmişti… benim de en zayıf noktam. Bacakları büsbütün meydandaydı, yanıma oturdu ve elimi göğüslerinde gezdirmeye başladım. . Aramızdaki pro ilişkiyi burada unut dedi, ben buradan cesareti alınca bacaklarından tutup gül’ü kucağıma aldım… yumuşacık kalçaları sikimde geziyordu, bundan zevk alıyordum. Gül’ü yavaşça soydum ve pembe askılısını sıyırıp göğüslerini sakso çekmeye başladım, bu arada üzerimde kucak dansı yapıyordu.
salonda olmaz kirlenmesin dedi ve döşek odasına geçtik, direk sırt üstü yatırdım, bacaklarını açtım ve traşlı, nemli vajinasına kızgın sikimi sokmaya başladım, belime sarılmış ve daha fazla, daha derine hadi diye inliyordu anladığım kadarıyla kimsesiz yaşıyordu ve günlerdir sekse açtı. Bundan faydalanıp saatlerce vajinasından becerdim, sonra patronu domaltıp kalçasını de vazelinledikten sonra götten de zorladım. En nihayetinde ise ağzına boşaldım. Mükemmel bir mesai değil mi? Sonra duş aldık, hazırlandık ve çıktık. Mola mola takılıyoruz, tekrar anlatırım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir