Patronum beni fena sikiyor

Selamlar ben merve, 34 yaşında evli bir bayanım. Her evlilikte olduğu gibi benimde evliliğimde cinsel yaşamım monoton bir durum almıştı. Farklı arayışlara girmiş garip garip sex öyküleri tecrübesine sahip olmuştum. En garip olanı ise kocamın koynundan ayrılıp gecenin bir yarısı patronumun koynuna koşmak oldu. Ben hususi bir şirkette muavin müdür gibi bir vasıfla uğraşıyorum. Müdürüm de evli barklı çoluk çocuğa karışmış bir adam. Fakat öyle bir karizması var ki paramı bu duruma getiriyor bilmem alımlı geliyordu. Devamlı mesailer yapıyoruz ve benim en afiyetli dakikalarım onunla olan zamanlarım oluyor. Bakışlarındaki seni becermek istiyorum havası ayrı bir mevzu. Fakat bende bir kadın olarak direk beni sik diyemem ki.
fakat tekrar mesai yaptığımız bir gün yoğun çalışmanın ardından gece2 gibi beni eve bırakacak, full evimin karşısına geldim inecekken elini bacağıma koydu merve hanım fazla iyi meslek çıkardık bugün dedi.
söylediklerini duymuyordum gözüm bacağımın üstüne koyduğu elindeydi. Hafiften gülümsedim bana göre de selim bey dedim. Gözümün içine baktı elini bacak tarama gerçek götürdü. Ne yapıyordum bilmiyorum kocam içer de uyuyor ben ise patronumla kapının önünde fatezilerin peşindeydim. Bir an kendimi apansız bir sex hikayesinin içinde buldum. Selim bey iyi akşamlar deyip full inecekken elimi tuttu gitme dedi. Ne istediğini ikimizde fazla iyi biliyorduk fakat vakumlayın olmak maksadıyla anlamadım dedim. Yüzüme baktı anlamayacak bir şey yok gitme benimle gel dedi. Evt onunla yatmak istiyordum bende. Elimi arabanın pasısından çektim, müziğin sesini açtım hadi gidelim dedim.
soluğu otel odasında aldık.
bir an durduk baktım bir otel karşısına gelmişiz. Arabadan indi kocamdan görmediğim bir incelikle kapımı açtı elimi tuttu. Içeri girdik. Odaya çıktık utanıyordum uzun vakittir çalıştığım adamla aynı yatağa girecektim. Onunda evli olduğunu bilmek rahatlatsada üzerimde garip bir coşku vardı. Odamıza geçtiğimizde adeta yıllarca konuşmuş iki şahısın yorgunluğunda direk yatağa atlayıp seks yapalım dercesine bir hazır ve nazır vaziyet vardı ortada. Kapılar kapanınca dudaklarıma yapıştı. Patronun benden etkilanmesi fazla hoşuma gitmişti evli ve yaşını azda olsa almış bir kız maksadıyla her gün çıtır kadınları götürecek bir adamın beni tercih etmesi fazla hoşuma gitmişti. Işıkları kapadık yalnızca akşam aydınlatması vardı koş bir havada büsbütün çıplak şekilde bacak aramada gezininen damarlı sikini hissediyordum. Kendimi engellemek niyetinde değildim.
kocamın beni en son ne zamn siktiğini hatırlayamıyordum dahi.
dakikalarca bacak aramada gezdirdiği sert sikini bir hamle ile içime soktu. Ter içinde bedenim titreye titreye şevişiyor toy delikanlı gibi beni parçalarcasına bir güçle sarsılıyordum. Kocama yapmadığım oral ateşli onda denemek bana geniş bir zevk veriyordu. Sert mantarlı kafasına dilim her değdiğinde kendinden geçiyor arada dur gerçekleştirme boşalacağım diyordu. Sabahlara kadar onunla sevişebilirdim. Kocamı patronumla aldatsam da aklımda tek şey vardı o anın keyfini çıkarmak. Sebebi patronum sex yapmada kocamdan daha iyiydi bunu görmüştüm. Yanı kocam aldatılmayı hakediyordu. Bir gün bile bacaklarımın arasında ateşli nefesini hissetmemiştim. Patronum ise içime girmelerinin yanı dizi ıslanış parmaklarıyla içimde ayrı bir titreşim gönderiyordu. Haz alıyordum. Nihayetinde soluk nefese üzerime boşaldı. Meslek yerinde dikta eden kalın adam bir toy gibiydi yatakta. Boşalırken gözlerinde oluşan baygın anlatım halen gözlerimin karşısına yetişir. O akşam orada kocasından ve karısından hayır gelmeyen iki şahısın doyumsuz sex öyküsü oluşmuştu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir