Otostop Sürükleyen Bayanla Otomobilde İşi Pişirdik

Uzaktan bir akrabamı ziyarete gidiyordum ve yolum bir hayli uzundu, yol nasıl geçecek diye düşünürken bir müzik açtım ve bir sigara yaktım. Bir baktım bir adet kadın otostop sürüklüyor, fakülte talebesi olduğunu varsayım ettim zira…
uzaktan bir akrabamı ziyarete gidiyordum ve yolum bir hayli uzundu, yol nasıl geçecek diye düşünürken bir müzik açtım ve bir sigara yaktım. Bir baktım bir adet kadın otostop sürüklüyor, fakülte talebesi olduğunu varsayım ettim zira yaşı henüz 20 ya var ya yoktu. Ben de bu arada 25 yaşındayım sarihçesi böyle otostop sürükleyenlere itimat dinlemememe rağmen onu görünce durmak istedim zira bebek gibi bir suratı vardı. Ben de otostop sürükleyen bu kadının yolda kalmasını istemediğim maksadıyla başkaca makûs maksatlı insanlarla da karşılaşılabilir diye derhal durdum, yanıma koşarak geldi. Nereye gidiyorsun dedim o da benim gittiğim yeri söyleyince atla dedim, daha karşımızda iki saatlik yol vardı. Ben ticaretle çalışıyorum kızda fakülte talebesiymiş varsayım ettiğim gibi ve 21 yaşındaymış.
havadan sudan konuştuk ama kadının azıcık hoppa olduğunu anladım sarih sarih bana meslek atıyordu, benim de usuma derhal torpidodaki kondomlar geldi iyi ki yanıma almıştım belki de şu anda onu kullanacaktım. Onun coşkuyu beni sarınca kadına sualler sormaya başladım. Okuduğu kısımla ilgili konuşuyorduk ben de benim de o kısımda okuyan dostlarım var diye misaller verdim. Kısacası güzelce muhabbet ilerledi ve cinselliğe geldi, ateşli fazla hoşlandığın hatta seks bağımlısı dahi olduğunu söyleyince bir hayli donakaldım zira daha önce bu kadar çılgın bir kızla asla konuşmamıştım. Kadınlar genelde böyle şeyleri gizlerler ve iffetli ayağına uyurlar oysa bu kadın tüm tersi resmen gel beni sik diyordu.
ben de natürel ki bu fırsatı kaçıracak değilim ben de senin gibi güzel bir kızla her erkek olmak ister dedim o da sırıttı teşekkür etti ve ben de bundan sonra baktım bir hayli yoğun bir biçimde bana asılıyor ormanlık alana gelince otomobili oraya soktum ve durdum. Kadına baktım o da tebessümüyordu kavramıştı, tamam dedim bu meslek olacak derhal kadına yanaştım ve dudaklarını öpmeye başladım, o da bana seksi biçimde karşılık verdi ve yoğun bir öpüşmenin içine girdik. Birbirimizi öperken derhal elimi onun kollarına götürdüm kollarını okşuyorum o da benim kafamı saçlarımı okşuyordu ve ikimizde koltukta fransız öpücüğü ile birbirimizin tadına bakmaya başladık. Fazla kudurmuştum daha 1 saat evveline kadar tanımadığım kızla şu anda sevişiyordum ne kadar uğurlu olduğumu düşündüm.
kadın da istekli bir biçimde bana karşılık verirken geri koltuğa geçelim mi diye sordum, derhal arkaya geçtik ve ben kadının tişörtünü çıkardım. Ufak memeleri son derece güzel göğüsleri vardı incecik bir kızdı, beli karnı incecikti. Ben de derhal onu okşarken sutyenini sıyırdım ve memelerini vakumlamaya başladım. Ak derili bu kadının değdiğim her yeri kıpkırmızı oluyordu ve bu fazla güzelime gitti. Su gibi bir deriyi vardı ben de bu bebek gibi kadının her yerini okşadım. Benimki güzelce kalkmıştı kadın da elini derhal benimkini attı ve öpüşürken kemerimi çözdü pantolonumu alt indirdi ve bir bakış attı. Tekerrür bana bakarak tebessümdü demek ki büyüklüğü güzeline gitmişti ben de ona tebessümdüm tekerrür öpüşürken beni sıvazlamaya başladı.
ben de onun dudaklarını vakumluyor arada inip memelerini öpüyordum. Ön sevişmeyi uzun yakalamak ve bu kadına doymak istediğim maksadıyla derhal içine girmek istemedim ve kadını büsbütün soydum. Önümde kaymak gibi bir vajina vardı zati henüz daha 21 yaşındaki ak derili bu kadının tüm varsayım ettiğim gibi fazla güzel bir amcığı vardı. Derhal bacaklarını araladım onu geri koltukta sırtüstü uzanırdım ve vajinasına gömüldüm. Vajinasını lisan atarken o da hafif hafif inlemeye başladı. Inlemeleri bana olağanüstü haz verdi ben de derhal klitorisine masaj yapmaya başladım ben onu okşarken o da göğüslerini okşuyordu.
kadının bir hayli deneyimli olduğunu anladım zira kendinin nelerden hoşlandığını öğreniyordu ve ben alt tarafıyla ilgilenirken o da kendini üst taraftan uyarıyordu. Derhal parmaklarımı içine soktum ve onu parmaklarımla sikerken o da memelerini okşuyordu. Bir müddet buna devam ettikten sonra kadının inlemelerini arkasıydı güzelce bacakları titredi ve orgazm oldu. Sarihçesi bana bu mevzuda basmakalıp bir takviye etmişti ilk defa bu kadar ereksiyon halindeki bir kızla uyuyordum ve ben altıyla ilgilenirken o da kendi üstüyle ilgilendi. Şu anda gizeme bendeydi derhal orgazm olduktan sonra koltuğa oturdum kadına da yarrağıma gerçek çektim ve kafası bastırdım. Direk gırtlağına kadar soktum öyle bir kudurmuştum ki ağzın içini bölmek istiyordum ben o bana sakso yaparken ben de bir arka bir ileri hareketler yaparak ağzın içini becermeye başladım.
daha kızla tüm anlamıyla cinsellik yaşamadan boşalacaktım ve bunu sakso yaparak yapsın istiyordum. Birkaç dakika sakso yaptıktan sonra ağzının içine akıttım. Kadın da son derece mutluydu ikimiz daha sevişmeden dahi tüm anlamıyla sevinç içindeydik. Derhal radyoyu açtım bir müzik dinlemeye başladık serin yok değil mi tadına bakmak istiyorum dedim, yok yok neşesine bak dedi. Azıcık uzandım dinlendim o da dinleniyordu. Muhabbet ettik bir müddet, sonra derhal tekrardan kadının dudaklarına yapıştım ve seksi biçimde öpüşmeye başladık. Zati ikimizden üryandık asla üzerimizi giyme gereği dahi dinlememiştik kadının bacaklarını okşarken tekrardan elimi vajinasına götürdüm ama bu sefer oral yapmayacaktım sadece onu becermek istiyordum.
o da zati direk bacağını bana atarak üzerime oturdu ve sıcacık vajinasını bana takdim etti. Üzerimde geri koltukta zıplarken inliyordu, ben de onun güzel bayanlığının sevincini çıkarıyordum. Bir hayli yoğun bir biçimde ıslanmıştı ve andırdığım kadarıyla fazla dar, bana sevinç veren bir amcığı vardı. Üzerimde zıplarken ben de onun memelerini sakso çekmeye başladım. Kadının tekrardan inlemeleri arkasıydı orgazm olması yakındı, ben onun memelerini yaladıkça üzerimde güzelce süratlendi ve tekrardan boşaldı. Mükemmel bir biçimde boşalıyordu ve hala inlemeleri kulağımda. O boşaldıktan sonra derhal onu sırtüstü koltuğa uzandırdım ben de üstüne çıktım ve misyoner pozisyonunda vajinasını becermeye başladım. Dudaklarını öpüyor, boynunu vakumluyordum kadın altımda iki kere boşalmış olmanın verdiği bitkinlikle hamur gibi uyuyordu ama tekrardan de fazla seksiydi.
ben onun üzerinde onu sikerken o da dudaklarımı öpmeye uğraşıyordu ama bir hayli yorulduğunu kavradım zati ben de boşalacaktım. Birkaç dakika daha becerdikten sonra kondom taktığım maksadıyla içine boşaldım. Derhal üstüne uzandım ve o halde umarım iki üç dakika kadar kaldık. Ikimizde nefes soluğa idik, göğsümüz inip kalkıyor derin soluklar alıyorduk ve yaşamımın en güzel seksini daha önce asla tanımadığım bir kızla yaşamıştım. Bunu ona da söyledim fazla memnun oldu ve üstünde uzanmaya devam ettim. Dudaklarını bir müddet daha öptükten sonra kalktım ve ikimiz de giyindikten sonra gideceğim şehre gerçek devinim etmeye başladık.
sikiş hikayeleri yol öyle bir eğlenceli duruma gelmişti ki benim maksadıyla nasıl geçecek dediğim yol yaşamımın en güzel yolculuğuna sebep olmuştu. Gerçekten fazla mutluydum sonradan kadını vazgeçtim bu arada telefon hattını aldım. Şu anda bir daha görüşmek maksadıyla fazla sabırsızlanıyorum, en yakın anda yer aldığı şehre giderek onu tekerrür becereceğim ve bu sefer kafamda daha farklı pozisyonlar var.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir