Otostop çekerlerken aldım evlerine

26 ağustos 2015gece gezerken yolda gördüğüm kızları arabama calliopeg. Info aldım evlerine bıraktım cok ısrar ettiler gel diye fakat sonra dedim cidden sonra da aradılar gelmezsen darılır dediler bende gittim kızlar benden cok etkilenmiş aslında daha doğrusu canları alet istiyormuş başlarına vurmuş gittiğimde meydanı hazırlamışlardı bana yalnızca cıkartıp içlerine sokmak kalmıştı fakat kızlar harikaydı bana muhteşem bir gün yaşattılar
sonra yuvasına gittik. Daha kapıdan girer girmez öpüşmeye başladık. Olağan üstü öpüşüyordu. Döşek odasına gittik. Çılgınlar gibi sevişiyorduk. Bir çırpıda çırılçıplak kaldık ikimizde. Öyle hoş emiyorduki yarrağımı dayanmak fazla zordu. Bende vajinasını sakso çekmek istedim. O ne müthiş bir vajina öyle tertemiz ve mükemmel görünüyordu. Sakso çekmeye doyamıyordum. O da mükemmel sevişiyordu belliki uzun vakittir erkeksizdi. O güzelim vajinasını yaladıkça emdikçe sulanıyordu. Öyle yüksek sesle inliyorduki ağzını kapatmak zorunda kalıyordum.
kasığını göbeğini ve o iri uçlu memelerini sakso çekiyor ısırıyor vakumluyordum. Hadi gir bundan sonra içime deiye inliyordu. Yarrağımı yasladım vajinasına sıcacıktı. Asla beklemeden soktum dibine kadar. Inlemeleri dahada arttı. Ne kadar siktiğimi hatırlamıyorum. Içime boşal bebeğim diye inliyordu. Korunuyormu diye düşünürken heves etme gebe kalmam dedi. Bende tüm döllerimi içine bolaşttım. Mükemmel sikişiyordu. Sikiş bittiğinde neredeyse sabah oluyordu. Yatıp uyuduk sonra.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir