Otobüste Bana Sürtünen Erkeği Arıyorum

o gün başka her gün gibi işe gitmek maksadıyla tekrar otobüs durağında beklemeye başladım. Normalde işe giderken üzerime giydiğim elbiselerden ötürü vakit vakit sözlü ve gözlü tacize uğradığım söylenebilir ama bu gün başıma gelenler diğerlerine nazaran fazla daha ileri düzey bir tacizdi. Hadiseyi anlatmaya başlamadan evvel şunu belirtmek isterim ki aslına bakarsanız ben yaşadıklarımdan memnunum. Erkeklerin beni istek etmesi, ilk fırsatta sikecekmiş gibi bakmaları beni benden alıyor ve kız olduğumu, ateşli olduğumu her an yeni baştan yeni baştan hatırlatıyor.
otobüse binmeden evvel durağa gelen yakışıklı biriyle bir kaç saniye göz göze gelmiştik, yalan söylemeyeceğim göz göze geldiğimiz an bende onu hoşlandım ve seyehat boyuncada esasen onunla alakalı fantaziler kurdum. Aslında fantazilerin nedeni otobüste ayakta giderken benim arkamda durması ve her fırsatta elleri ve yarrağı ile beni taciz etmesiydi.
evet ben otobüste yer olmadığı maksadıyla ayakta gitmek zorunda kalmıştım ve az evvel dışarıda göz göze geldiğimiz yakışıklı gençte derhal arkamda duruyordu. Ilk bir kaç dakika bir şey olmadı fakat sonrasında arkama oldukça yaklaştı ve evvel yarrağını bana dokundurdu. Her dokunuşu ve her kıpırdanmayı kalçalarımda hissediyordum.
penisinin kalınlığı ve uzunluğunu anlamam maksadıyla birebir görmem dokunmam gerekmiyordu, kalçalarımda ki o sürtünme penisinin ne kadar geniş olduğunu bana hissettiriyordu ve bir kaç seks denememden yola çıkarak söylemek istiyorum ki ben geniş penisli erkeklere bayılıyorum. Yani içime aldığımda o yarrağın içime ne kadar girip çıktığını düşünmek bile benim orgazm olmama sebep oluyor ve kimi ilişkilerimde defalarca defa orgazm olduğumu hatırlıyorum.
sürtünmesine devam etmesi ve hatta dahada hızlanması maksadıyla bende karşılık veriyor ve o sürtündükçe bende sağa sola fazla hafif şekilde, yalnızca onun hissedeceği ve fark edeceği kadar sallanıyordum ve bunun yalnızca otobüste bir yarım yamalak münasebet olarak kalmaması maksadıyla ona bütün isteğimi göstermeye çalışıyordum.
o an benim ineceğim durak geldiğinde bir an maksadıyla tereddüt etsemde işe gitmek maksadıyla inmem lazımdı ama beni otobüste taciz eden şahıs peşimden gelmedi, buradan ona sesleniyorum
şayet o gün gelmiş olsaydın meslek yerinde beni yarım saat kadar becerebilirdin. Şayet bu yazıyı okuyorsan beni vereceğim numaramdan mola buluşalım. Numaram: 0035351573818

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir