Otobüsde Fortçuluk Yapıyorum

burada okuduğum seks öyküleri sayesinde ben de cesarete geldim ve kendi öykümü sizlere anlatmaya karar verdim.
ben her sabah işe giderken otobüs kullanıyorum. Bilinen sabah meslek saati olduğundan tüm otobüsler de tıklım tıklım oluyor. Ben de son anlarda bunu fırsata çevirmeye başlamıştım. Her otobüse bindiğimde kendime bir kadın buluyor ve sikimi anal seks kızlara sürtüyordum. Bir gün yine zorla bindik aynı duraktan bindiğim kızlardan birinin full arkasına denk geldim kalçalarının arasına yarağım bir değdi fazla fena oldum sonra otobüs boşaldıkça yan yana geldik gülücük attı baktım hoşuna gidiyor her gün birlikte biniyoruz dayıyorum ona. En nihayetinde bu kadar sürtünmeye benim ufaklıkta dayanamadı tabi ve kalınlaşmaya başladı. Bundan sonra ona dayanmak hoşuma gitmeye başlamıştı. Kız benim ufaklığın sertleştiğini hissetmeye başladı heralde ki. Bundan sonra yalnızca götünü oynatmıyor ve küçük küçük kalçalarını devinim ettiriyordu. Bu beni güzelce çileden çıkarmıştı ki. O her sabah karşılaştığımız kadının gözünü ikimizin üzerinde hissettim. Fakat öyle bir bakış fırlattı ki bana korkmadım desem yalan olur. Önümdeki bayanın bunu istediğini nereden bilecek? Otobüste bir söz söylese rezil olacağız. Onun o bakışını gördükten sonra önümdeki bayanın oraya ilerlemeyip boş kalan yere lisans isteyip geçtim.
full güzelce haz vermeye başlayan bir sürtünmenin bittiğine kızsam mı? Aksi halde kesiştiğimiz kadının bana söz söylememesine sevin semi? Otobüsün boş olan kısmına geçince o kızla yan yana geldik. Daha doğrusu onun biraz çaprazındayım. Kadın bu sefer başını döndürüp bana hafif bir tebessümle bakma başladı. Aynı şekilde bende ona. Birkaç dk. Sonra busefer o her sabah bakıştığım o hoş vücutlu kadın bana götünü yaklaştırmaya başlamaz mı? Niye yalan söyleyim bundan eski o yarım kalan haz hala etkisini gösterdiği maksadıyla busefer asla kaçmaya çalışmadım.
hatta o bana dokundurmaya başlayınca ben hafif onun çarprazındaki olan yerimi full onun arkasına gelecek şekilde değiştirdim. O kadar mükemmel bir histi ki bu anlatamam. Altında yaz günü olduğu maksadıyla incecik bir kumaş pantolon vardı. Fakat inanın adeta asla pantolonu yokmuş gibi hissediyordum. Benim ufaklık 2 göt arasına öyle bir değiyordu ki. O ise hem kalçalarını oynatıyor, hem de götünü mola dizi sıkıp gevşetiyordu. Böylece benimki iki götü arasında bir sıkışıyor bir gevşiyordu. Önceden yalnızca belden aşağımız birbirine değerken bundan sonra tüm bedenimi ona yaslamıştım. Onun sırtını benim göğsümde hissetmek daha çok bir tat almama sebep oluyordu. Bu şekilde yaklaşık 15dakika seyehat ettik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir