ÖSS Telaşıyla Bakire Komşukızını Götten Siktim

slm, ben burak. Size öss telaşıyla geçirdiğim bir anımı anlatacağım. Liseden mezun olduğum ilk yıl öss’yi kazanamamıştım. Ikinci yıl de denemek istemiştim. O yıl yan komuşumuzun kadını melisa da öss’ye girecekti. Melisa dünya hoşu değilse de, tekrar de fazla hoş bir kızdı. Yetenekle onun hoş memeleri beni çıldırtıyordu. Ellettirmiş herhalde fahişe, memeleri başka kızların göğüslerinden fazla büyüktü. Annemle onun annesi fazla sıkı-fıkı arkadaşlardı, nerdeyse hergün bize gelirdi. Son anlarda benle beraber öss hazırlık soruları çözsün diye kızını da getirmeye başlamıştı. Annemler salonda sohbet ederken, biz de kadını melisayla beraber odamda soru çözüyorduk. Ben bildiğim mevzularda ona yardım ediyordum, o da bildiği mevzularda bana yardım ediyordu.
bir gün tekrar ben odamda soru çözüyordum, bunlar tekrar bize geldiler. Melisa direk odama geldi ve full yanıma oturdu, bana güzelce yaklaştı. Melisanın iri memeleri koluma değdikçe ben ereksiyon oluyordum ve soru çözecek dikkat kalmıyordu. Kasıtlı olarak onun bildiği mevzulara geçtim, melisa, “şu soruları bana anlatırmısın? ” dedim. O da, “tabiki…” diyerek soruları anlatmaya başladı. Bense onun göğüslerine bakmaktan dinliyormuş gibi yapıp, dinlemiyordum bile. Bu birkaç soru çözdü ve bana, “anladın mı? ” diye sordu. Ben anlamadığım halde, “evet anladım, fakat şu soruları da bilmiyorum, onları da anlat. ” dedim ve birkaç soru daha gösterdim. Bu anlatıyordu, fakat ben tekrar göğüslerine dalmıştım. Ani anlatmayı bıraktı ve, “sen benim memelerime mi bakıyorsun? ” dedi. Ben, “yok canım nerden çıkardın? ” desem de, o ısrar etti, “hadi hadi, bal gibi de bakıyordun, itiraf et! ” dedi.
ben yakalandığım maksadıyla utanmıştım ve daha muhimi içimi bir horror kapladı, ya gider de annemlere söylerse diye. Derhal özür diledim, “ya kusura bakma yanlışlıkla oldu, laf birdaha yapmam…” diye kıvırmaya başladım. Gidip söylemesin diye ne yapacağımı bilmiyordum, korkudan altıma edecektim valla. Ama asla beklemediğim birşey oldu ve melisa bana, “göğüslerim hoşuna gidiyor değil mi? ” dedi. Melisanın bu soruyu sormasına ben fazla şaşırdım, fakat işime de geliyordu. Tüm cesaretimi toplayıp, “evet, fazla hoş göğüslerin var! ” diyebildim. Melisa, gülümseyerek, “biliyorum! ” dedi ve göğüslerini koluma yapıştırdı, güzelce sürtmeye başladı. “başka neremi beğeniyorsun? ” dedi. Bundan sonra bütün korkularım kaybolmuş, cesaretlenmiştim, “her yerini beğeniyorum, fazla güzelsin, seni seviyorum! ” dedim. O da benden fazla hoşlandığını söyleyince, ben güzelce rahatlamıştım. O gün öylece biz öss sorularını bir kenara bıraktık ve cinsellikle alakalı mevzulardan konuştuk hep. Annem ve melisanın annesi salondan sohbet ederek çıkarken, biz de sohbeti kestik ve gittiler. O akşam yatarken, melisayı düşünerek full 3 kez 31 çektim.
bundan sonra nezaman bize gelseler, biz odamda öss soruları çözüyoruz diye, hep seksle alakalı mevzulardan konuşuyorduk. Ve üstelik işi biraz ilerletmiş, bundan sonra öpüşmeye de başlamıştık. Öpüşürken göğüslerini de okşuyordum ve yarrağım kazık gibi oluyordu her seferinde. Fırsatını bulsam melisayı sikecektim, fakat annem ve annesi devamlı salonda oturuyorlardı. Her seferinde yalnızca öpüşüp elleşmekten öteye gidemiyorduk. Bir gün bundan sonra canıma tak etti ve bunlar gelmeden altıma külot giymeden yalnızca şort giydim, böylece şortumu derhal yükleyip kaldırabilecektim. Yani aklımda kadına saxofon çektirmek vardı. Bunlar geldiler, annesi annemle salona, melisa da herzamanki gibi, beraber öss soruları çözmek maksadıyla direk odama tabi. Biraz öpüşmeden sonra sikim dikleşmişti. Melisanın elini tutup şortumun içine soktum ve okşattım biraz. Sonra sessizce sikimi yalamasını söyledim. O da sessizce, “olmaz, görürler! ” dedi.
şortu onun maksadıyla giydiğimi, annemlerin bizi salondan görmelerinin olanaksız olduğunu, salondan çıkarlarsa kapı sesini duyunca şortumu derhal çekeceğimi söyleyerek, ikna ettim ve şortumu yükleyip sikimi çıkardım. Melisa eğildi, yarağımı ağzına aldı ve başladı sakso çekmeye, vakumlamaya. Fazla hoş yalıyordu. Ben de elimi onun tişörtünden içeri sokup göğüslerini elliyordum. Ikimiz de acaip azmıştık. Göğüslerini bırakıp elimi eteğinin altına sokup, külodunu ellediğimde, külodu sırılsıklamdı. Külodunu kenara sıyırıp vajinasını okşamaya başladığımda, melisa titreyerek orgazm oluyordu. O heyecanla sikimi öyle bir vakumlamaya başladı ki, benim de boşalmam an meselesiydi. Yanıma tedbiri almıştım (peçete)! Sikimi kadının ağzından zor kurtardım ve peçeteye boşaldım. Sonra derhal şortumu çektim yukarı. Kendimize çeki nizam verdik ve annemler salondan çıkana kadar soru çözüyor gibi yaptık. (bu arada, annemler hergün hergün bu kadar ne konuşuyorlar anlamıyorum! )
ileriki günlerde bu hadiseyi böyle birkaç kere tekrarladık. Her seferinde fazla coşkulu ve zevkli oluyordu. Fakat ben melisayı becermeyi düşünüyordum ve “aşkım seni becermek istiyorum! ” diye buna açıldım. O tekrar derhal, “olmaz! ” diye itiraz etti tabi. Fakat ben kararlı ve ısrarlıydım. Ama bütün ısrarlarıma karşın kabul etmiyor, “saçmalama ya, kızım! ” diyordu. Baktım amdan siktirmeyecek, son çözüm olarak, “götten sikeyim ozaman! ” dedim. Bu sefer, “götten de acıyormuş. ” dedi. Ben kudurmanın eşiğine gelmiştim, “meraklanma 1-2 acır, sonra sende müthiş haz alırsın. ” dedim. Biraz konuştuktan sonra, götten vermeye ikna oldu. Fakat bu sefer de, “kesinlikle burda olmaz! Annemler salondayken yapmam! ” demeye başaldı. Aslında benim odamda ben de tırsıyordum, “tamam, yer konusunda diğer bir çare bulalım! ” dedim. Fakat sonraki günlerde de kadını götten sikebileceğim diğer bir yer bulamadığım maksadıyla mecburen saksofon çektirmekle yönetim ettim…
aradan bir hafta falan geçmişti, okuldan fazla içten bir arkadaşın annesi babası yazlığa tatile gitmişti. Arkadaşla konuştum, yuvasına kadın atacağımı söyledim. Dost kabul etti. Dizi şu anda melisaya gelmişti. Melisaya, annesine, “bugün bir arkaşın yuvasında 6-7 şahıs küme olarak çalışacağız ve öss sınama testi çözeceğiz, burak ta katılıyor. ” dedirttirdim. Annesi benim de olacağımı duyunca derhal lisans vermiş. Melisayı evlerinden aldım, arkadaşın yuvasına götürdüm. Dost bizi içeri aldı ve yavası bize bıraktı, “işiniz bitince telefon açarsınız, gelirim. ” diyerek gitti. Biz kapıyı arkasından kilitleyip, perdeleri çektik derhal. Coşkudan kalbimiz duracaktı nerdeyse. Derhal öpüşmeye başladık. Kadın korkudan nasıl titriyordu fakat. Kadını ürkütmemek ve son zamanda vazgeçmesini önlemek maksadıyla biraz ağırdan almaya başladım. Yavaş yavaş öpüyor, onu sikişe güzelce düzenlemek maksadıyla hafifçe davranıyordum. Asla çabuk etmeden, bunu öyle bir azdırdım ki, bu otomatik soyunmaya başladı…
ben de ağır ağır soyundum ve nihayet ikimiz de çırılçıplak kaldık. Evvel salonun ortasında bir zaman daha öpüştük, sonra arkadaşın döşek odasına gittik. Yatağa uzanıp biraz daha öpüştükten sonra, kadının vajinası kalçası ağzıma gelecek şekilde üzerime aldım ve 69 pozisyonuna geçtik. Ben, kadının, bugün maksadıyla hususi olarak traş ettiği kaymak gibi vajinasını yalarken, o da benim kazık gibi olmuş sikimi çılgınlar gibi yalıyordu. Arasıra belimi yükseltip, sikimi ta gırtlağına kadar sokuyordum. Vajinasını yalarken de, arda sırada dilimi amının içine sokuyordum. Vajinasını dillerken, bir yandan da kalçasını parmaklayınca, kadın hazdan kuduruyor, ağzıma seller sular gibi boşalıyordu. Ben de çok sabırsızlandım ve kadının ağzına boşaldım! Kadın spermlerimi (tiksindi herhalde) yutamadı, kusacak gibi oldu ve yarısını penisimin üstüne akıttı ağzından. Derhal kalktık, doğruca banyoya gittik. Kadın ağzını yüzünü yıkadı, ben de yarrağımı suya tuttum, spermleri yıkadım. Sonra tekrardan yatağa döndük.
bunu sırt üstü yatırıp, biraz daha öpüştükten sonra, o beni hasta eden iri göğüslerini vakumladı sakso çektim bir zaman. Sonra bunu yüzüstü çevirip yatırdım. Götünün yanaklarını ayırıp, götünün o küçücük deliğini sakso çekmeye başladım. Kalçasını biraz da parmaklayınca, benim penis tekrardan kazık gibi olmuştu. Bunun belinden tutup kaldırarak, dört ayak üzerine domalttım. Kadına elleriyle götünün yanaklarını ayırmasını söyledim, yaptı. Meydana çıkan götünün deliği okadar muhteşem görünüyordu ki, çok sabırsızlandım ve götünün deliğine bol miktarda tükürüp, yarağımın başını götünün deliğine yasladım. Biraz ittirdim, ama girmiyordu. Kalçası fazla dardı ve nede olsa ilk kez alacaktı götten, ve üstelik kadın kendini kasıyordu. Kendisini kasmamasını, serbest bırakmasını söyledim ve yüklendim. Biraz zorladıktan sonra başını girdiğinde, bu bir feryat attı! “amına koyum, ne oldu? ” dedim. Bu, “çok acıdı! Yapmayalım! ” dedi. “amına koyum, buraya yetenekle bunun maksadıyla geldik! Kalçasını sikmeden bırakmam melisa! ” deyip, yüklenmeye devam ettim…
bu, “acıyor! Acıyor! ” diye debelene debelene, yavaş yavas yarağımı soktum tümden. Kadın acıdan bayılacaktı. Biraz hareketsiz bekledikten sonra, gidip gelmeye başladım. 15-20 dakika zorla bunun kalçasını becerdim. Bundan sonra yarağım kalçasına fazla rahat girip çıkıyordu. 10 dakika daha pompaladıktan sonra, bundan sonra bu da kalçasını oynatmaya başladı. Belli ki bundan sonra acımıyordu ve götünün sikilmesinden haz alıyordu. Hazdan inleyerek, “hızlı! Daha süratli sik aşkım! ” diyordu. “amına koduğumun osrospusu! Ne oldu? Az evvel yok mok diyordun, yapmayalım diyordun! ” diyerek güzelce hızlandım ve kalın kalın sokup çıkarıyordum bundan sonra. Bu herhalde fahişe dediğime alındı, fakat kimin umurunda, ben sikmeye devam ettim. Nihayetinde boşalacağımı anladım ve son bir kez abanarak kalçasına boşaldım. Az sonra sikimi çıkardığımda kalçası kanamıştı. Kadın fazla korktu, fakat ben, “ilk seferinde olur, normaldir! ” diyerek teselli ettim.
ani saate baktığımızda eve fazla geç kaldığımızı farkettik. Meraklanmasınlar diye derhal duş alıp giyindik. Ben arkadaşa telefon açtım, “işimiz bitti! ” diye. O da, “tamam, kapıyı çekin sessizce çıkın, ben birazdan gelirim. ” dedi. Kapıyı çekip çıktık ve doğruca evin yolunu tuttuk. Eve varınca bu beni annesine övmüş, “burak iyi çalıştırdı beni, iyi anlattı, sınama testinde soruların hepsini burak sayesinde çözdüm. Haftaya birdaha beraber performansa gidecez…” demiş. Annesi de, “aferin burağa, zeki gençmuş, gidin gidin doğal! ” demiş.
böylelikle öss sınavına girene kadar, melisayı her fırsatta götten becerdim dostlar! Ve o yıl öss’yi kazandım. Zekiyiz ya nede olsa
üniversiteyi okumak maksadıyla diğer şehre gittiğim maksadıyla, ve melisa da diğer bir üniversiteyi kazanıp diğer bir şehre gittiği maksadıyla, birbirimizi birdaha görmedik. Şu zamanda ise bambaşka bir kentte kimya ögretmenliği yapıyorum. Fakat birzamanlar öss sınavı telaşıyla, melisanın siktiğim o muhteşem kalçasını hiç unutamadım…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir