Ortağım Karımı Düzüyordu

arkadaşımla beraber hukuk bürosu açtık ona fazla güveniyordum çokta samimiydik ben o dizi biz kız aldım temiz güvenilir biriydi ona bağlanmıştım ilk gün hatta bakireliği bozmak maksadıyla baya uğraşmıştım fazla cekinmişti meslek seyahati maksadıyla kent dışına çıktım döndüğümde direk eve geldim eve geldiğimde evden sesler geliyordu evde diğer adamlar vardı sessizçe girdim saklandım olanları gördüğümde şok gecirdim güvendiğim ortağım bizdeydi ve bizimki ile beraber
rtağıma o kadar güvenirdim ki ona her şeyimi emanet ederdim. Bundan yaklaşık 1 yıl kadar evvel bir kent dışı haciz maksadıyla ankaraya gitmem lazımdı. O aksam acil olduğu maksadıyla eve uğramadan ankaraya gittim. Eve yolda telefon açtım. Telefona kaynanam çıktı. Ankaraya gittiğimi beni heves etmemelerini isimin 2-3 gün sürebileceğini şayet karimin paraya gereksinimi olursa büroya gidip ortağımdan almasını söyledim. Ankarada işim 1 günde bitti. Istanbula ertesi günü öğlen civarında gittim. Yorgun olduğum maksadıyla büroya uğramadan eve gidip biraz dinlenmek istedim. Hem karım beni özlemiştir ona sürpriz yapayım dedim. Sürpriz olacak ya işte eve sessizce girdim. Içerden kaynanamla bir erkek sesi geliyordu. Fazla şaşırdım sebebi akrabalarımızdan gelebilecek bir erkek yoktu o saatlerde. Neyse biraz dinlemeye karar verdim. Kaynanamın sözlerine dikkat kesildim. Kaynanam bak kadın gel utanma babanda bana yetmiyordu kocayın ortağı bana muavin oldu şu anda utanıyon fakat birazdan iyiki çağırmışsın kocamın ortağını diyeceksin dedi. Ben ne yapacağımı şaşırdım.
ne demek oluyordu bu. Benim ortağım ben yokken bizim evde ne geziyordu. Kaynanam, kayınbabam yetmediği maksadıyla ortağım ne yönden muavin oluyordu ona. Karım neyden utanıyordu. Acaba aklıma düşenmiydi. Hayır olamazdı böyle bir şey. Içerdeki 3 şahıs de dindar namazında niyazında. Karım da annesi de başörtülü full bir terbiye timsaliydiler. Ortağım yani mehmet? O o kadar güvendiriciydi ki ona her şeyimi emanet ederdim. Hem düşündüğüm gibi seks yapıyor olsalardı karımın annesi ve karım ikisi birarada yani anne-kız(biraz ensest olduğu maksadıyla ) böyle bir şey olacağını tahmin etmedim. Iyiniyetimi devam ettirdim. Ama biraz sonra kaynanamın sözleri benim aklımı başımdan aldı.
kaynanam ooooooooooooohh bu kaç gündür ne kadarda yetişmiş ne kadarda kudurmuş memetçiğim yaa adeta beygir yarrağı kadar olmuş ooohhhhhhhhhh bunun tadına bakmayalı full 5 gün oldu bunu doyasıya sakso çekmek ve ağzıma boşalman maksadıyla istersen yalvarabilirim bu yarrağının vajinama girmesi maksadıyla ne kadar gün saydım biliyonmu sevgilimmmmmmm dedi. Ben ne yapacağımı şaşırdım. Beynimden vurulmuşa döndüm. Demek doğruydu. Demek kaynanam ortağımla sikişiyordu ve zkarımı da aralarına almaya çalışıyorlardı. Ben kendini bilmez halde beklerken kapı deliğinden içeriyi gözetlemek geldi aklıma. Acaba benim saf ve bani fazla seven karım ne yapıyordu. Delikten içeriye baktığımda inanamadım. Kaynanam üstünü çıkarmış üstünde yalnızca al kilot ve al sütyen ve çıkarmayı unuttuğu başörtüsü vardı. Önünde mehmet pantolonunu ve kilotunu çıkarmış devasa siki kaynanam fatmanın elinde fatma yarrağa iç çekerek yiyecekmiş gii bakıyo karım ise inanmaz gözlerle ikisine bakıyodu. Fatma mehmetin yarrağının kafası dudaklarının arasına götürüp öpücük kondurdu ve ooooooooooooohhhhhhh memedim canım sevgilim bu tadı hi unutamıyorum kadın rukiye gelsene bak ne hoş ne tatlı ne iri penis o yanan amcığının içine girmek maksadıyla nasılda sabırsızlanıyordur. Iyiki seni kandırıp memedi getirmişim dedi. Karımın bu teklifi kabul etmiyeceğini düşünüyodum. Rukiye ya valide ben yapamam hem kocam bir anlarsa öldürür beni dedi. Fatma ise ya bırak şu anda kocanın sırasımı ahmet ankarada seni nereden görecek işini bitirmiş ankarada hangi karıyla kırıştırıyo şu koca sikin sıcaklığına bak hem sen demiyomuydun kocam beni doyuranıyo diyen dedi. Benim bunları duyunca güzelce feleğim şaştı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir