Onaylatmanın yolu ellemeyle geçti

6 kasım 2015yurt dışına çıkmam gerekti bunun içinde ilk yapmam gereken vize almaktı calliopeg. Info fakat bu meslek sandığım kadar basit olmayacaktı ilk müracaat onaylanmadı ikinci başvurumda olmadı bundan sonra işler sarpa sardı kadınsı kimliğimi kullanmam gerekiyor diye düşündüm esasen orada gözüme kestirdiğim adam da vardı ilk meslek
dolabımdan en ateşli kıyafetimi seçtim. Çünkü ise en zararlı kızlığımı kullanarak onu etkilemeyi aklıma koymuştum. Esasen içime ne sutyen ne de külot giymiştim adama resmen gel beni sik diyordum. Iyice makyajımı da yaparak randevulaştığımız yere gittim o daha gelmemişti. Neyse geldi ve biraz sohbetten sonra ben konuyu açtım. Ama acayip bir biçimde beni geçiştirdi. O gün hava da fazla sıcaktı giysi güzelce üzerime yapışıyor meme uçlarımı meydana çıkartıyordu. Neyse bu onun da dikkatini çekmişti demek ki gözlerini göğüslerimden alamıyordu. Bundan sonra ben sıkılmaya başlamıştım. Ne zaman mevzuya girsem kapatıyordu anladım ki bu işi yapamayacaktı. Yada öncelikle beni sikecek ondan sonra yapacaktı. Esasen ben de bu kılıkta gelerek sikilmeye hazır olduğumu ona göstermiştim.
yemeğimiz bitti ve kalktık. Bana gidelim orada daha rahat konuşuruz dedi. O lahza anlamıştım bundan böyle sikiş kaçınılmaz olmuştu. Yuvasına gittik ve teras kata çıktık. Gerçekten fazla hoş manzarası olan bir terası vardı. Yanımızda gelirken biraz da içki almıştık ve açıp içmeye başladık. Orada hoş bir koltuk vardı ve onun üstünde taraf yana oturuyorduk. O an ne oldu bilmiyorum ancak fazla azdığımı fark ettim. Daha hamle bile yapmadan ben ona dönerek dudaklarına yapıştım.
bu davranışım onu da şok etmişti ancak ilk şoku atlatıp ellerini memelerime attı. Sonra da kulağıma buluştuğumuzdan buyana bu hatıra bekliyorum diye fısıldadı. O zaman devam et dedim ben de. Sakso çekerek boynuma oradan da göğüslerime indi. Daha sonra da vajinama geldi ve dişleri ile külotlu çorabımı yırttı. Içimde külot olmaması nedeniyle vajinama ulaşması asla zor olmamıştı. Vajinama lisan darbeleri atıyor ve attıkça beni kendimden geçiriyordu. Fazla çok hoş yalıyordu ve ben onun bu yalamalarına daha fazla dayanamayarak bundan sonra sok diye inlemeye başladım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir