Ömerin Annesini Sikiş Öyküm

Merhaba arkadaşlar. Ben size en yakın dostum ömerin annesi ile başımdan geçen vakayı izah etmek istiyorum. Ömer ile dostluğumuz fazla daha öncekine katlanır. O gün onu aradım fakat telefonuna erişemeyince acaba ehemmiyetli bir şey mi var diye evlarına gittim. Asla sözü uzatmadan başlamak istiyorum siz de fazla haz alacaksınız zira. O gün ömeryi bir şey maksadıyla çağıracaktım fakat kapılarına gittiğimde anahtarın kapının üstünde olduğunu gördüm. Ben de nasıl olduysa içeri girdim. Içeride seslendim fakat kimse cevap vermedi. Dışarıya çıktılar kayi da kapıda unuttular umdum tüm arka dönüyordum ki banyodan su sesi geldiğini fark ettim. Banyoda biri vardı ben de ömerdir diye düşünerek seslenerek banyo kapısına kadar gittim fakat hala cevap veren yoktu. Derhal key deliğinden eğildim ve içeridekinin kim olduğuna baktım. Bu ömer değildi bu ömerin bakımlı ve ateşli annesiydi. O an kapıdan çekilmek istemedim zira ömerin annesi banyo yapıyordu saçları köpüklenmiş anadan üryan ve ayaktaydı doğrultuyu bana gerçek dönüktü.
kızın pak vajinasını karşımda görünce o banyo kapısında gidesim gelmedi. Zati gitmem muhtemel değildi gerçekten görüntü karşımda mükemmel görünüyordu. Bu kıza tanıdığımdan beri bitiyordum zati böyle karşımda görmek beni daha da çıldırtmıştı. Bu arada ömerin annesi uzun vakittir duldu. Biriyle sikişti mi öğrenmiyordum fakat ben sikişmediğini düşünüyordum. Neyse ben kapıda azıcık da çekinerek bayanı gözlemeye devam ettim. Daha sonra kız durulanmaya başladı. Karşımda adeta duş almıyor dans ediyor gibiydi hipotez edeceğiniz üzere benim yarak da çoktan kalkmıştı. O yıkandıkça ben gözlerimi göğüslerinden ve vajinasında alamıyordum. Daha sonra da ister istemez elimi yarrağıma attım ve natürel ki okşamaya başladım. O kadar kudurmuştum ki ben 31 sürüklerken bir de ne göreyim kız da banyoda mastürbasyon yapmaya başladı. Vajinasını parmaklıyor ve inliyordu ben bundan sonra güzelce azmıştım. Hakikatinde bu zamanda içeriye girsem bana muhalif koyamaz diye düşünüyordum.
güzelce gaza geldim ve ilk başa dönüp sound etmek geldi ve içeriye gerçek seslendim. Kız beni dinleyince natürel ki kendini okşamayı caydı. Sonra da bornoz giyip yanıma geldi beni görünce donakalmış bir haldeydi. Bana nasıl girdiğimi sordu ben de ona gidişatı anlattım. Neyse ben salona geçtim o da bornozla yanıma geldi. Neyse bana ben üzerimi değiştirip geliyorum sen bekle beni dedi çay içelim dedi ben de ona ömeryi sordum nerde diye emelim ağzını aramaktı. Geç gelecekmiş dostum bu gün ne yapıp edip bu bayanı sikmem gerekiyordu. O odaya gitti belirli ki azmıştı ve odasının kapısına geldim azıcık düşündükten sonra kapıyı açtım içeri girdim anadan üryandı ve beni görünce ani derlendi. Fakat bir şey söylemesine lisans veremezdim derhal yanına giderek dudaklarına yapıştım. Zati fazla muhalif koyamadı ve o da bana karşılık vermeye başladı. Deli gibi öpüşüyorduk. Zati çıplak olan vajinasına sikikmle baskı yapıyordum.
o da daha çok direnemedi ve beni cedderek derhal önmde diz çöktü. Erişkin kız porno hikayesi sikimi öyle bir iştahla ağzına alıyordu ki o yaladıkça aldığım hazzı size sözcüklerle anlatamam. Bir vakit yaladı ve ben yanıyorum sik beni diye inlemeye başladı. Ben de onu derhal yatağa yatırdım ve bacaklarını omzuma alarak yarrağımı alev alev yanan vajinasına sürtmeye başladım. Ben sürterken sokkkk erkeğim nolur sokkkk yanıyorum diye dileniyordu. Ilk postada daha çok dilentmek istemedim ve yarrağımı vajinasına kökledim. Yarrağım girdiğinde o da ben de sakinleştik ve o gün akşama kadar birlikte olduk.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir