Olgun Taş Gibi Ablam İle

merhaba dostlar benden iki yaş ufak kardeşim vedat’ ın dostu olan hülya’ nın annesi fulya beni bitiriyor. Mükemmel fiziğe sahip fulya hanımın çekiciliği rüyalarıma girdi. Akşamları onun resimlerine bakmadan uyuyamıyorum. Sosyal medyada aynı toy kadınlar gibi giyinerek fotoğraf paylaşıyordu.
fotoğrafları inceleyerek onun fiziğine hasta oluyordum. Bende hem vedat’ a hülya ile iyi geçin diyordum. Bu sayede annesi fulya ile yakınlaşa bilirdim. Vedat benimle hülya’ yı tanıştırdı. Sohbetimiz hoş ilerledi ve bana abi diyordu. Bir kaç kere bunları okuldan alarak evlerine bıraktım. Lisede okuyorlardı ve ben hep hülya’ yı eve bıraktığımda annesini görüyordum. Balkondan sarkıp kayi atacağı esnada memeleri gözüküyordu. Yaşı 34 fakat benim fazla hoşuma gidiyordu. Aramızda dört beş yaş vardı ve beni şimdiden heyecanlandırıyordu. Hülya’ nın babası hafta içi dört gün boyunca eve gelmiyordu. Ben validesinin hattını telefonundan gizlice aldım. Selamlar ben vedat’ ın abisiyim dedim. Mesaj atarak ilk konuşmayı başlattım ve sonrasında oda beni terslemedi. Bu sebeple muhabbeti ilerleterek iki dost haline geldik. Bir sabah evden kızını almaya gittiğimde o çoktan gitti gel kahvaltı yapıyorum dedi. Bende rahatsız etmim dediğimde, ya gelsene dedi. Yukarıya çıktım ve karşıma şortla çıktı. Esasen üstünde askılısı vardı. Ben esasen onu o halde görünce sert baldırlarından gözünü alamadım. Hele eğilirken gördüğüm balon gibi kalın göğüslerine kendimi kaptırdım. Her neyse kahvaltı felan yaparken, bana çay koymak maksadıyla kalktığında hep göğüslerine bakıyordum. Yere çatal düşürdü ve yerden almak maksadıyla önümde domaldı. Ben elimden bir kaza çıkacak diye ben gideyim bundan sonra dedim. Kocan gelirse yalnış öğrenir dedim. Oda bana yanlış anlaşılacak bir şey daha yapmadık dedi. Başkaca kocam üç dört gün eve gelmez dedi. Ben sakinleştim ve onunla çayımızı içmeye oturma odasına devam ettik.
sohbet ederken bana sevgilin var mı? Sorusundan cinselliğe bağladı. Güzelce ereksiyon oldum ve bana yanaşıp kucağıma çıkması işi bitirdi. Dudaklarıma yapışarak benimle seks yapmanın ilk adımlarını attı. Kucağıma oturması esasen onu bana bağladı. Kalın göğüslerini sakso çekmeye başladığımda şortunu çıkardım ve malafatımı onun amcığına yerleştirdim. Böyle yavaş yavaş onu becermeye başladım. Ilk posta erken boşalmama sebep olsa da, asla durmadan devam ettim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir