Olgun Azgınla Çılgınca Sikiştik

Bir toy erkeğin bir erişkin kadınla beraber olması genellikle zordur fakat bu zorluğu ben aştım. Yan komşum olan erişkin bayanla öyle şeyler yaşadım ki ilk seks tecrübem ve seks hayatımda olgunlaşmama o kız muavin oldu. Fazla erişkin ve hoş göğüsleri vardı ve bir o kadarda süper ilişkiye girerdi. Adeta o beni sikiyor gibi oluyordu.
içten olduğumuz maksadıyla beraber pazar günü pikniğe gitmeye karar verildi. Ben pek istemiyodum. Sebebi gelmiyordu, dayısına kalmaya gittiği maksadıyla. Fakat annemlerinde zoruyla gitmek zorunda kaldım iyiki de gitmişim. Giderken tek arabayla gittik. Halide teyzeyle yan yana oturuyorduk. Arabanın arkasındaydık. Annem sığmamıştıştı. Halide teyze bir hamleyle bana gerçek yanaşında kalçasının bir kısmı bacağıma kondu. Annem bindi ve kapıyı kapadı. Üstüme o kadar yayıldı ki külodunun lastiğini hissediyordum bacağımda. E vaziyet böyle olunca, birde onu arzulayınca, benim yarrağım havalandı ve ucu kalçasına dayandı. Düzeltemiyodum.
elimi aysam anlayacaktı. Pantolonumun önü iri olmuştu. O da anlamıştı umarım. Derhal topladı kendimi. Fakat nafile. Yarar etmedi. Hala değiyordu. Ben bundan sonra sabırsızlandım ve boşaldım. Pantolonum ıslandı. Bu seferde onun pantolonnu ıslanır diye korkarken, korktuğum başıma geldi onunkide benim döllerim yüzünden ıslandı. Ben kıpkırmızı oldum. Bana baktı noldu dedi. Sıcakladım dedim. Camı açtım. Sırıttı. Anlamamıştı umarım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir