Okuldan Erkek Arkadaşımın Bana Sahip Oluşu

29 nisan 2015erkek arkadaşımla çıkmaya başlayalı yolds. Com baya bir zaman olmuştu. Onun la beraber olmayı çoğu defa hayal ediyordum ve bir gün beni yuvasına çağrı etti. . Evde kim var dediğimde bana kimse diye yanıt verişi tedirgin etmişti ve bende kabul etmemiştim. Ardından sınıfta ki arkadaşlarımızın da geleceğini söyleyip yeni baştan çağrı etti ve bende kabul edip yuvasına gittim fakat evde kimse yoktu.
hayır burak gelemiyomuş fatmada şeymayla aslıyı bekliyorum yolda yım diye mesaj attılar falan dedi. Sonra neyse biz onları beklerken bişeyler içelim falan dedi sonra meşrubat getirmeye gitti. Bende o sırada oturup telefondan aslıya mesaj attıyodum hani gelmiyomusunuz diye aslı ne diyosun be dedi bende sinema izlicez ya mehmetlerle gelmiyomusun dedim oda yoo mehmet bana öyle bişey demedi falan yazarken mehmet geldi. Biraz tedirgin bkıyodu gözlerimin içine adeta anlamıştı öğrendiğimi hayırdır kimle mesajlaşıyosun falan dedi.
bende aslıya mesaj attım onun filmden falan bilgiyi yokmuş dedim. Sustu. Ben çantamı alıp japıya gerçek ilerlerken oda kapıya koştu ve derhal kapıyı kilitledi. Aç acele diye bağırıyodum fakat o beni dinlemiyodu kayi elinden almaya çalışıyodum fakat beni itiyodu yavaş yavaş merdiv ene kadar gelmiştik. Onun odası üst kattaydı ani beni kucakladığı gibi odasına çıkardı ben horror ve dehşet içinde çırpınıyodum o an lanetler yağdırıyodum hayallerime odasına çıkardıktan sonra odanında kapısını kitlemeye kalktı ben tekrar pürüz olmaya çalışıyodum.
fakat o hep bana pürüz oluyodu. Kapıyı kitledi ve kayi cebine koydu ben kayi cebinden almak maksadıyla çalışırken istemeden elim onun yarrağına değmişti full elimi çekecekken elimi tuttu ve sikini zorla tutturdu eşofmanının üstünden o yarrağı hissedebiliyordum. Ben sinirlenmeye başlamıştım güzelce dayanıyordum sonra bıraktı elimi ve süratle soyundu o an korkudan ölmek üzereydim üstünde ne varsa çıkarmış tı bense ona bakmamak maksadıyla gözlerimi kapamıştım gözlerimi açtığımda karşımda öylece dikiliyordu tekrar kapadım gözlerimi ve arkamı döndüm bi yandan napıyosun sen acele aç şu kapıyı diye bağırıyordumki ani beni soymaya başladı çığlıklar atıyodum direniyodum porno öyküleri ) fakat o beni büsbütün soymuştu ve bir çırpıda yatağa itti. Öylesine azmıştıki yarrağı dimdikti. Korkma dedi nasılsa bigün evlencez ve ben seni becericem dedi. Bende hayır ben senle evlenmem dedim.
o vakit bende zorunlu bırakırım dedi ve üstüme atladı. Memelrimi sıkıyordu. Yalıyordu her yanımı. Bense bağırıyordum gerçekleştirme diye fakat o bağırmayı kes nasılsa bağırsanda sikcem bağırmasanda diyodu. Ben yinede bi umut çırpınıyodum. Sonra vajinama bi et değdi ve minik vajinama sertçe girdi girdiği an bi feryat attım anlamıştım kızlığımın bozulduğunu o anki acımı tanım edemem. Yavaş yavaş keyfini çıkara çıkara sikiyodu derken hızlanmaya bşladı öyle bir hızlandı öyle bir hızlandıki ben bundan sonra ağlamaya başlamıştım hem bakireliğimin gitmesi hemde çektiğim keder yüzünden bağıra bağıra keder çeke çeke ağlıyodum
döşek sanki bir top gibi zıplıyordu. Sonra içimde ateşli birşey hissettim. Ewet içime boşalmıştı. Bunu hissedince dahada bir dehşete kapıldım napıyosun beni hamilemi bırakmak istiyosun diye bağırırken oda pişkin pişkin evet aynen öyle benim kızım olmalısın diye kahkaha atıyordu. Beni acımasızca becerirken aldığı hazzı tahmin edemiyorum. Götünede yarın geçeriz bundan sonra hayatım dedi ve üstümden kalkıp beni kucakladı ve döşek odasına götürdü ben ise şoka girmiş bir vaziyette ifadesizce mal mal bakıyodum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir