Okulda Tanıştığım Kız İle Birlikte Geçirdiğim Zevkli Dakikalar

25 nisan 2015ben daha ergenlikten güncel çıkmış yolds. Com ve daha full olarak olgunlaşmamış bir gencim. Benimde kendime özgü bir tarzım var ve evde devamlı sinema gözleyerek 31 çekiyorum. Sınıfta fazla hoş kadın arkadaşlarım vardı ve yaş ilerledikçe onlara daha fazla çok alaka duymaya başladım. Bundan sonra muhabbetlerimiz arkadaşlıktan öteye sevgili olma yollarında ilerliyordu.
kadın geldi sinema felan izlediler ablam akşam korkma kardeşim horlayabilir diye latife yaptı ablamın dostu heves etme top patlasa uyanmam dedi. Işte bu uyurken sikecektim. Yattılar neyse. Babam sabah geliyordu işten. Ablam kendi seks öyküleri yatağında yatıyordu. Dostu benim yatağımda bende kanepede. Annemde döşek odasında uyuyordu. Uyuyamadım ve yanına kadar gittim elleyecektim dayayacaktım uyanırsa yatakları karıştırdım diyecektim. Gittim evvel ellemeye başladım sound yok yasladım sound yok en son yanına uzandım ne olursa olsun diyerek eşohmanı hafif indirdim götünün arasına sikimi sokarak deliğe değil yanakları arasına git gel yaparak boşaldım. Sabah oldu fark etmedi galiba. Yaz gelmişti ve kuzenim bizde kalacaktı.
bizde kalırken ona kapalı olarak dayayarak boşaldım. Bundan sonra hocalara felande yaslamaya başladım acaip kudurmuştum mutlaka birini becermem gerekti. Bu olaydan 1 ay sonra köye gittim. Köyde beni seven bir kadın vardı hem arkadaşım hemde akrabam. Ablamla iyi anlaştığı maksadıyla gençluktan beri birlikte büyüdükleri maksadıyla geldi babaannemlerde kalacaktı. Orada döşek değil divan vardı. Divanın birinde onların ikisi diğerindede ben tek yatıyordum. Akşam ablam uyuyunca konuşmaya başladık. Ben benimle ilişkiye girebilirmisin diye sordum senin maksadıyla herşeyi yaparım fakat ne olur bunu isteme dedi bende azmışım bi kere kapalı olsun mu dedim ısrarımla tamam dedi. Memelerini elledim sonra soyunduk. Zevke gelmişti. Vajinasını öptüm kalçasını seks öyküleri parmakladım fazla değişikti öpüştük felan sonra vajinasına girecekken hayır bakireyim dedi kalçasına sokacakken dayanamam dedi bende yanakları arasında git gel yaptım ağzına boşaldım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir