Okeyde Tanıştık Otelde Siktim

ben samsundan eren. Internetimi güncel almıştım. Okeyi fazla sevdiğimden sosyal ağda bir okay sitesine girdim. Oyun oynamaya başladım. Eşli okey oynarken karşımdaki kadınla iyi bir ikili olmuştuk. Ismini sorduğumda sedef dedi. Şahsı 40 yaşında ve 5 sene evvel kocasından boşığını, çocuğunun almanyada fakülte okuduğunu söyledi. Aradan üç ay zaman geçmişti ve ikimizde birbirimize alışmış kaynaşmıştık. Her gece okeyde birbirimizin durum hatırını soruyorduk. Sedef benden 10 yaş büyüktü fakat bana yalnızca ismi ile hitap etmemi istiyordu. Bir gün bana anlkarada işi olduğunu söyledi fakat ankarayı bilmediğini söyledi. Bende ona önümüzdeki hafta izinimin olduğunu muavin olabileceğimi söyledim. Sevinerek kabul etti.
pazar gecesi 1 de otobüse bindim sedefte istanbuldan bindi. Sabah ankarada terminalde buluşacaktık. Ankara terminaline indiğimde peronlarda beklemeye başladım. Yarım saat sonra danışmadan adım anons edildi. Danışmaya gittiğimde sedef gelmişti. Güzel geldin diye tokalaşarak sarıldık birbirimize. Sabah bir çorba içmek maksadıyla kent merkezine gittik. Çorbalarımızı içtikten sonra hacettepe üniveritesi tıp fakültesinde mr neticelerini aldık. Neticelerin kimin olduğunu sorduğumda kapı komşularının olduğunu kızın ihtiyar olduğundan rice etmiş. Sedefte kabul etmiş. Akşama kadar ankarada güzelce gezdik ve kafede oturup sohbet ettik. Gece olunca senden ayrılmak fazla zor dedim. Istersen bu gece kalalım yarın sabah arka döneriz dedi. Fakat yatacak yerimiz yok dedim. Istersen karayollatı misafirhanesinde kalabilir oraya ait konuk kartım var dedi. Bende tamam fakat kabul edeceklermi dedim. Taksiye binerek misafirhaneye gittik. Bir odanın kaldığını lakin orada konaklayabileceğimiz söylediler. Çaresi kabul ettik ve odaya girdiğimizde tek yataklı bir oda idi. Sedefe nasıl yatacağız tek döşek var dediğimde bir akşam yönetim ederiz artıkdedi. Öyle olsun dedik ve eşyalarını bırakarak gece yemeği maksadıyla bir restorana gittik. Aş seçimin ona bıraktım. Yemekten sonra birer kahve içtik ve misafirhaneye gerçek yol aldık. Sedef koluma tuşlayarak bugün fazla yoruldum dedi. Misafirhanede kanepeye oturarak sohbet etmeye devam ettik.
zaman hayli ilerleyince yatmaya karar verdik. Sedef dışarı çıkabilirmisin üzerimi değiştirecem yatağa gireyim öyle gel dedi. Bende tamam diye dışarı çıktım. Beş dakika sonra gelebilirsin diye seslendiğinde bende odaya girdim. Fakat benim giyeceğim bir pijama yoktu. Öylece yatmaya karar verdim. Yatağa girerken hey böylemi yatacaksın rahat edemezsin. Pantolonunu ve tishartını menfaat dedi. Utığımdan ışığı kapatarak pantolonumu ve tishartımı çıkardım. Yalnızca şort ve atlatle kalmıştım. Yata geçerek yorganı açıp içeriye girdiğimde tenim sedefe değdi. Üstünde bir şey yokmu dediğimde manyaklaşma sütyen ve kilot var dedi. O vakit anladım ki iç çamaşırları ile yatmıştı. Ona değmemek maksadıyla yatağın bir tarafına yattım. Bana dönerek hey düşeceksin ben arkamı döneyim bana sarıl aksi halde sabaha kadar üşürüz dedi. Bende tamam sen nasıl istersen dedim. Teni tenime değikçe ben bir güzel oluyordum ki benimki canlanmaya başlamıştı. Sedefte ise bir kıpırtı yoktu ki ben biraz çekilmeye başladım.
hey sıkı sarılsana ne öyle yabancı gibi duruyorsun dedi. Benden bundan sonra günah gitmişti. Sedefe anal seks güzelce sarıldığımda yarrağım arkasına gerçek batmaya başlamıştı. Sedef ise hiçbir şey yapmadan duruyordu. Biraz sonra oh canım sıkıldı diye bana gerçek döndü. Sıra yarrağıma çarpınca ay bu da ne diye elini attığında yarrağımı kaptı. Ooo bayağı da hızlıymışsın canın beni çekiyor mu dedi. Bende bilmem sen istersen olur dedim. Bana 5 senedir erkek eli değmedi, sana güveniyorum ve bu gece ilk sen olacaksın dedi. Bende bana güvendiğin maksadıyla teşekkür ederim fakat yinede iyi hayalin sonradan pişman olma dedim. Yok sana güveniyorum pişman olmam dedi. Yavaşça yanaşarak dudaklarıma bir öpücük kondurdu. Bende esasen kendimi zor tutuyorum ki derhal başından anlayarak dudaklarına kapım. Yavaş yavaş bedenini okşayaraküzerine çıkmaya başladım. Dudaklarımız ayrıldığında bana yavaş olalım kimseyi rahatsız etmeyelim dedi. Olur canım diye dudaklarından çenesine gerçek geçiş yaptım. Boynunu ve gerdanını öpüp yalıyorken sedef bundan sonra yavaş yavaş sırtımı okşamaya ve iniltilerine başlamıştı. Sütyeninden göğüslerini çıkardığımda sarkık gibilerdi. Yatağın yanındaki komidinden pet suyu alarak göğüslerine damlattığımda ay gerçekleştirme diye ürperdi. Fakat biraz sonra memeleri dikleşmişti.
ellerime alarak güzelce yoğurdum ve vakumlamaya başladım. Sedef bundan sonra kendini bana bırakmış saçlarımı sıkıca okşuyordu. Bundan sonra yavaş yavaş aşağılara inerken sedef güzelce kıvama gelmişti. Göbeğinin çukuruna dilimi soktuğumda elimi de kilotun içine daldırdım ve parmağımla uyarmaya başladım. Göbeğinden aşağıya inerken ellerimlede kilotunu aşağıya sıyırıyordum ki ağzım kıllara değdi. Sedef bundan sonra iniltileri çoğalmıştı ki sus sound çıkmasın dışarıya dedim. Dayanamıyorum ne yapayım haz almayı özlemişim dedi. O vakit sana bu güne kadar tatmadığın hazzı yaşatacağım dedim ve bacaklarını aralayarak başımı amcığına gömdüm. Dilimi aynen yarrağım gibi kullanarak sokup çıkarmaya ve sakso çekmeye başladım. Sedef bundan sonra inleyemiyor elini ısrmaya başlamıştı. Bundan sonra ikimizde birbirimizi ısrarla istiyorduk ki sedef yavaş yavaş sularını akıtmaya başlamıştı. Ben ise ağzım daha bacaklarının arsında yalamayla meşguldüm ki, yeter bundan sonra dayanamıyorum diye sızlanıyordu. Canım daha bunalar neki kaç kez boşalacaksın bilmiyorum dedim. Sedef ne olur gerçekleştirme kalbim dayanmaz dedi. O vakit sende benimkini yala dedim. Yok olmaz daha evvel asla yapmadım dedi. O vakit kendini bana hazırla beylikdüzü escort deiğimde esasen hazırım fakat yavaş ol canım yanmasın uzun zamır yapmıyorum dedi. Tamam canım diye bacaklarının arasına geçtim ve uzım dudaklarını emerken yavaş yavaş ta sürtmeye başladım. Sedef gözlerini kapatmış dudaklarını kemiriyordu. Yüzüne bakarak hazırmısın dediğimde kafası sallayarak evet dedi. Deliğine getirerek bastırmaya başladığımda sert olduğundan biraz zor giriyordu. Sedef ah ah yavaş canım yanıyordiyordu ki elime tükürerek yarrağıma güzelce yaydım.
birde girmeye başladığımda başı gömülmüştü ki ah ay diye kendini sıktı. Aşkım sıkma kendini gerisi gelecek dediğimde tamam canım sen yavaş yavaş gir dedi. Milim milim ilerlerken sedef omuzlarımı sıkmaya ve belime kadar okşamaya başlamıştı ki. Iki üç santim kala köklediğimde hıh diye tırnaklarını sırtıma geçirdi. Yavaş ol canımı yaktın dediğinde canım hepsi bu kadar sana rahatlık olsun diye grdim dedim. Tamam o vakit diye dudaklarıma asıldı. Ben de karşılık vererek yavaş yavaş girip çıkmaya başladım. Bundan sonra sedef yavaş yavaş alışmaya başlamıştı, ah ah diye inliyordu ki ben de ona nefeslerimle eşlik ediyordum. Sedef bundan sonra bana alışmış ve ayaklarını kalçalarıma koyduğunda bende hızlanmaya başlamıştım. Her köklediğimde altımda yaylanıyor ah ah diye bağırıyordu. Bundan sonra ikimizde doyuma ulaşmaya başlamıştık ki sona gerçek yaklaşıyorduk. Içeriye boşalmamı istermisin dediğimde hatır olmaz bir yanlışlık olur dedi. Sen bilirsin aşkım diye boşalmaya başlayacağım sırada içeriden çıkardım ve yataktan kalktım. Lavaboya zorla gittim ve lavaboya boşaldım. Yatağa arka döndüğümde sedef saçları karışık bir vaziyette yatıyordu. Devam edelim mi aksi halde yeter mi dedim. Valla sen de istersen sabaha kadar seninim dedi. O vakit her şeye varmısın dedim. Seninle bu akşam her şeyi yaşamak istiyorum dedi. O vakit bu akşam seni zevke doyuracağım canım dedim.
sedefi sırtüstü yatırarak sırtına masaj yapmaya başladım ve güzelce sırtını ovuyordum. Sırtından sonra aşağıya inerek o muhteşem poposunu okşamaya ve ovmaya başladım. Sedef halinden fazla mutlu harikasın diye inliyordu. Fakat asıl amacımı bilmiyordu. Elimi bacak arasına sokarak siyah incisini yoklamaya başladım fakat ürkütmeden amcığına da el atıyordum. Fakat sedef amacımı anlamıştı. Anal gerçekleştirmek istiyorsun her halde dedi. Evet canım fazla istiyorum dedim. Bakireyken iki kez yaptığını fazla keder çektiğini söyledi. Canım istersen yaparız fakat istemezsen zorla olacak diye bir şey yok dedim. Ellerimi bacak arasından çekerek bacaklarına masaj yapmaya devam ettim. Fakat umutlarım kırılmıştı. Sedef bunu çözmüş olacak ki herhalde kırıldın bana dedi. Yok sebep kırılayım fakat fazla istiyordum dedim. O vakit senin maksadıyla o acıya bir daha katlanacağım dedi. Bende seni keder çekmen bana sevinç vermez dediğimde bilemm belki de haz alırım dedi. Fakat sende dikkatli olcanımı çok yakma dedi. Tamam canım canın yığı vakit bırakırım dedim. Çanta vazelin yada krem varmı dedim. Evet krem olacaktı dedi ve yataktan kalkarak kremi bana verdi. Evvel tükürükle siyah incisini ıslattım ve yumuşatmaya çalıştım. Daha sonra bir parmağımı sokmaya çalıştığımda kendini sıkıyordu. Bende onu ürkütmeden yumuşatmaya devam ediyordum. Bundan sonra vakti gelmişti, kremi siyah incisine boca ettim ve güzelce yaydım. Bundan sonra siyah incisi güzelce yumuşamıştı ve parmağım rahatça giriyordu. Bacaklarının arasına geçtim ve yarrağımı de kremle güzelce yağladım. Temas ettirdiğimde ani irkildi yavaş ol canım dedi. Tamam aşkım şahsı bana bırak biraz ıkın dedim. Ağzını da yastığa koymasını ve canı yanarsa bağırmamasını yalnızca yastığı ısırmasını söyledim. Sedef ıkınırken bende girmeye başladım. Tahmin ettiğimden biraz basit olmuştu ki kafa kısmı girmişti. Sedef ah aman yavaş ol diye yastığı dişliyordu. Canım kendini serbest bırak kendini sıkarsan daha fazla keder çekersin dedim. Yavaş yavaş bir daha yüklendiğimde altımda yaylı ve ne olur yavaş sok dedi.
tamam canım az kaldı biraz daha dayan dedim ve bir daha yüklendiğimde altımda kaskatı kesildi. Hepsini girmiştim ki sedefte sound yoktu. Canım ne oldu dediğimde öldürdün beni fazla acıyor diyordu. Hepsi bu kadar aşkım diye içinde biraz bekledim. Sedef bundan sonra süratli süratli soluk alıyordu ki bende milim milim ileri arka yapmaya başlamıştım. Girdiği yere baktığımda kan gördüm fakat ona söylemedim. Fakat yavaş yavaş alışıyordu. Bende bundan sonra yarıya kadar ayrılıp arka giriyordum. Sedef bundan sonra bana eşlik etmeye başlamış ah ah of of diye inlemeye devam ediyordu. Bundan sonra alıştığına kanaat getirerek kafasına kadar çıkarıp tekrardan giriyorken sedef altımda of ay diye zevke geliyordu. Ritmimizi yavaş yavaş hızlırmamızın vakti gelmişti. Bundan sonra çokkoay girip çıkıyordum ki sedef bundan sonra kendini kaptırmıştı devam et canım diyordu. El ve ayaklarının üstüne durasını söyledim. Büyükçekmece escort tamam canım nasıl istersen dedi. Bu pozisyonda daha basit girip çıkıyordum, ikimizde hazdan soluk nefeseydik. Bundan sonra yavaş yavaş finale yaklaşıyorduk. Bundan sonra penisimdeki basınç artmıştı ki ani yüklendim ve kalçalarından sımsıkı tutundum. Içine oluk oluk boşalmaya başladığımda sedef kendini güzelce sıkmıştı. Belini ve götünü okşayarak onu rahatlatmaya çalışıyordum. Boşalmam bitince içinde iki hoplattığımda sedef ah ah ne hoş biraz daha yap dedi. Tamam aşkım diye içinde ereksiyonu geçene kadar hoplattım ve çıkarırken sedef ohhhhh diye rahatladı. Sedef yatağa yığıldığında yanına uzanarak canın çok yımı aşkım dedim. Evet fazla canım yı fakat finali her şeye değdi dedi. Canım nasılsın yoruldun mu dedim. Biraz yorgunluk var fakat senin canın daha istiyor herhalde dedi. Evet canım seni bir daha istiyorum bana eşlik edermisin dedim.
sen beni bu akşam güzelce haşatımı çıkaracaksın dedi. Evet canım dedim ve lavaboya giederek yarrağımı yıkadım ve sıvı sabunla güzelce temizledim. Yatağa geçtiğimde yarrağım azgın halini almamıştı, sedeften yardım istediğimde eline alarak güzelce okşamaya ve sıvazlamaya başladı. Aşkım istersen ağzına kırmızı iyi dezanfekte ettim mis gibi kokuyor dedim. Tamam canım diye ağzına aldı ve güzelce sakso çekmeye başladığında benimki de yavaş yavaş uyanıyordu. Bende aksi uzanarak sedefin bal kutusunu sakso çekmeye başladığımda ikimizde halimizden memnunduk. Ikimizde bundan sonra uyarılmıştık ki bacaklarını omzuma alarak yarrağımı amcığına nişanladım. Hazırmısın canım dediğimde evet diye gülümsedi. Ucunu değdirdiğimde sedef gözlerini kapatmıştı yavaş yavaş yüklenmeye başladığımda ilk yaptığımızdan daha rahattı. Ani hepsini yüklendiğimde ah ah diye yaylı. Canın yımı aşkım dediğimde biraz dedi fakat omuzlarımı tutmuştu ki arka arka itiyordu. Arka çekilerek yeni baştan yüklendiğimde canım biraz yavaş ta dibime değdi dedi. Bundan sonra yavaş yavaş gidip gelemlere başlamıştım. Sedefte bundan sonra dudaklarını kemirerek bana eşlik ediyordu. Biraz sonra vuruşlarım hızlığında oda da sesi çok çıkmaya başlamıştı. Ikimizde soluk nefese sevişiyorduk. Iki kez boşaldığımdan ötürü boşalmam biraz geç sürecekti ki bunun keyfini çıkarmak istiyordum. Biraz sonra sedef aşkım bacaklarım ağrıdı aşağı yükle dediğinde bacaklarının arasına güzelce yerleşerek gidip gelmeye devam ediyordum. Yarım saatlik gidip gelmeden sonra bundan sonra doyuma ulaşmıştım ki sımsıkı sarılarak boşalmaya başladığımda sedef altımda hayır hayır içime boşalma diyordu ki bundan sonra meslek işten geçmişti, içine akıtmıştım. Dudaklarından asılarak doya doya öpüp somurdum. Içinden çıktığımda bundan sonra yorulmuştum yanına uzanarak aşkım harikaydın dedim. Beni mahfettin kasıklarım ağrıyor dedi. Canım özür dilerim şayet canını yaktımsa dediğimde sırıttı. 5 yılın acısını aldın gerçekten sevişmeyi özlemiştim dedi. Bende senin ile sevişmek her şeye bedeldi dedim ve kollarıma alarak sarıldım ve dudaklarına bir öpücük kondurdum. Saate baktığımda 04 ü gösteriyordu. Aşkım sabah olacak haydi uyuyalım dedim. Birbirimize sarılı vaziyette uyuduk. Sabah uyığımızda ikimizde mutluyduk ve çırılçıplaktık. Birbirimize gülümseyerek günaydın dedik. Üzerimizi giyinirken sedef popom fazla acıyor dediğinde yerim o poponu diyerek öptüm. Misafirhaneye hesabı ödeyerek kahvaltı maksadıyla dışarı çıktık. Ikimizde birbirimizi tanıdığımız maksadıyla mutluyduk. Kahvaltıdan sonra terminale giderek biletlerimizi aldık ve vedalaşarak ayrıldık. En uzun olmayan zama tekrar görüşelim dedik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir