Öğretmenimle Geçen 5 Sene

selam. Ben selin. Yaşım 19. Liseden güncel mezun oldum. Lisede öğretmenimle başımdan geçen uzun süreli ilişkinin nasıl başladığını anlatacağım. Biraz kendimi anlatayım. 1. 68 boyundayım ve 50 kiloyum. Aşırı ak tenliyim. Annemin ailesinde rus bir ana olmasının etkisiyle sapsarı saçlarım var. Neyse, öyküme geçeyim.
henüz liseye güncel başlamıştım. Okulun ilk haftası az fazla aşinasınızdır, kimse kimseye karışmaz sebebi herkes yabancıdır. Vaziyet benim maksadıyla biraz farklıydı. Ilk hafta sınıfımdaki erkekler, daha sonra okuldaki diğer erkekler sık sık benimle zaman geçirmek, tanışmak maksadıyla gelirlerdi fakat ben pek içten bulmadığım maksadıyla sıkıldığımı derhal belli ederdim. Tabi insan olup anlayan ve giden vardı lakin ısrarla yanaşanlar azımsanacak gibi değildi. Biraz çok alaka görmem, sınıftaki başka kadınları kıskandırmıştı. Başkaca erkeklere olan tavrım biraz egoistçe görüldüğü maksadıyla beni dışlıyorlardı fakat ilk haftanın nihayetinde buzlar kırıldı. Mektep öyle akıp gitti. Okulda en yaygın kızlardan birisiydim. Hakkımda dönen iyi sohbetleri de, zararlı sohbetleri de, bel altı sohbetleri de az fazla duyuyordum. Geometri öğretmenimiz bir kadındı ve fazla sevdiğimiz bir öğretmendi lakin oğlu trafik kazasında vefat ettikten sonra kendini toparlayamadı ve görevinden ayrıldı. Onun yerine diğer bir geometri hocası geldi. Erkekti ve bayağı yaşlıydı. Kendisini tanıttığında 43 yaşında, diyarbakırlı birisi olduğunu öğrendik. Lakin daha ihtiyar gösteriyordu. Klasik ekip elbiseyi giyinmiş gelmişti. Sık sık burnunu sertçe çekip duruyordu. Ders anlatışı fazla kötüydü, dersinden kalmayan şahıs sayısı fazla azdı. Görüntüsü hakkında birşey söylemek gerekirse fazla tipsiz, çirkin bir adamdı. Cilt renginin kapalı olması nedeniyle bazıları sınıfta “arap” diye bahsediyordu. Kalın bir adamdı, derste birisini azarlamadan çıkmazdı.
vakit öyle aktı ve dönem sonu geldi. Ilk dönemi bitirmiştik ve karneler elimizdeydi. Geometri’den fazla fena çakmıştım. Ilk yıl olduğu maksadıyla dersleri çok takmamıştım, başka derslerde pek iç açıcı değildi. Aileme yalvar yakar düzelteceğimi, bana pürüz koymamalarını söylesemde telefonumdan ve fazla sık kullanmasamda laptopumdan olmuştum. Ikinci dönem başladığında pek birşey değişmemişti. Benden hoşlanan gençlardan aldığım kopyalarla başka dersleri biraz düzeltmiştim lakin bizim geometriciden herkes çaktığı maksadıyla alacak kopya bile yoktu. Favori sınıfı olan, bizim deyimimizle “inekler sınıfı” bir diğer 9. Derslik, kopyayı bırakın merhaba bile vermiyordu. Bir gün okuldan çıktım lakin şemsiyemi unuttuğumu fark edip arka döndüm. Arka döndüğümde boş mektep koridorlarında geometrici vardı. Merhaba verdim, karşılık verdi. Buna bile şaşırmıştım açıkçası. Halini hatrını sordum, sohbet etmeye başladık. Biraz latife yollu fazla kalın bir öğretmen olduğunu ve dersinden kimsenin geçememesini vurgulamaya başladım. Ben anlatıyorum siz anlamıyorsunuz gibisinden bir yanıt verdi lakin bana gözüne girebilecek bir talebe olabileceğimi söyledi ve istersem dersler bittikten sonra okulda hususi ders verebileceğini söyledi. Asla değilse üç beş bir şey kaparım, o da olmadı biraz kanaat notu isterim diye kabul ettim. Her gün dersler bittikten sonra, bütün öğrenciler dağıldıktan sonra bana hususi ders vermeye başladı.
bir zaman sonra derslerde gariplikler başladı. Tahtada sorun çözerken yanlış yaptığımı söyleyip arkamdan sarılıp tahtada problemdeki hatayı düzeltmeye başladı. Yaptığı şey beni bayağı utandırmıştı. Ak tenli olduğum maksadıyla yüzüm kızardığında aşırı belli oluyordu. Hoca beni öyle görünce “ne oldu? ” diye sordu. Yanıt veremedim. Israrla ne oldu diye sordu aklıma bir şey geldi dedim geçiştirdim. Fazla geçmeden bu hale bir yenisi daha ilave edildi. Ders sonu öğüt vermek için elini omzuma koydu. Nasihat verir gibi konuşuyor, bir yandan bacaklarıma dokunuyordu. Tekrar yüzüm kızarmıştı fakat sound çıkarmamamdan dayanak alıyor, daha ısrarcı oluyordu.
mektep içerisinde beni gördüğünde kantinden çay felan ısmarlıyordu, sık sık konuşuyorduk. Derslerde pek değişiklik yoktu sebebi derse odaklanamıyordum yaptıklarından ötürü. Lakin sınavlarda boş kağıt verdiğimde 40 50 alıyordum ve denetleme sırasında kağıdımın bir kısmı dolu oluyordu. Fazla geçmeden sınıftakiler benden nasıl bu kadar aldığımı sormaya başladılar, yanıt veremedim. Biraz çalıştım gibisinden geçiştirdim. Sınavdan sonra hususi ders maksadıyla yeni baştan herkesin çıkışını beklemeye başladım. Geometrici o gün okulun kapanması lazım olduğunu, dersi dışarıda bir yerde yapabileceğimizi söyledi. Ben de kabul ettim. Okuldan uzak bir kafeye gittik ve orada ders vermeye başladı. Kafenin dolu olmasından ötürü tacizde bulunamıyordu. Daha doğrusu ben öyle sanıyordum. Yan masadan birisi kalkıp bizim geometricinin üzerine yürümeye başladı “utanmıyor musun? ” diye. Meğer öğretmenim telefonuyla açıldığını fark etmediğim eteğimin altını kaydediyormuş. Telefonun ekranına baktığımda çoktan kapatmıştı. Hocama göz kırptım ve telefonu vermesini istedim, denetleme edeceğimi söyledim. Hocamda adama mesaj beklediğini diğer bir şey yapmadığını söyledi. Görüntüler kısmını denetleme ettiğimde cidden kameraya aldığını gördüm lakin adama yanlış anlaşılma olduğunu söyledim. Bunu söylediğimde hocamın gözleri parlamıştı. Telefonu arka verdim, tabi videoyu sildim.
ertesi gün okuldaki hususi dersimizde hadiseler gelişti. Derse girdiğimde bana sebep gerçeği söylemediğimi sordu. Ben de bilmiyorum dedim. Üzerime geldi, beni okşamaya başladı. Karşılık vermiyordum fakat bir yandan korkuyordum. Bekle burada dedi. Koridordan sesi geliyordu, hizmetli ile konuşuyordu. Fazla geçmeden elinde key ile geldi. Sınıfın kapısını kilitledi. O an birşeylerin yanlış gittiğini düşünmeye başladım. Hiçbir hissiyat olmadan direk pantolonunu indirdi ve nasıl diye sordu. Kapkara, kirli görünümlü ve fazlasıyla kıllı bir yarrağı vardı. Yanıt vermedim başımı döndürdüm. Istemiyor musun diye sordu, tekrar yanıt vermedim. Ben gösterdim sende göster dedi. Çektiği videodan gördüğünü düşünerek yalnızca üstümü çıkarttım ve memelrimi gösterdim. Üzerime yaklaştı ve boynumdan öpmeye başladı. Yavaşça memelerime gerçek indi ve vakumlamaya başladı. Bunları yaparken parmağında yüzük olduğunu fark ettim lakin sound çıkarmadım. Galiba ben de bir münasebet yaşamayı istiyordum. Biraz memelrimi emdikten sonra eteğimi indirdi ve sikini benim vajinama sürtmeye başladı. Bakire misin diye sormadan direk içime kökledi. Kanları çantamdaki bezi alıp sildik ve sonra devam ettik. Beni sıraya yatırdı ve yavaş yavaş içime girip çıkmaya başladı. O devamlı çılgın gibi inliyordu. Sessiz olmasını birilerinin duyacağını söylesemde beni dinlemiyordu. Bir zaman sonra içimden çıktı ve eğilmemi söyledi. Önünde eğildim. Yarrağı iğrenç kokuyordu. Diğer ağzıma almaya iğrensem de başımdan tuttu ve yarrağına gerçek bastırmaya başladı. Ağzıma aldım ve sakso çekmeye başladım. Fazla geçmeden sikini ağzımdan çıkarttı ve yüzüme boşalmaya başladı. Ani yüzümde bir sıcaklık hissedince acayip hissetmiştim. O şekilde yarı çıplak bir şekilde sıraya oturduk ikimizde. Ben yüzümü sildim. O da beni izliyordu. Aslında hem biraz devam etmeyi istiyordum sebebi hala istekliydim, tatmin olmamıştım. Hem de zararlı hissettiğim maksadıyla oradan gitmeyi istiyordum. Bir şey demeden kapıyı açmasını söyledim, kilidi açtı. Çantamı alıp oradan gittim. Aklım hep onda kalmıştı.
sabah okula geldiğimde tekrar aklım ondaydı, lakin bugün onun dersi yoktu. Hususi ders maksadıyla ise 9 dersi devirmek gerekiyordu. Tekrar de kurtarıcım erken gelmişti. Tenefüste koridorda onu görmüştüm. 4. Dersin ortasındaydık, hocamız kadındı. Kulağına hususi durumum olduğunu söyleyip tuvalete gitmek maksadıyla lisans istedim, anlayışla karşıladı ve lisans verdi. O sırada koridorda onu gördüm. Beraber öğretmenler tuvaletine gittik. Ders zamanı olduğu maksadıyla çok gelen yoktu. Beni kucağına aldı ve üstümü yavaşça çıkarttı. Tekrar memelrimi sakso çekiyor, boynumu öpüyor ve kalçalarımı okşuyordu. Sonra eteğimi yavaşça indirdi ve içime yavaşça girdi. Kucağında hoplamaya başladım. Fazla haz alıyordum. Ona sarılmıştım, içime girip çıkıyordu. O sırada içeriye birisi girdi. Öğretmenlerden birisiydi geniş ihtimalle. Risk alarak devam ettik, inlememeye çalışıyorduk. Neyse ki çabucak ayrılıp gitti. Yakalanma olasılığının verdiği hazla daha fazla hızlanmıştı. Kalçamdan sesler çıkmaya başlamıştı. Biraz böyle devam ettikten sonra derhal kalkmamı söyledi lakin hela dar olduğu maksadıyla büsbütün kalkamadım. Amımın biraz üzerine gerçek boşalmıştı. Ben de yeterince tatmin olmuştum. Temizlenip dışarı çıktık.
uzun bir zaman hususi derslerde böyle ilişkimiz devam etti. Sınıfı geçmiştim, hemde geometriden yüksek bir not alarak. Yalnızca geometri değil, başka hocalarla arası iyi olduğu maksadıyla notlarımı fazlasıyla etkilemişti. Ilk dönem yere çakılan ben, evrak alarak derslik geçmiştim.
tekrar de öğretmenden uzaklaşmayı düşünüyordum. Bu yüzden ikinci senemde benden hoşlanan bir gençla çıkmaya başladım. Fazla temiz, masum bir gençtu. Hatta ona iltifat etsem utanacak bir tipti. Birisi bağırsa gözleri doluyordu, o derece yani. Lakin tatlı buluyordum. Bu yüzden diğerleri gibi olmadığından teklifini kabul etmiştim. Esasen teklifi bile yaparken gerçek doğru konuşamamasını fazla sempatik bulmuştum. Tabi fazla geçmeden yaygın kadın olduğum maksadıyla okulda bu haber yayıldı. Bizim hoca bozuntusu bilgiyi aldı. Notlarım düşmeye başlamıştı tekrar lakin birşeyleri göze almak zorundaydım. Çıktığım gençla ilişkimiz fazla iyi gidiyordu, 2 ay öyle devam etti. Sonra tekrar zararlı birşey oldu. Bir gün mektep çıkışı çıktığım toy burkay’ı bekliyordum. Onu beklerken geometriciyi gördüm, beni izliyordu. Beni yanına davet etti. Beraber okulun merasim alanının arkasına gittik. 2 aydır yapmaya çalıştıklarımın boşa gittiği bir andı. Orada kendimi tekrar ona bıraktım. Çıktığım çocuğa hıyanet ettim birde. Beni merasim alanının arkasındaki ağaca dayadı ve soymaya başladı. Sonra beni okulun girişine gerçek dönü ve arkamdan içime kökledi. Fazla haz alıyordum ve bunu özlemiştim açıkçası. Ondan hem nefret ediyordum fakat bunu gerçekleştirmesini fazla istiyordum. Full o sırada burkay’ın başlangıca geldiğini ve beni aradığını gördüm. Bir bilse ne yaptığımı… hocama onu gösterdim, güzelce kalınlaşmaya ve hızlanmaya başlamıştı ve bu beni fazla ereksiyon ediyordu. Bir zaman sonra bağıra bağıra inlemeye başladık ikimizde. Tekrar de bunun sonu pek iyi olmamıştı. Hocam çok zevke takılmıştı, series series içime giriyordu. Asla durmadan devam ederken ben boşalmıştım. O da boşalmak üzereydi. Ereksiyon olması maksadıyla erkek arkadaşımı kötülüyor, benimle devamlı birlikte olmasını söylüyor, kimi fantezilerden bahsediyordum. Beni kucağına aldı ve merasim alanının arkasındaki duvara dayadı. Series series içime gidip gelirken ani içimde bir sıcaklık hissettim. Başkaca hocamın inlemeleri güzelce artmış, bundan sonra bağırır olmuştu. O an anladım ki içime boşalmıştı. Ikimizde ani panik olduk. Derhal temizlendik. Erkek arkadaşıma görünmeden okuldan çıktık, beni eczaneye götürdü. Ertesi gün hapı aldı ve kullanmamı söyledi. Hapı aldım kullandım. Bir sorun olmadı. Ertesi gün erkek arkadaşımdan saçma bir bahane ile ayrıldım. Bayağı üzülmüştü.
ondan sonra hep ilişkiye girmeye devam ettik eskisi gibi. Son seneme geldiğimde okuldaki, ani notlarımda geniş bir düşüş ortama geldi. Sınavlara fazla iyi çalışıyordum, yaptığımdan vakumlayın olduğum sorular hep yanlışmış gibi değerlendiriliyordu. Notlarım bu yüzden düşük geliyordu. Başkaca hocalarımın bana verdiği notlar çok düşüktü. Geometriciye bu mevzu ile alakalı danıştım ve bunu kendisinin yaptırdığını öğrendim. Mezun olduğumda beni göremeyeceğini söyledi ve bu yüzden sınıfımı tekrarlamam maksadıyla uğraşıyormuş. Bunun saçmalık olduğunu söylesemde beni ikna etmeyi başardı. O yıl sınıfta kaldım. Ne maksadıyla? Ihtiyar ve evli bir adamla bir sene daha ilişkiye girebilmek maksadıyla. Ailem güzelce öfkelendi lakin oturup yoğun bir şekilde ders çalıştığımı gördüklerinde biraz öfkeleri dindi. Derslik tekrarı yaptığım sene işler bundan sonra çığrından çıkıyordu. Devamlı ders çalıştığımı mütalaa eden aileme bir gün “eğitim kampı olacakmış okulda 7 günlüğüne, gidebilir miyim? ” dediğimde asla düşünmeden evet dediler. Okula pek uğramazlardı, onlar maksadıyla mühim olan şey sonuçtu. Eğitim kampı ise yalandı. Benimki eşini memleketine göndermişti ve beni yuvasına çağrı ediyordu. Yuvasına gitmiştim ve 7 gün orada kalacaktım. Okuldanda 7 gün lisans almıştım.
evden çıktım ve hocamı aradım beni alması maksadıyla. Önceki arabasıyla beni okulun önünden aldı. Yolda giderken yol kenarındaki bir eczanede durduk. Ne olduğunu sorduğumda bana bir hap kutusu gösterdi. Sonradan öğrendim ki daha uzun zaman münasebet maksadıyla hoş bir araçmış.
yuvasına gittiğimde kimseler yoktu, salona girene kadar. Salona girdiğimde ihtiyar başlı bir adam yatıyordu. Kim olduğunu sorduğumda eşinin bir akrabası olduğunu söyledi ve muhtaç durumda olduğunu söyledi. Konuşamıyormuş ve yatalakmış. Bizim maksadıyla bir pürüz olmayacağını düşünerek odamıza geçtik. Evvel öpüşmeye başladık. Bacaklarımı okşuyor, bir yandan beni soyuyordu. Memelrimi okşamaya başlamıştı. Bende onu soymaya başlamıştım. Sikini kavradım ve elimle oynamaya başladım. Sonra dayanamayıp ağzıma aldım. Fazla hoşuna gitmişti. Dudaklarımla kafası vakumluyordum ve fazla hoşuna gidiyordu. Nihayetinde dayanamayıp beni ayağa kaldırdı ve yatağa gerçek itti. Arkama geçti ve içime girdi. Series series içime giriyordu. Herhangi bir pürüz olmadığı maksadıyla ikimizde deliler gibi inliyorduk. Dayanamayıp çığlıklar atıyordum. 5 dakika o şekilde beni becerdikten sonra beni kendisine dönü ve yeni baştan yatağa itti. Üstüme çıktı ve içime yeni baştan girdi. Bende bacaklarımı onun sırtına kenetledim ve güzelce sarıldım. Fazla daha süratli bir şekilde içime giriyordu. O beni sikerken gözüm duvardaki aile fotoğrafına gitti. Eşiyle ani kendimi kıyasladım “ben daha güzelim” diye. Hocamda “öyle olmasan esasen burada ne arayacaksın” dedi. Güldük, hala içime girip çıkıyordu. Kasıldığını fark ettiğimde bana “içine boşalmak istiyorum” dedi. Mantıklı düşünemiyordum “boşal” dedim. Içime boşalmıştı cidden fakat umrumda değildi. Dakikalarca durmadan devam ettik. Hatta işi abartıp sırf konuşamadığı maksadıyla yatalak adamcağızın önünde bile yaptık. Kime ne anlatabilir ki? Zevkimize baktık.
7 gün o kadar hoş geçti ki hayatımın en hoş haftasıydı. Notlarımı aşırı yüksek duruma getirmiştim hem performans ile hem de torpil ile. Iyi bir başarı ile mezun oldum geçen yıl. Fakülte sınavında da iyi bir netice yaptım. Hocam ise geçen ay eşinden boşandı. Vazife yeri ise değişti ve kırklareli’ye gitti. Ben de fakülte tercihimi oraya yaptım ve onun yanına yerleştim. Karı koca gibi yaşıyoruz. Şayet ailemden çekinmeseydim bir an bile durmaz onunla evlenirdim herhalde.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir