Öğrencimi sikerken acımadım

Selam kıymetli okurlarım adım ahmet, 28 yaşında evli bir erkeğim.
almanca öğretmeniyim eşim ile aramız olabildiğince iyi fakat seks konusunda beni doyuramıyordu bende devamlı zevkimi değişik kadınlar ile çıkarıyordum. Son anlarda kurs maksadıyla gelen kızların hepsi olabildiğince ateşli ve seksi görünüyordu içlerinden birisi beni fazla etkilemişti ve dul bir bayandı.
25 yaşında ismi pınar’dı o kadar ateşli bir kadın ile sikişmeyi her erkek isterdi. Saf olarak bende olabildiğince dahası ile istiyordum fakat derhal yaklaşmazdım ona esasen derslerini benden alıyordu yakınlaşmamız basit olacaktı bundan ötürü bir gün bana hocam benim evde hususi ders almam lazım burada aldığım ders ile ilerleyemiyorum dedi bende benim maksadıyla mesele yok sen nasıl istersen dedim ve kursta aldığı ders dış evde ders vermeye başladım. Oda olabildiğince memnun olmuştu sebebi kimseye yuvasında ders vermiyordum ben ona imtiyaz yaptığım maksadıyla bana her gün teşekkür ediyordu günlerden bir gün ise ders bitiminde hocam akşama ne aş istersiniz dedi bende benim maksadıyla fark etmez zahmet etme fakat dedim oda ne zahmeti hocam siz bana imtiyaz yapıyorsunuz dedi sizin maksadıyla bir aş hazırlasam ne olacak ki diyerek demişti bende aş seçmiyorum kafana göre istediğini hazırlaya bilirsin dedim tamam dedi ve bende eve gittim eşim ile biraz oturduktan sonra aşkım ben derse gidiyorum dediğimde tamam hayatım diyerek beni evden uğurladı. Olabildiğince mutluydum adeta bugün bir yakınlaşma olacak gibiydi aramızda evlerine vardığımda pınar, olabildiğince memnun bir şekilde açtı kapıyı ve fazla ateşli kıyafetler giymişti. Aklım onun bacanaklarında kaldı sebebi full benim sevdiğim kadın giyimindeydi bir yolunu bulup bugün onu becermek istiyordum.
hissime göre oda beni istiyordu. Yemekten sonra ders vermeye başladım fakat benim ile göz göze geldiğinde adeta utanıyor gibiydi nihayetinde sabırsızlandım ve sebep gözlerini kaçırıyorsun dedim bana dönüp hocam uzun vakittir senden hoşlanıyorum ve bunu size söylemeye çekiniyordum.
aynı duyguları yaşıyoruz beraber dedim heves etme diyerek gülüştük gerçekten sizde benden mi hoşlanıyorsunuz? Falan dedi bende evet olamaz mı dedim olur fakat beklemiyordum. Sevinçle kalktı o vakit bunu kutlayalım dedi bende olur dedim ve bir şişe viski getirdi içersiniz hocam deme dedi bende evliyim fakat mesele yok dedim içmeye başladık. Gelip yanıma oturdu ve burada daha memnun olurum galiba diyerek sırıttı bende sarıldım ona bedeni fazla sıcaktı belliydi canı seks gerçekleştirmek istiyordu. Çabuk etmek istemedim her şeyi fazla anlamlı ve hususi geçmesini istediğimden viskimizi yudumlamaya başladık. Gezlerimizi birbirimizden alamadık içerek bakışlarımızın bir teshiri olacaktı farkındaydım fakat çabuk etmeyeyim diyerek devamlı içimden geçiriyordum.
gözlerinde ki ateşi gördüğümde bu meslek tamamdır bu hoş kız bundan sonra elimde ve devamlı sikecek birini buldum. Hem rahat bir kadındı her fırsatta beraber olacağım ve beni asla yormayacak birisi olduğu ve evli olmamı bile mesele etmeyecekti. Düşündüğüm gibi olmuştu içip sarhoş olduğumuzda seksi sevişmeye başladık. Dudaklarında ki o ateş beni fazla zevke getirmişti doyasıya öpücükler atan be ereksiyon halindeki karı benim ensemden tutup ta ki göğüs uçlarıma gelmişti. Yalanmadık asla bir yerimi bırakmadı taşaklarıma kadar ağzına alıp vakumluyordu. Bir kız bu kadar hoş yalar mı diye düşünüyordum fakat demek ki ne karılar varmış böylesini fazla hoş becerip memnun etmem lazım olduğunu o an düşündüm. Bir yandan hoş kafamı yaşarken bir yandan da seks yaşamayı fazla hoş yapan bir kız vardı. Doyasıya sevişmeyi bitirdikten sonra kucağıma gelmişti. Kucakta zıplarken bir yandan da memelerini yalıyordum.
kucağımda beni azdıran ateşli bir karın vardı ve uzun zaman kucakta sikerek inliyorduk. Aynı an ikimiz de zevkin zirvesini yakalamayı başardığımızdan aynı zamanda da boşalmıştık. Hoş yaşadığımız seks sonrası ben evime gitmiştim. Karım anlamasın diye kafam bitene kadar evden ayrılmadım ve kokusu gitsin diye de ağız kokusunu alacak şeyler almıştım. Nihayetinde evime gitmiştim fakat akşam yatarken karımın olduğu yatakta onu düşünüyordum. Belki o kadar fazla düşünmemin çünkü bana yaşattığı o olağan üstü anlardı.
sabah olsun diye sabırsızca bekliyordum uyumak bile zor gelmişti bir şekilde uyudum ve sabah direk soluğu tekrardan onun yuvasında almıştım. Adeta beni bekliyordu asla şaşırmamıştı demek ki o da beni düşünmüş akşam ve düşündüğüm gibi olduğunu bana anlattığında tekrardan aynı anları yaşamak maksadıyla tekrardan yatağa girip akşama kadar dinlenerek sikişmiştik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir