Oğlum Kızımı Becerirken Bende Dayanamadım

işten erken çıkmıştım. Dişçiyle randevum var, ona gidecektim. Ateşli mükemmel bir yaz günüydü. Dişçi muayenehanesinde geçireceğim maksadıyla kahrediyordum. Şaşırtıcı bir şekilde dişçide işim yalnızca on dakika sürmüştü. Dişçiden çıktım, saatime baktım, daha saat birdi. Vakit boldu. Eve gidip, sırtüstü yatıp, çay içip, kitap okuyarak tembellik gerçekleştirmek istedim. Belki oğlum şair ve bakireyim aylin kuzenleriyle beraber havuza gitmişlerdir, sessizce dinlenirim düşüncesiyle eve geldim. Kapıyı açıp içeri girdim.
evde kimse yoktu. Banyoya gidip, kapıyı açmaktım, kapı kilitli değildi fakat duş açıktı. Meraklandım. Aleni kapının önünde bekledim. Birden, duş kabininin içinden bir inleme sesi duydum.
“oh, ozan” diye birden bir inlemeydi.
yanıt olarak “arghhhh” diye bir inleme daha duyuldu. Bu ozandı ve ilk inleme sesi de bakireyim aylin’indi.
yutkundum. Oğlum ve bakireyim beraber banyodaydılar !. Odama gittim. Kalbim süratli süratli atıyordu. Öfkelenmiştim. Hayır hayır hiddet değil bu kahretsin, ereksiyon olmuştum. Bu duyduğum seslerden ve ne yapıyor olduklarını düşünmekten ereksiyon olmuştum.
elbiselerimi çıkarıp yatağın üstüne fırlattım ve çıplak olarak banyonun yer aldığı koridora gerçek yürüdüm. Duş hala açıktı. Dikkatlice köşeden gözetlemeye başladım. Içerden tokat sesleri ve orgazmik iniltiler geliyordu.
içeri girdim ve duşun kapısını açtım
şair ayakta sikini domalıp kıçını havaya kaldırmış olan aylin’in kalçasına sokmuş, aylin’in göğüsleri sallanırken şair onu belinden sıkıca kavrayıp şahsına çekmiş vaziyetteydiler. Ikisi ani dönüp bana baktılar.
şair sikini kadın kardeşinin götünden çıkarıp elleriyle önünü kapadı. Ama dikilmiş sikini büsbütün saklayamamıştı. Aylin ise doğrulup bir feryat atmış, geriye duşun köşesine büzüşmüştü.
orada öyle duruyor ve bana bakıyorlardı. Şair, kalınlaşmış göğüs uçlarımı görünce, yüzündeki horror birazcık dağılmış adeta ereksiyon olduğumu anlamıştı.
“anne. .! ” dedi korkuyla,
“ne sandın, ”gülümseyerek devam ettim ” aksi halde diğer birini mi bekliyordun? ”
“hayır” dedi endişeyle
güldüm “birini beklemiyorduysanız o halde kapıyı sebep kilitlemediniz…? ”
“şey… banyo mu yapacaktın valide? ” diye kekeleyerek sordu aylin.
kafamı sallayarak “evet, yer açın bana da, sanırım biraz ateşli su ve biraz da kalın penis bırakmışınızdır bana” dedim.
ikisinin de gözleri şaşkınlıkla açılmıştı “çıldırmadığına vakumlayın misin? ” diye sordu şair.
yanıt olarak uzanıp ozan’ın kalın penisini tutup parmaklarımı üstünde dolaştırdım. Aylin uzanıp duşu eline aldı ve suyu üzerime akıtmaya, şair da sabunu kapıp sırtımı sabunlamaya başladı. Aylin de eline sabun alıp aşağıları kıllı vajinamı ovalıyordu. Sabun köpükleri duygularımı coştururken, aylin amımın dudaklarından kalçalarımın arasına kadar ovalamaya devam ediyordu. Başka eli de biraz sabun köpüğüyle beraber yukarılara kaymış, memelerimi okşuyor, göğüs başlarımı parmaklarıyla eziyordu.
şair da arkamdan ellerini sararak kardeşinin okşamalarına katılıyordu. Elime bir sabun alarak sikini sabunlamaya başladım. Iyice sabunladım ve dizlerimin üstüne karşısına oturdum. Duşu alıp zonklayan sikini duruladım, sonra ağzımı açıp, sikini gırtlağıma değene kadar içine daldırdım. Çenemde kıllı taşaklarının vuruşlarını hissediyordum. Başkaca aylin’in dilinin amımın üstünde yarattığı birden zevk beni orgazm etmişti. Ağzımda iri bir penis ve amımın içinde kızımın lisanı beni titremeler ve iniltiler içinde orgazmdan orgazma taşıyor, bulutlara çıkarıyordu.
sonra ikisinden de uzaklaşıp aylin’i göstererek “sik onu” diye söyledim ozan’a, “sik onu götünden, vajinasından, ağzından her yerinden. Hadi sik, izleyebileceğim kadar uzun sik hadi” diye devam ettim.
onlar ağız sikişini tercih ettiler. Aylin aynı benim gibi, iri kalın yarrağın önünde diz çöktü, ben de onun bacaklarının arasına sürünerek girdim. Ozan’ın kocaman yarrağı ağzına girip çıkarken ve taşakları çenesine vururken aylin vajinasını ağzımın üstüne bastırıyordu.
aylin bir eliyle ozanın sikini gövdesini ağzına çekerken diğeriyle uzanıp taşaklarını avucunun içine aldı. Benim dilim aylin’in yarığının içinde ileri arka devinim ederken, bir tireme ve inilti başladı. Ozan’ın bacaklarının titremesinden de boşalmak üzere olduğunu anladım. O da inlemeye başlamıştı. Aylin ağzını gittikçe hızlandırarak bir ileri bir arka devinim ettiriyordu. Nihayetinde şair boşaldı. Ben izlerken aylin’in ağzından taşan spermler burnuma, alnıma ve yanaklarıma damlıyordu. Şair bütünüyle ağzının içine boşalmıştı ki aylin de titreme ve iniltilerle orgazm olmaya başladı.
kızımın bacaklarının altından kalkıp duştan dışarı çıktım. Su gittikçe soğuyordu. Aylin de suyu kapatıp dışarı çıktı. Sonra birbirimizin seksi vücutlarını havlularla kuruladık.
“eve erken geldim” dedim, “eğer planladığınız diğer bir şeyler varsa, bunun gibi yapabilirsiniz” diye ekledim
“senle daha hoş oldu anne” dedi şair
“ya evet” dedi aylin “çok güzel vajinan var. Anne” diye sürdürdü.
“oh sağol canım” dedim gülerek. “yüzmeye gitmek ister misiniz? ”
“çıplak gidebilir miyiz? ”
“sanmam kuzenlerinizi bilirsiniz”
aylin gözlerini haince kısarak “anlarız nasıl karşılayacaklarını” dedi.
anlamıştım, bu böyle gidecekti.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir