Odamda deliğimi parmaklarken kendimi

7 kasım 2015tam dönüm noktası dedikleri yerdeydim evde oturmuş haldır calliopeg. Info haldır uğraşıyorum sınava sayılı günler kalmış sevgili falan yok tek derdim o son virajı atlatmak fakat ister istemez toy kadın olduğumdan sıkıntıdan seks istekleri artıyor kimsesiz kafasına evde biraz sosyal ağ de takıldım sonra altım elime dolaptan sebzeyi lop lop içime sokarken geleni fark edememişim
evde kimse olmadığı maksadıyla biraz sesi açarak krem aldım yanıma ve vajinama sürerek kendimi parmaklamaya ve vajinamla oynamaya koyuldum. Bakie değildim bu yüzden ince olan telefonumu bile vajinama sokup çıkarmaya başlamıştım. Fakat o kadar zevke geldim ki neredeyse telefon vajinama kaçaktı ben de bozulmasın diye bıraktım. Sonra aklıma salatalık sokmak geldi ve derhal mutfağa gidip elime bir salatalık aldım. Salatalığın her yerini kremleyerek vajinama sokup çıkarmaya kendimi salatalıkla pompalamaya başladım. Biraz sonra kapı açıldı ben panik halinde kendimi toparlamaya uğraşırken kuzenim içeri girdi.
resmen beni salatalıkla kendimi becerirken yakaladı. Amcamın oğlu içeri girince fazla utandım bağırdım derhal çık çık diye fakat oda komşular yanlış anlamasın diye derhal geldi ağzımı tuttu sus bakireyim ne yapıyorsun tecavüz ediyorum sanacaklar dedi. O kadar utanmıştım ki kimseye söyleme diye yalvarmaya başladım. O da sırıttı ve sevgilin yok mu niye salatalıkla sikişiyorsun dedi. Ben de ayrıldığımızı ve uzun vakittir kimseyle sikişmediğimi fazla azdığımı söyledim. Tabi beni o halde görünce kuzenimin de yarrağı kalkmıştı. Ben o kadar azgındım ki şu zamanda beni becermek istese hayır diyecek durumda değildim. Kuzenim bana bir saatliğine hatun olalım mı fakat sonra her şey normale dönecek dedi. Dünden hazır bir şekilde derhal atladım tabi bir yandan da sakın kimseye anlatma ilk ve son olacak dedim.
derhal soyunarak yanıma geldi vajinamı biraz parmakladı ve ayni anda da dudaklarımı ısırarak öpüyordu. Taş gibi olmuş memelerimi okşamaya başladı. Ben o sırada hadi sik diye fısıldamaya başlamıştım. Derhal yatağa uzandım ve bacaklarımı kuzenimin omuzlarına attım. Kuzenim sikini vajinamda gezdiriyor beni daha da delirtiyordu. Sonra birkaç defa sikinin kafası vajinama sokup çıkardı. Delirecek haldeydim sok şunu diye inliyordum.
daha sonra alışınca ve yarrağı ıslanınca hepsini içime soktu. Hazdan dört köşe olmuş bir şekilde inlemeye ve çığlıklar atmaya başladım. Beş on dakika beni döşek da siktikten sonra göbeğime boşaldı. Ikimizde yorulmuştuk biraz ara verip birer sigara içtik. Daha sonra yeni baştan sikini sakso çektim ve derhal kaldırdım. Sonra kuzenim yatağın kenarına oturdu ve bende üstüne çıkarak sikini vajinama aldım. Ona sırtımı dönmüş bir şekilde sikinin üstünde çılgınlar gibi zıplıyordum. Bundan sonra denetleme bendeydi uçuyordum resmen hazdan sikinin hepsini aldığım da neredeyse göbeğimde hissediyordum. Daha çok o zevke sabırsızlandım ve yarrağı içimdeyken boşalmaya başladım. O gün kuzenimle iki posta sikişmiştik. Ikimiz de iki kez boşalmanın hazzıyla biraz yatağa uzandık. Daha sonra da toparlanarak duşa girdik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir