O kadar çok istedi ki vermeden olmazdı

selam seks öyküsü severler. Ben daha evvel asla anal seks denememiştim fakat başkalarının anlattıkları ile ne kadar hoş bir şey olduğunun farkındaydım. Fakat bir de acısını da biliyordum o yüzden hiçbir kadına bu acıyı yaşatmak istememiştim. Aslında kuzenimle başımdan geçen ilişkide ben önden becermek istemiştim de anal seks pompalamaya o beni ikna etti. O kadar fazla anal seks istedi ki ben de bundan sonra onu kıramadım ve anal seks isteğini kabul ettim. Bu arada biraz size kuzenimden de bahsetmek istiyorum. Teyzemin kadını olan kuzenimin adı yeliz. Fazla samimiyizdir ve bize de devamlı gelip gider. Yeliz biraz ereksiyon halindeki bir kızdı ve asla boş durmazdı. Devamlı sevgilileri olur bunu da bize gelip anlatırdı. Ablamla araları fazla iyi olduğu maksadıyla ona izah ederken ben de dinliyordum. Onun anlattığı öyküler yüzünden devamlı azıyor ve banyoda 31 çekmeye gidiyordum ve bu sırada da onu hayal ediyordum.
neyse lafı fazla uzatmak istemiyorum ve size biraz kuzenim yelizle aramda geçen seks öyküsünü izah etmek istiyorum. O gün tekrar bize gelmişti aslında ailemin de evde olduğunu sanmış fakat ben evde tek başınaydım. Daha evvel kuzenim olduğu maksadıyla düşünü kurmaktan bile utanıyordum fakat o gün nedense ilk kez ona müşteri gözle bakabildim. Fazla dar bir tayt vardı üstünde ve kalçaları açıkça belli oluyordu. Fazla hoşuma gitmişti bu görüntüsü ve o an nedense içim kıpırdanmaya başladı. Onu becermek istiyordum bundan sonra. Tabi kuzenim de bu durumun farkına vardı. Beni becermek mi istiyorsun hayırdır diyerek gülmeye başladı. Ben de her yerin ortada böyle dolaşırsan doğal ki bakarım diyerek güldüm. O vakit bu yaşananların aramızda yatacak laf ver dedi bana. Ben de tamam laf dedim sebebi ne yapacağını heves ediyordum.
ani çıldırmış gibi dudaklarıma yapıştı. Adeta karşımdaki kuzenim değil de bir orospuydu. Dudaklarımı neredeyse kopartacak gibi öpüyor vakumluyordu. Ben de ona karşılık verdim sebebi kendime bundan sonra pürüz olmam olası değildi. Onu öperken de sikim ani kalktı. Nasıl oldu ben de anlamadım fakat sikim taş gibi olmuştu. Uzun süredir o da penis yememişti belli ki. Kudurmuş bir halde beni öpüyor neredeyse dudaklarımı yemeye uğraşıyordu. Ben de dudaklarımı bırakması maksadıyla sikimi dışarıya çıkardım ve ona yalamasını söyledim. O kadar istekli yalıyordu ki resmen taşşaklarımı da ağzına alacak gibiydi. O zamanda daha boşalacak hale gelmiştim. Fakat tekrar de dayanmaya çalıştım. Bu yüzden de sikimi ağzından çekmem lazımdı. Sonra da onu alıp koltuğa oturttum.
derhal bacaklarını iki yana açtım ve vajinasına yumuldum. Lisan darbelerimle onu delirtiyordum. Ben yaladıkça kuzenim deliriyordu. Dilim amının içerisinde sik görevi görüyor onu sikiyordu sanki. Ben yalarken onun vajinasından da haz suları çoktan akmaya başlamıştı. Ben de dilimi derhal kalça deliğine yönelttim. Kuzenim sırasında beni götümden sik diye inlemeye başladı. Ben de acımasın dedim. Yok acımaz sik sen dedi. O vakit domal dedim ve derhal dediğimi yaparak önümde domaldı. Ben de sikimi kalça deliğine yasladım ve yavaş yavaş içine itmeye başladım. Basitçe girmişti daha evvel götünden verdiği fazla belli oluyordu. Ben de büsbütün sikimi kalçasına soktuğumda biraz bekledim ve git gel yapmaya başladım. Süratli bir şekilde kalçasını sikiyordum. Ben süratli süratli gidip gelirken o da bana daha süratli diye bağırıyordu. Esasen kendimi zor tutuyordum daha çok sabırsızlandım ve götünün içine boşaldım. O günden sonra da kalça deliğinden pompalamaya başladım devamlı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir