mutfakta lezbiyen show

Merhaba sevgili okurlar ben turkiyede yasayan yabanci rus kadın olmak sizlere bu hikayede izah etmek ben basimdan gecenleri
siz begenmek umar ben. Ben sexi bir kadın olmak isteyenlerle iletisime gecmek, bnm turkce biraz az sizler okuak yazimi zor olmadan
zevkli bir lezbiyen olarak kendime göre bir lezbiyen kadın dostu yıllar sonra bulmuştum. Bu nedenle de her ortamda, fazla değişik pozisyonlar eşliğinde lezbiyen münasebet yaşamaktan arka kalmıyordum. Yine öyle değişik ve haz dolu bir seks tecrübesi yaşadık. 24 sene olmak, hayal zorunda, yetenekle toy kara, bir hoş tonda tanımlanan beden, beni en fazla insanların ilgisini çeken şey, fakat nihayetinde hep kazanmak onları benim samimiyeti ve charnming kişiliği bu olabildiğince coşku verici benim maksadıyla over. And ateşli organları hakkında. Ateşli toy, yakışıklı ve ateşli erkeklerin koydu alırken kek üstüne krema olduğunu. Bu i maksadıyla uzun vakit evvel değildi hissettim full olarak nasıl olduğunu.
i reminiscing oturdu şu anda nereye başlamak maksadıyla hiçbir fikrim yok, ya da ben yalnızca benim eski vahşi karşılaşmaları hakkında yazmalısınız. Nooo! Ben bu hatıra benim parmaklarım benden evvel anahtarları okşayarak yaparken beni terleme olan tek girmene lisans vereyim.
ben son birkaç aydır benim fazla yakın dostum oldu bu adam arkadaşları olan, o dubai gelen ve parti seviyor. Sakıncası! “olarak i 6ft 1 nerede durdu. Onu süper mario çağırır. ” onun otomobil sürüş ve ateşli kız peşinde, performans dışarı onun serbest çoğu vakit harcamak ve 5ft yaklaşık 9 olarak gerçekleşmiştir.
biz de spor salonunda eski an geçirmek vardı bir ateşli perşembe gecesi sonra, mario beni aradı ve mario mahcup çeşidi olmadığını bilmek zorunda clubs. You vurmak istedim, o fazla rahat adam çeşit yetenekle herkes bana. Ben mahcup hissetmeden oradayım ederken, devamlı beni çıplak infront yürürdüm ve hatta onun kasık tüyleri, topları ve popo tıraş. O biraz yorgun ve ben devam edin ve derhal yapardı maksadıyla o, onu tıraş yardım etmemi istedi olurdu bile oldu.
neyse o akşam hazır alırken, telefon çaldı, o mario oldu, biz biraz sohbet ettik ve bizim her zamanki görüşme anında o bu hafta sonu kent dışına çıkacaklar dedi ve ben üstünde uyumak istiyorum sordu. I çeşit bir şey olduğuna dair bir kuşku vardı fakat fikrimi arkasında ben nihayet onu bana sikelim gittiğini akşam düşünüyordum maksadıyla, ona asla bahsetmez. Bildiğim maksadıyla o istiyor, lakin, sebebi onun kadın dostu gibi davranıyor.
kulüp bizim yolda, mario ben onu ben bunu ne vakit, o azgın olacak ve ben genellikle kadar onun dick masaj olacağını ikimiz olağandışılıklar arasında doğal bir şey olduğunu bir masaj verecektim gece ki latife başladı geliyor. Bu yüzden hiçbir mesele değil dedim. Benim horoz seğirdi ederken, kafamda i planlama ve pis düşünceleri her türlü düşünüyordum.
kulüpte müzik 2hrs hakkında biz onun yuvasına gitti sonra geniş, biz orada var, ben freshened maksadıyla banyoda kullanılan değildi ve bu yüzden yaptım. Onun odası içinde o bir nokta “öylesine i yapmak”, i yanıtladı hangi, bana o çıplak uyur olduğunu bildirmek maksadıyla yapılır.
bizim külot haricinde şu anda çıplak, ışıklar ışıklar o masaj maksadıyla hazır olup olmadığını sordu nefes ile, o da evet dedi ve yalnızca o kadar, onun ayakları üstünde oturdu benim şehvetli touches. So awaitng, gözleri kapalı yatakta yatıyordu sırtüstü yattı ve böylece şimdiye kadar benim en +18 hamle başladı. Ben yavaşça yavaşça, onun göğüs fırçalama alay ve süreç içinde pinching, yukarı ve aşağı, narin okşayarak hareketi ile, göğsüne elimi koştu. Sonra ben dalgalar okyanus tabanı sevişen yol gibi omuzlarını yoğrulur, derin uzun reklam duyumsal darbeleriyle, boynunu okşadı. Uzakta onun şu anda zonklama horoz bacaklarını, inç üstünde nazikçe kıçımı fırçalama anında, her kas içine batıyor. Onun novement aracılığıyla, biliyorum o aşk dolu idi ve ben de öyleydim
onun artar soluk alırken ellerimi, her yerde arıyor, tüm midesinin üstünde taşındı, sonra transa devlet gibi ben, onun iç çamaşırı kaldırıldı ön cum, kalın kalın, düz ve damlayan onun horoz, sıkılmış, ben bu yüzden benim dudaklarını yaladı ve ön cum benim topları batırılmış olarak benim keder zonklama horoz oldu, diye inledi! Ve bu yüzden bedenini masaj devam etti. Şu anda onun göğüs duygusallık, şehvet ve tutku bir ağrı ile, zor onları kalın ve dik, ben sıkışmak. O yüksek, midesini kaldırdı! Ellerimi arkasında onun bütün şehvetli sabit beden, adamın üstünde dolaştı ederken o ateşli oldu! Benim parmak şu anda onun saç bulundu, onlar, narin yüzden kıvırcık ve ipeksi, masaj başladı. Benim horoz benim külot içinde titremeye.
kıçım şu anda onun horoz üstünde kıpır kıpır, ben hissi aşk dolu idi ve bu yüzden oldu. Ben onun bundan sonra sabit ve zonklama horoz içine öğütülmüş, fakat kıçımı çatlak o tatmin ediciydi maksadıyla henüz ellerimi onları görmezden. Onlar nemli elde edemiyorlardı
i okşa onun kalın bedeni devam ettikçe mario onun elleri şu anda okşamak bacaklarım başladı. Şu anda de terleme, henüz ben onu bile benim horoz benim külot muhalif süzme oldu thoug donumu çıkarmak istedi. Ellerini yükselen gerginlik yürekli oldu ve kapalı benim külot geldi tabanına fom başını çalışan, geniş bir ven ile, kaya kalın kara horoz damlayan benim cum kurtararak, ve bütün ön cum gelen parlıyordu.
ben onları munching, onun kalın dudaklar maksadıyla taşınana kadar sonra yavaş yavaş i hafifçe, yanaklarından öpmek olarak benim dilimin onları banyo, sonra dudaklarım nibbling kulağını, burnunu, ben onları emme gözleri gerçek ilerlerken, boynunu öpmeye başladı, nibbling bütün yanma hissi. O yakında ağzını açtı ve benim lisan yutmak gibi onlar nemli ve tuzlu.
yavaşça ve +18 dilimiz çarpıştı, o benim onlardan hissi vakumluyor çıkardı, ben o bütün bu worths maksadıyla, bütün çekirdek arıyor ağzına derin gitti.
diye birbirlerine içine onun kuvvetli bacakları ve kalın musluklar ezmek beni kucaklamak gibi biz de, inlemeye başladı, oh adam ne bir his! Sabit taşlama, sağa sola ve yukarı aşağı, toplam yavaş motiom benim göt woving, kalın, kambur ona ıslak i beagan derinliklerine, vücudumuzun totla ter bir sürtünme yaratarak, ateşli. Kalbim ve nabız vahşi ateş gibi yarışıyorlardı.
ellerimi kalın okşamaya başladı ben o aromatik şehvetli kokusu keyfini çıkarmak maksadıyla, ilk defa onun horoz tatmak istedim maksadıyla ben daha sonra durdu, bu yüzden, santim santim aşağı devinim horoz, ön cum bütün kaygan ve ıslak. Dudaklarım onun horoz yaklaşım olarak, ben her yerinde damlatmalı benim tükürmek ile yaşıyor son horoz, gibiydi onun horoz sakso çekmeye gittim benim lisan ve üstünde, çevresinde benim toungue dönen, kafası öptü, mario inlemeye başladı, ben lisans dilimde ağzıma koydum reddederek, henüz o taban ucu vakumlamak. Kollarını vücudumun scrath başladı i topuzu çekmeye başladı, geniş çiş yarıktan dilimin zorlayarak, vücudu vahşi gitti. Ahhh! Ahhhhh! Ahhh ahhh! Uuhh! O soluk devam ve inilti. Sonra benim ağız içinde derin aşağı onun horoz şaşkınlıkla kafası kaldırdı, aynı anda, bizim gözleri meet gittik, fakat biz ağzıma iliklerine, birbirlerine güveniyorlardı maksadıyla biz i onun 8 “horoz bütün aldı, bir şey söyledi, o baktı bana tekrar, ben gülümsedi ve onun cock sürdürdü. Ben onu cuuum hazırlanıyor, yukarı tensing hissediyordu, ben durdu.
daha sonra bir defa daha onun horoz oturdu ve onun göğüs pinching ve sıkma iken, eziyet beagn, onun artar inliyor. Kıçımı bütün terleme ateşli ve ıslak, ben soo fazla aramızda zonklayan, toplam delilik ile horoz aşağı yukarı süzüldü ve çatlak, o şu anda benim sıkı eşek içine onun horoz koymak maksadıyla uğraşıyorum, fakat zor olmuştur maksadıyla bulgu bir seneyi aşkın ben becerdin ve o gerçekten zor onu bana nüfuz fo bu yüzden benim eşek musccles maksadıyla, kıçımı kasları spor salonunda fazla çok çalıştı been beri kesinlikle sıkı idi.
yakında o köpek pozisyonu beni vardı, fakat biz hiçbir madeni vardı, o bir parmak takılı, acıyı ürktü, fakat ben onun şişman kalın horoz hissetmek wsnted. Bu yüzden biraz rahat, o vakit sonra, daha basit duruma getirmek maksadıyla kimi tükürmek kullanılan uğraşırken neredeyse 15 dakika, onun horoz kafası, henüz ben istedim “fuck mario, acıyor, dışarı almak”, oh fucked i scream, girdi fakat o çıkardı ve o uzun itti olarak biz, o gitti yavaş yavaş içine, sonra yeni baştan denedim ve ben yastık yüzümü gömdüm ve keder ve haz içinde inlemeye devam ederken içimde kalın derin, ben yüksek sesle feryat attı sonra 3 dakika bekledi “mario oh mario, acıtıyor evet, ahh! Yessahh! Ahh ahh hhhuhh ohh be, acıyor, ohhhh yess” diye kalın fuck me devam etti. Kıçımı ağrı öldürüyor, acıtıcı, fakat o aşk dolu idi. I evet, bu benim ikinci defa olsa bile, ben yalnızca ona first. My kalça deliği yanıyordu oldu hissetmek istediğini söyledi benim ilk defa oldu diye sordu, fakat yanan bir istek ve haz dolu, keçe becerdin olmak gibi uzun bir zaman sonra fazla iyi, biz de onu daha iyi ve daha ateşli duruma istedim bilerek. I, doğru kalın dedi fuck me zor.
içinde ve dışarı benim kalça deliği keder içinde ağlamaya gibi yarrağı, gittik fakat bir duygu bana yanıyordu, benim topları ağır hissettim ve benim horoz çılgın gibi ön cum damlama oldu. His haz i onun horoz arka rock başladı “, ” oh adamım, fazla ateşli “diye i, kalın sarstı i sonra elini tut ve benim horoz koymak söyledi, bana mastürbasyon başladı. I vahşi gitti, ellerini daha evvel asla böyle bir his benim geniş kara horoz sarsıldı ben kıçımı içine dövülerek onun kalın horoz gibi inledi “zor, evet kalın, oh adamım, evet zor, bana super mario becermek”.
onlar bir müzik sahibi yaparken, vücudumuzun üstünde dökülen ter, o içimde cum dışarı korkuyor çekti, o yüzden prezervatif hakkında forgeting, ben kaybolmuş o an maksadıyla, onarım şayet böyle bir prezervatif yakaladı, şükür o hatırladı! Sonra o benim kalça deliği evvel onun ereksiyon halindeki horoz yerleştirilir ve üstüne prezervatif koymak gibi şu anda kıçımı, gülünç ve boş hissettim “wham! ” horoz gibi daha evvel asla bir güç bana girdi, ben yan odada kardeşi ve eşi uyudu unutmadan feryat, onlar asla bir fikrim yoktu ve gerçekten umurumda değildi. O, vahşi kuvvetli ve kalın, beni rode ellerini benim göt dediler düzenledi. Beni çılgın pompalanır sonra onlar benim horoz bulundu. Taşaklarımı kalın oldu gibi benim horoz ardından gergin baktı, ben sağladım ve böylece o oldu.
beli, ellerini vahşi oldu benim horoz pompalanır maksadıyla baktı, “sen iyi, oh sen fazla ateşli fuck yess i” m sağladım “diye ıslak, yabani, hayvani tutkuyla içimde patlayabilir olarak o bağırdı. Aynı zamanda benim cum bütün aver yatağında, yüklerin üstüne yükler patlayan başladı, “evet mario yesss oh, oh yessss, bu yesss beddua! Ahhhhh ahhh, yess! Fuccckk! I şimdiye kadar geldi en oldu, cum beni kuru pompalanır nerede olarak her oldu.
“ah dostum şimdiye kadar vardı en iyi olan, beddua ateşli vardı” dedi. O benim şu anda boğaz kıçından onun horoz çekti ve kondom atılır gibi kendinizi fazla zararlı değildi “i yanıt, biz ardından kardeşinin odasında hareketli duymuş gibi, öptü ve temizledik maksadıyla batroom sessizce girişti. Arka odasında ikimiz de yalnızca iki iyi dostları arasında cinsel gerginliği meydana getirmek oldu ay ne maksadıyla, henüz çıplak yatağa öylesine şaşkın gittim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir