Müşterimin Karısıyla İlişkim

5 nisan 2015çok garip olacak fakat meslek hayatımda bazen böyle yolds. Com durumlarla karşılaşıyorum. Sürekli müşterimizin eşiyle beraber olduk ve kendi evlerinde çiftleştik hayvanlar gibi. Kız fazla ereksiyon halindeki ve doyumsuz fakat bir boşalıyor görmeniz lazım. Bu kıza çarşaf dayanmaz fazla sulu ve felaket inliyor.  evlerin boş odaları manitanın sesiyle sanki yıkılıyor. Çağrı ettim. Konuştuk. Ilk evvel evden ölçü almamız lazım olduğunu ona göre modellerine karar verip fiyatlandırmamız lazım olduğunu açıkladım. Geceleri uygun olduğunu gece beklediğini söyledi. Esasen sosyete bir aileydi. Saf olarak gündüzleri partiler toplantılar derken yoğundu. Gece oldu. Saat 20:00 gibi telefonla önden arayıp gittim. Ölçüleri aldım. Israr etmesine karşın oturmadım çıktım. Ertesi günü yeni baştan ofise geldi.
ücret teklifini verdim. Eşi ile de görüşüp karar vereceğini söyledi. Yarım saat kadar oturup çıktı. Ertesi gün yeni baştan geldi. Görüştüğünü ve kabul ettiğini yapılması lazım olduğunu söyledi. Ben de yeni baştan hassas imalat ölçüsü almamız lazım olduğunu söyleyip uygun olacağı saati sordum. Tekrar gündüz yoğun olduğunu ve gece gelmemi söyledi. Kimsesiz iki gün sonraya gün verdi. Iki gün sonra yeni baştan yuvasına gittim. Dekolte bir kıyafetle karşıladı. Ne yalan söyleyim içim gıcıklandı. Fakat prensip gereği olmazdı. Başkaca eşi de sürekli müşterimizdi. Derhal metreyi aldım pencerelere yöneldim ölçü almak maksadıyla. Acelen ne bir şeyler içelim dinlen sonra alırsın dedi. Hayır bir an evvel alıp çıkayım dedim. Ölçüleri almaya başladım. Bu derhal bardan içkileri hazırlamış.
işim bitti full çıkacağım durdurdu. Nereye gidiyorsun bir şeyler içelim dedi. Eşiniz yetişir ayıp olur. Başkaca işteyken içmem dedim. Saat akşamın 9 u oldu, mesai bitti. Ne işi dedi. Kırmayın beni. Başkaca eşimde burada değil. Her zamanki gibi kent haricinde dedi. Kabul ettim oturdum. Viskimizden yudumlarken o da yaşam hikâyesini anlatıyordu. Eşinin ilgilenmediğini, sürekli kent dışına çıktığını, geldiğinde de toplantılar gazinolar derken geç saatte ve sarhoş geldiğini, ilgilenmeden arkasını dönüp yattığını anlattı. Şahsı 23 yaşındaydı. Ben 25 yaşındaydım. Eşi galiba 30 lardaydı. Benimle değil eşi ile bunları görüşüp çare bulmasını tavsiye ettim. Başladı ağlamaya. Bende bir kızım, benim de ihtiyaçlarım var dedi. Siz bile dinlemek istemiyorsunuz.
ben fazla mu çirkinim ya diyerek ağlıyordu. Yok hayır full bilakis fazla güzelsiniz dedim. Sarılarak ağlamasına devam etti. Ne olur sıkıntıma çözüm diyordu. Ben de olmaz dedim. Siz evlisiniz ve eşiniz benim sürekli müşterim, yüzüne nasıl bakarım dedim. Hayır dedi. Bu gün bu meslek bitmeli aksi halde kafayı yiyeceğim dedi. Ben derhal kalktım. Alkolün etkisiyle rahat ve yürekli davranıyordu. Işler sarpa sarmadan çıkmalıydım. Derhal kapıya yöneldim. Yalvarıyordu kal diye. Kapıyı açtım merdivenlerden inecektim ki beni durdurdu. Gidemezsin göndermem dedi. Giderim durduramazsın dedim. Hayır dedi. Be esasen rezil olmuşum dedi. Şayet bir ismim daha atarsan üstümü başımı yırtar bana tecavüze kalktı diyerek feryat atarım dedi. O an çivilendim kaldım. Tüylerim diken diken olmuştu.
acaba gerçekten yapar mıydı? Aksi halde blöf mü yapıyordu? Iki soru kafamda series şekilde dönüyordu. Alkollüydü. Her şeyi yapabilirdi. Bu devam etti. En azından içeri gir biraz daha vakit ayır bana. Bir iki kadeh daha içelim dedi. Yeni baştan içeri girdim. Kapıyı kilitleyip kayi aldı. Çıksan bile kafasına bela olurum. Ben bir duşa girip geleceğim sen içmeye devam et dedi. Inan dediğimi yaparım. Ben duştayken gitmeye kalksan bile polise giderim. Üstüm başım bozuk halde ve bayıldığım lakin gelebildiğimi söylerim. Sen bilirsin. Kırmızı istersen kayi diyerek önüme attı. Duşa girdi. Nedir bu başıma gelen diyerek
kendi kendime hem düşünüyor hem de hırsımı içkiden alıyordum. Ilk kez bir bayanın tacizine uğruyordum. Resmen tecavüzdü bu. Zorla tutulup sekse zorlanıyorum. Buna tecavüz denmez de ne denir? Üstünde havlu sarılı şekilde geldi. Kendi de bir alkol alarak yanıma oturdu. Sarıldı. Beni affet, diğer çarem yok, benim tarafımdan bir bak olaya ne olur dedi. Aslında bu yaşta bir kızın ilgisiz kalması fazla zararlı bir şeydi. O haklıydı fakat çare yolu yanlıştı. Beni de bu yanlışa müşterek etti. Yavaşça dudaklarımdan öpmeye başladı. Bir yandan da gömleğimi çıkarıyordu. Üstündeki havluyu sıyırıp çıkardı. Bembeyaz memeleri muhteşemdi.
uçları istek ile dimdik olmuştu. Islak saçları omuzlarından kıvrım kıvrım dökülüyor fazla ateşli görünüyordu. Hiçbir erkeğin dayanamayacağı kadar muhteşemdi. Gömleğimi ve pantolonumu çıkardı. Adeta keyfini çıkara çıkara gerçekleştirmek istiyordu. Çabuk etmiyor işi uzatmak istiyordu. Yeni baştan yarım kadeh daha doldurdu bardaklarımıza. Hem yudumluyor hemde benimkini oynuyordu. Bir mola meme uçlarımı sakso çekmeye başladı. Bir yandan yarrağımı oynuyordu. Çıldıracak gibi oldum. Bende saçlarından tutum dudaklarından uzun uzun öptüm. Yavaşça boynunu sakso çekerek omuzlarına indim. Titriyordu. Soluk alışverişi hızlandı. Yere yatırdım göğüslerini sakso çekmeye başladım. Arada bir kollarını kaldırıyorum koltuk altlarından da yalıyordum. Böyle yapınca daha da titremeleri artıyordu. Inlemeye başladı. Saçlarımdan tutarak beni yönlendirmeye uğraşıyordu. Aşağı gerçek sakso çekerek inmeye başladım.
full ***** geldiğimde bir mola verdim. Çıldırdı. Manyak sebep bırakıyorsun diye inledi. Haz alması artsın diye beklentiye sokmak maksadıyla yapmıştım bunu. Ve netice verdi. Bacaklarını kaldırdım. Ayak parmaklarından başladım sakso çekmeye. Yavaşça samimi aşağı gerçek iniyordum sakso çekerek. Amının dudaklarına ufak öpücükler konduruyordum. Her dokunuşumda kasılıyor titriyordu. Yavaşça dudakları ayırdım klitorisine dilimin ucuyla dokunarak başladım sakso çekmeye. Çıldırıyordu. Öyle hareketlendi ki zor zapt ediyordum. Ağzımı bütün yasladım hem somuruyor hem ağız içinden dilimi klitorise sürtüyordum. Arada bir *** deliğinden yukarı gerçek dilimi sürtüyordum, çıldırıyordu. Bacaklarını omzuna gerçek dayadım. *** deliğiyle amının deliği arasındaki bölgeyi sakso çekmeye başladım. Çılgına döndü. Götünü yukarı kaldırıp müthiş bir kasılmayla boşaldı. Garip titriyordu bacakları.
soluk nefese kalmıştı. Doğrolup beni yere uzatıp üstüme aksi dönerek çıktı. Bende seninkini yalayacağım dedi. Kafamı bacaklarının arasına aldı başladı benimkini sakso çekmeye. 69 pozisyonunda yalaşmaya başladık. Alttan ben onun vajinasını yalıyorum o üstten benim yarrağımı yalıyordu. Vajinasından klojen sıvısı akıyor bende şehvetle yalıyordum. Size bir gizem vereyim. Temiz bir vajinan klojeni o kadar hoştur ki, anlatamam. Şahsına hususi tadı ve kokusu bulunmaktadır. Yalayanlar bilir insana ayrı bir şehvet duygusu katar. Ben fazla severim yalamayı. Derken ikimiz de beraber boşaldık. Üzerimden yana gerçek çekilerek yattı. Bacaklarını omzuna gerçek çekerek hadi devam edelim diyerek çağrı etti. Yavaşça benimkini içine gerçek soktum. Içi sıcacıktı. Yavaş yavaş tempo almaya başladım. Kafası bir sağa bir sola dönderiyor yılan gibi kıvrılıyordu. Tempoyu hızlandırdım kudurdu güzelce. Yeni baştan kasılarak boşaldı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir