Muhasebeciyi Yatağa Attım_2

Serpil ile birlikte çalıştığım işyerinden ayrılmıştım lakin hala arkadaşlarım vardı orada. En son serpil ile sikişmiştim. Aramızda oluşan bu yakınlaşmadan sonra aynı hızla bir uzaklaşma yaşanmıştı, utandığını söyleyerek beni bir daha görmek istemediğini söylemişti. Aradan bir yıldan çok geçti ki bundan sonra bende de azgınlık numara safhadaydı. Sokakta gözümü etraftaki bayanların götünden alamıyordum.
bundan sonra daha çok dayanamayacağımı farkettim ve sudan bir sebepten önceki şirketimi ziyarete gittim. Arkadaşlarla ilgilendim evvel. Sonra çay almaya gidiyorum diyip serpilin odasını bi yokladım. Daha dakika bir gol bir odaya girer girmez o iri kalçasıyla karşılaştım. Masanın üstüne öyle bi eğilmişti ki öyle bakakaldım. Biraz kilo almış fakat full istediğim beden tipine ulaşmıştı. Balıketli olmuştu. Beni görünce irkildi, ne diyeceğini bilemedi sonra samimiyetsiz bir “merhaba “ diyiverdi. Ben de aynı şekilde karşılık verdim. Sonra “çay ister misin? ” diye sordum yanıt bile vermeden işine devam etti. Ben bir saat kadar herkesle görüştüm sonra çıkarken son bir defa “seninle görüşmem gerek” dedim tekrar yanıt bile vermedi ve bende ordan ayrıldım.
ay temmuzdu, hava olabildiğince sıcaktı ve arabam yırtık olduğundan otobüsle dönmek zorundaydım. Her yer dolu olduğundan ayakta kendime bir yer buldum. Bir evvel yol bitsede kendimi 31e vursam diye bekliyordum sebebi serpilin kalçası asla aklımdan çıkmıyordu. Full o sırada yanımda kolsuz bi tişört giymiş bir manita farkettim. Yukarıdaki tutunacak yere uzanmıştı ve telefonuyla ilgileniyordu. Kendimi tutmaya uğraşsam da bakmadan edemiyordum. Görüntü benim maksadıyla olabildiğince ereksiyon ediciydi. Koltukaltı traşlı ve pürüzsüzdü. Hafif terlediğinden güneş vuruca parlıyordu. Benim ufaklık da yavaş yavaş hareketlenmeye başlamıştı ki ineceğim yere geldim ve evin yolunu tuttum.
eve vardığımda tekrar her vakit olduğu gibi 31 çekip sakinleşmeye çalıştım fakat mutsuzdum. Benim bir vajina bulmam gerekiyordu ve o yalnızca serpil olmalıydı. Tüm gün bunu düşünerek geçirdim. Ertesi gün işteyken serpil aradı. Bunu beklemediğimden garip memnun oldum ve açınca uzun olmayan ve net konuştu. “bu cumartesi öğleden sonra” dedi ve kapattı. Öylece kalakaldım. Mesaj attım derhal “tamam, bana gel istersen direk” dedim. Günlerden çarşambaydı iki gün boyunca tekrar yanıt vermeyince bende de biraz sinir oldu. Aptal yerine mi koyuyor beni diye şüphelendim. Sonra cuma akşamı “yarın sana gelirim direk” dedi. Ben de derhal yavası topladım. Sikimin etrafını tıraşladım.
cumartesi öğleden sonra gözüm kapıda bekledim ve iki gibi kapı çaldı, gelmişti. O gün gördüğüm dizinde eteği giymişti. Çorap giymemiş bacakları kusursuz gözüküyordu. Benim yarrağım o azgınlıkla yavaş yavaş kalkmaya başladı. “hoşgeldin” dedim. Biraz konuştuk derken bana sebep yanıt vermediğini sordum fakat tekrar kem küm edince aptalca bi cesaretle eşofman altını donumla beraber indirdim ve ağzına gerçek yaklaştırdım. “ben bunun maksadıyla gelmedim buraya” dedi ve kalktı kapıya yöneldi. Beline sarıldım ve “niye geldiğini ikimde biliyoruz” dedim. Yok falan dedi fakat eteğini kaldırım elimi vajinasına götürdüm ki külot giymemişti. Bunu yapınca gülmeye başladı. Ben de vajinasını parmaklayarak boynunu öpmeye başladım. “özledim” dedim. Yatağa gerçek geçerken ani onu domaltıp becermek geçti içimden. Onu oturma odasındaki koltuğun kolçağına karnını yaslayarak domalttım hayır falan dedi fakat beni öncesinde asla sallamamış olmasından ötürü bir karşılık vermem gerekiyordu gibi hissettim. Kıyafatlerini çıkartmadan eteğini kaldırıp kuru olduğundan eğilip götünün yanakları öpüp uzun olmayan bir zaman vajinasını sakso çekip ıslattım. Sonra kazık gibi olan yarrağımı sokuverdim bir hamlede. Canının acıdığını gösterir bir şekilde nefesi kesildi ve direnmeyi de bıraktı. O da sabırsızmış ki derhal amının içi vıcık vıcık oldu. O kayganlıkla sertçe girip çıkmaya başladım. Şaap şaap seslerle fazla geçmeden hırsla boşaldım içine. Tekrar acele geldiğimi vurguladı fakat içine boşaldığım maksadıyla de kızdı. Bir zaman içinde hareketsiz üzerine yığılıp kaldım.
bir zaman sohbet ettik. Geçen zamanın bizi uzaklaştırdığından konuştuk. Sonra bir mola serpil saçını toplamak maksadıyla ellerini ensesine gerçek götürdü ve o muhteşem koltukaltı karşıma çıktı. Güncel traşlamıştı ve beni yavaştan ereksiyon etmişti tekrar. Saçını topladıktan sonra elini taşaklarıma attı, kısık ve seksi bir sound ile “sik beni” dedi. Çılgın gibi öpüşmeye başladık. Sonra yarrağımı ağzına aldı ve kazık gibi olana kadar sakso çekti. Öylesine haz alıyodum ki koltuğa yığılıp kaldım. Belinden tutup kendime çektim ve yarrağımı vajinasına yasladım. Süratle içine aldı. Derin bir oh çekti. Yavaş yavaş belini kıvırırak haz almay başladı. Vajinası sulanınca ayaklarını koltuğa koyup sertçe sikimin üzerinde bi aşağı bi yukarı inip çıkmaya başladı. Her seferinde tekrar şap şap sound çıkıyordu. Bir zaman sonra ben de bu pozisyonda sıkılıp onu altıma aldım. Bu sefer de ben bindiriyordum. Fakat hazdan de ölüyordum. Bir öncekinden daha iyiydi bu sefer. Ne kadar devam ettik hatırlamıyorum kasılarak içine boşalmaya başladım. O da fazla geçmeden boşaldı ve sakinleştik.
dinlendiktem sonra birlikte duşa girdik. Ben tekrar sikişmek istedim fakat o istemedi. Temizlendikten sonra giyinirken ani ona fetiş objemden bahsettim. Koltuklatından ereksiyon oluyorum dedim. Evvel şaşırdı falan fakat daha beş dakka geçmeden kendimi koltukaltını yalarken buldum…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir