Müdüre Hanımı Evinde Siktim

selam dostlar ben 28 yaşında bir gencin. Her ne kadar yakışıklı olmasam da ağzım iyi söz yapar. Bu özelliğim sayesinde de kadın düşürmek konusunda üstüme yoktur. Neyse o dönemlerde işsiz bir adamdım ve meslek başvurusu gerçekleştirmek maksadıyla bir markete gittim. Geniş bir marketler zinciriydi ve sosyal olanakları da olabildiğince iyiydi. Neyse bir form verdiler doldurdum ve içeriye müdüre teslim ermeye gittim. Odaya girince ise gözlerime inanamadım. Müdür gerçekten fazla ateşli bi bayandı. O an içimden inşallah işe alınırım diye dua etmeye başlamıştım. Kız 35 yaşında falandı odasına girdiğimde derhal acil elemana gereksinimleri olduğunu söyledi ve ayak üstü benimle bir mülakat yaptı ve beni işe aldı. Hafta kafasında bundan sonra bu markette performansa başlamıştım. Markette kasiyer kadınlar falan da vardı fakat benim aklım hep o hoş müdürdeydi. O kadar hoş kalçaları vardı ki onu her gördüğümde gözümü kalçalarından alamaz olmuştum.
tabi ilerleyen anlarda kızın evli falan olduğunu da öğrendim. Hele kocasının sık sık kent dışına çıktığını öğrendiğimde gerçekten dünyalar benim oldu. Neyse o pazar ikimiz de mesaiye kalmıştık. Biraz çalıştıktan sonra aramızda bir sohbet başladı. Ben ona sebep pazar günü bana mesai yazdığını sordum. O da burada kimsesiz kalmak istemedim diye yanıt verdi. Onun bu tavrına olabildiğince şaşırmıştım. Neyse günler böyle geçip gitti ve bir sonra ki pazar izinli olduğumu görünce daha da şaşırdım. Sebebi bu kızın ne yapmaya çalıştığını hala anlayamamıştım. Marketi kapatma saati geldiğinde ben müdüre hanımın odasına gittim ona kapatacağımızı söyleyecektim fakat baktım telefonda kocasıyla kavga ediyor ben de aşağıya inmek zorunda kaldım. Benden 10 dakika sonra o da aşağıya geldi. Marketi kapattık herkes yuvasına dağıldı.
müdüre hanım seni ben bırakayım diyerek arabaya binmemi söyledi. Ben de bindim fazla kibar bir kadındı. Tanık olduğum görüşme maksadıyla benden özür dileyecek kadar kibardı. Neyse yolda sohbet etmeye başladık. Eşi ile bir sorunu olup olmadığını sordum. O da olmuyor boşanacağız dedi. Ben o an nedenini bilemediğim bir şekilde garip memnun oldum. Bana pazar günü bir programım olup olmadığını sordu. O an evvel işe çağıracak umdum fakat yok deyince hafta sonu bir şeyler yapalım dedi. Ben nasıl sevindiysem bundan sonra derhal olur tamam dedim. Kız da gülümsedi ve bu kadar memnun olacağını bilseydim daha evvel öneri ederdim dedi. Neyse böyle yola devam ettik ve evime geldiğimizde beni bıraktı ve o kendi yuvasına gitti. Tabi tahmin edersiniz o akşam onun düşünü hazırlayarak kendimi tatmin ettim.
müdürle yaptığımız yazılımdan sonra pazar gününü zar zor ettim. O sabah fazla heyecanlıydım duş falan alıp müdüre hanım maksadıyla hazırlandım. Saat 11 gibi gelip beni evden aldı. Fazla ateşli görüşüyordu ve ben yol uzuluğu gözümü ondan alamadım. Neyse yuvasına gittik ve bana bira ikram etti. Karşılıklı içmeye başladık. Biraz sohbet ettikten sonra daha da yaakınlaştık. Yanıma gelip oturdu ve dudaklarımdan öpmeye başladı. Ben ilk evvel tepki veremedim coşkudan fakat daha sonra seksi bir şekilde öpmeye başladım. Sonra boynuna sonra da göğüslerine indim. Kız kendini kaybetmiş gibiydi devamlı inliyordu ve sik beni diyordu bende dediğini yaptım ve o gün bayanı bir hoş becerdim. Müdüre hanım şu anda kocasından boşandı ve bizim ilişkimiz hala devam ediyor.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir