Mor İç Çamaşırını Görünce Azdım

hizmetçi olarak çalıştığım villada evin oğulları beni fazla taciz ediyor. Birinden olsa başa çıkarım fakat hepsi beraber üzerime gelince dayanacak gücüm kalmıyor. Paraya ihtiyacım olduğu maksadıyla kalmak zorundayım fakat nereye kadar böyle devam edecek. Akşam yatarken uyuyamaz duruma geldim ve devamlı beni elleyip duruyorlar.
ereksiyon halindeki herifler paraları var arzuladığı kız ile beraber olabilirler fakat beni sebep tercih ettiklerini bilmiyorum. Bu mevzu beni fazla rahatsız ediyor ve onlardan uzak durmak maksadıyla elimden geleni yapıyorum. Sarı saçlı uzun boylu ve fiziği on hat bir kadın olarak yaşamımı sürdürüyorum. Kendimi övmüyorum fakat şahsına bakmayı seven birisiyim. Biraz kilolu olabilirim fakat hiç göstermediği maksadıyla rahatsız eden bir mevzu yok. Fakat şimdilik tek rahatsız edildiğim mevzu bu elleyip beni taciz etmeleridir. Her sabah ki gibi işe gitmek maksadıyla uyandım ve yola çıktım. Evlerine gittim ve kimse orada yoktu. Yalnızca oğulları vardı ve sırayla hepsi gitmeye başladığında içim rahatladı. Fakat en fırlaması olan numan evdeydi.
ortalığı temizlemeye başladığımda tepemde dolaşıp durdu. Beni kesiyordu ve bir masayı bile zor sildim. Fazla çok sinir oldum diyebilirim ve full eğilip yerden bir şey alacağım sırada karşıma çıktı. Eliyle pantolonunu açtı ve sikini dışarı çıkararak ağzıma verdi. Zorla yalatmaya başladı ve sonra beni koltuğun üstüne yatırdı. Eteğimi kaldırdı ve ardından amıma tuşlayarak süratli bir şekilde sikmeye başladı. Tavizi verdikten sonra benimle fazla uğraştı ve rahat bırakmadı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir