Mesaisinin Başlamasını Beklerken Amıma götüme soktu, ağzımı yüzümü siktim

Ben emniyet vazifelisi olarak uğraşıyorum yasım 22. Bu anlatacağım olayıda orda yasadım. . Her zamanki gibi bir meslek günü idi. Saat 11. 30 ortamlarında bir kadın girdi içeriye. 160 boylarında kumral yeşil gözlü saclarını topuz yapmış boydan bir giysi giymişti. Aman allahım…
ben emniyet vazifelisi olarak uğraşıyorum yasım 22. Bu anlatacağım olayıda orda yasadım. . Her zamanki gibi bir meslek günü idi. Saat 11. 30 ortamlarında bir kadın girdi içeriye. 160 boylarında kumral yeşil gözlü saclarını topuz yapmış boydan bir giysi giymişti. Aman allahım tüm bir afetti. Yaşamımda böyle bir kadın gördüğümü hatırlamıyordum. . Sanki usumu basımdan almıştı.
o bu sırada veznelerin olduğu kısma gerçek gitti. . Ben farklı alıcılarla ilgilenirken öğle tatili olmuştu. Fakat o kadın hala içerde idi. Ve çıkmamıştı. Aradan beş dakika sonra onun benim olduğum yere gerçek geldiğini gördüm. Benim yanıma gelip mesai başlayana kadar burada beklememin mahzuru varmı diye sordu. Ben hiçbir mahzuru olmadığını söyledim ve misafir koltuklarını gösterip burada bekleyebileceğini söyledim. Bu kızla tanışıp işi ilerletmem lüzumlu diye düşündüm. .
sex hikayeleri bu arada oturduğunda uzun giysisinin yırtmacıda açılmış ve benim gözler oraya kaymıştı. Gözümü ondan alamıyordum. . Bir sure sonra derlenip kendime geldiğimde kadının bana bakıp tebessümdüğünü gördüm.   utanmıştım. Ona kendimin bir neskafe meşrubatımı kendisininde içecek bişeyler isteyip istemediğini sordum. Bir nescafe içerim dedi. Ben çaycıya nesdcafeleri sol elim.
bu arada onunla konuşmak maksadıyla meselesini sordum. Faturasında bir meseleyi olduğunu ve mesainin yetişmediğini soledi. Isminin ayla olduğunu da bildim bu arada tanışmıştık. Burada fakültede okuduğunu ve ağabeyiyle beraber kaldıklarını anlattı. Ben bundan sonra azıcık cesaret toplayıp fazla güzel olduğunu ve erkeklerin kendisini bos vazgeçmediklerini filan soluyodum. Oda teşekkür etti. Bana sende yakışıklı bir erkeksin. Herhalde burada bir hayli kadınla birlikteye olmuşsundur diye sordu.
bende konutlu olduğumu burada karımı kandırmak mevzubahisi olduğunda karımdan daha güzel olursa degeceginden filan bahsettim. Yaa dedi bana. . Hınzırca. Ben bundan sonra ar damarımı yırtmıştım. Bu güne kadar buraya senin kadar güzeli gelmediği maksadıyla yapmadım dedim. Bekliyormuşçasına cokmu güzel olduğunu sordu. Bende evet ben hoşum diyene bin basarsın dedim. .
bundan sonra ok yaydan fırlamıştı. Bana istersem benimle beraber olabileceğini soledi. Bu söz benim sertleşmeme yetmişti. Derhal farklı arkadaşı arayarak rahatsızlandığımı azıcık soyunma odasıda dinleneceğimi söyleyerek onu davet ettim. Derhal aylanın elinden tutarak soyunma odasına oturdum. Içeriye girer girmez dudaklarımız birleşmişti. Şahane öpüşüyordu. Bir taraftan da kalçalarını okşuyordum. Tas gibi kalçaları vardı. Oda pantolonumun üzerinden yarrağımı okşuyordu. Hımmm şahane duruyor dedi.
boynuna doru indiğimde bundan sonra aşırılıklardan kurtulma vakti gelmişti. Elbisesini alttan derderst edip yukardan çıkardım. Aman allahım ne şahane bir vücudu vardı. Göğüslerinin uçları sutyeninden vakumlayın oluyordu. Derhal onları sarihe çıkardım. Şahane yukarıya gerçek bakıyorlar adeta bir füzeyi hatırlıyorlardı. Çok geniş sayılmazlardı fakat cokj diktiler. Ellerimle yavaş yavaş okşayıp ağzımla sakso çekmeye başladım. Uçlarını hafif hafif ısırıklar atıp aylayı inletiyordum.
o ise benim uzerimdekileride çıkarmış ve yarrağımı okşuyordu. Memeleri baya bir emdikten sonra altlara indim göbek çukurunu uzunca yaladıktan sonra vajinasına geldim. Onu yere yatırıp bacaklarının arasına girdim. Sulanmıştı bundan sonra. Yeter sok diye inliyordu. Ben işi ağırdan alıp onu güzelce azdırmalıydım. Sonra ayağa kalkıp onuda dizlerinin üzerinde sikimin hizasına getirdim. Ağzına alıp sakso çekmeye başladı azıcık toyca idi fakat bu benim daha da azmama sebep oluyordu. Bundan sonra vakti gelmişti. Oradaki masaya ellerini koyup domalttım.
usulca vajinasına fırça sürüklemeye başladım. Ayla hadi erkeğim diye inliyordu. Amının dudaklarını aralayıp başını soktum ve arka çektim o kendini geriye gerçek itiyordu. Sonra bir atakta kökledim. Ayla ahhh diye bir çığlık kopardı. Şahane erkeğim devam et diye inliyordu. Bende bu arada koltuk altından memelerini sıkıyordum. Ayla arada geriye donup dudaklarıma öpücük kondurup fazla güzel sikiyorsun devam erkeğim diye inliyordu. Bu arada ayla kasılmaya başlamış ve boşalmıştı. Benim daha can vere bir tasam yoktu. Bu sikişten fazla zevkler alıyor
ve işi uzatıyordum. Aylayı yere uzatıp bacaklarının arasına girdim., ve yaralı batırdım. Ah diye inliyordu. Ardı arkasına boşalıyordu ayla. Bede gelmek üzere idim. Ama aylanın gotunden de becermeliydim. Yaragımı vajinasından çıkarıp gotunu sakso çekmeye başladım. O ne yapacağımı kavramış ve işin nereye gideceğini beklemeye besladı. Bundan sonra gotu kasılıp hafifliyor kıvama gelmişti usulca yaragımın medyayı yasladın aylanın gotune. Yavas askım acıyor diye inliyordu. Kedini serbes vazgeç dedim. Ve bir atakta köküne kadar girdim. Ayla önündeki kitabı ısırıyor ve kesik kesik inliyordu. Bundan sonra süratlenmeli ve bu işi tamamlamam gerek diye düşünürken ayla bir kez daha gelmişti.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir