Merve İle Anal Seks Hikayemiz

kod ismim ‘darbeli matkap’ beni bu adla hikayelerimi takip edebilirsiniz. Ilk olarak kendimden bahsederek başlangıç yapacağım öyküme. 19 yaşında ak tenli ve yakışıklı sayılabilecek bir yüzüm var fakat benim asıl farkım giyim kuşam konusunda. Cidden fazla çok giysi satın alıp hoş kombinlerle devamlı dikkatleri üstümde toplayan bir erkeğim. Kuzenim merve ile başımdan geçen bu doğru seks öyküleri anımı sizlerle paylaşmak beni daha da heyecanlandırıyor.
kış aylarında ( full vakti hatırlamıyorum) bir hafta sonu dayımlarda kalmaya gitmiştik. Dayım meslek nedeniyle evde yoktu. Yengem ve kadını merve vardı evde yalnızca. Annem ile yengem sohbete dalmışlar ben de kuzen merve ile takılıyorum ve şakalaşıyorum. Neyse akşam oldu ve merve ile aynı odada yatıyoruz biz. Herkes uyumuş ve benim ufaklık hareketlenmeye başlamıştı. Merve’nin kısacık şortunun kenarından çıkan kalça yanakları beni çağırıyordu. Hafiften kapının olduğu tarafa baktım ve kimsenin gelmediğini anlayınca döşek dan ayrılıp kuzen kalksana ya tarzı bir söz attım. Baktım kuzenden sound yok. Kuzenin baldırına elimi koyup nazikçe dürterek ya kuzen uyudun mu? Diye sessizce sordum. Maksat yakınlaşmak olsun. Baktım hala sound yok çıktım başka odalara baktım. Yengemler ne yapıyor diye. Hepsinin odaları kapalı ve içeriden de horlama sesleri geliyor. Yeni baştan döndüm kuzenin odasına ve kapıyı yavaşça kapatıp yere eğilip kuzenin kalçasına gerçek yol almaya başladım. Kuzenimin yumuşacık kalçasını nazikçe sıkmaya başladım. Sonra üstümde ki eşorfmanı çıkartıp çırılçıplak kaldım. Penisimin başını tükürükleyip kuzenimin kalçasına sürmeye başlamıştım ki kuzenim derhal arkasına dönüp ne yapıyorsun sen dedi. Ben de kekelemeye başladım. Merve sakin ol sesini çıkartma diyerek kalkmış olan sikimi baktı. Demek kuzenini sikecektin ha diye nazikçe gülümseyerek baktı. Sonra sikime elini atıp başına tükürerek hadi kuzenini becer dedi. Ben de merve sen az kaçın kurası değilsin ha deyip derhal memelerini ellemeye başladım. Kuzenim bakire olduğu maksadıyla ağzında sikimi oynata oynata vakumlamaya başlamıştı. Ben de o arada memelerini okşuyordum. Daha sonra ağzından çıkarıp şortunu falan çıkardım. Memelerine yumulup alttan da bacaklarını okşuyordum. Kuzen götten istiyorum hadi dedi ve derhal yüzüstü dönüp kalçasını bana gerçek kaldırdı. Bende kalçasına hafif bir tokat atıp sıktım. Kuzen sessiz olsana be hadi penisini deliğime daya istiyorum dedim. Ben de daha evvel götünden penis aldın mı asla? Zorlanmayasın dedim. Kuzen merve oooo bu kalçası darma dağın ettiler be gülüm hadi penisini daya götüme dedi. Ben de kalkmış olan sikimi merve’nin götünün yanaklarını ikiye ayırarak deliğine yasladım. Ilk biraz zorlanınca güzelce sikimi tükürükleyip sonra da merve’nin kalçasına tükürdüm. Sikimle tükürüğü dağıtarak merve’nin ufak yuvarlak kalça deliğine dayadım sikimi. Yavaşça içine ittirdim ve götünden pompalamaya başladım merve’yi. Bir mola hızlanınca şap şap tak tak diye kalçalara çarpaya başladığımda merve yavaş aşkım hayvan gibi sikiyorsun duyacaklar deyip beni sakinleştirmişti. Bende yavaş yavaş kalça deliğini sike sike büyütmüştüm.
merve’nin kalçasını 20 dakika siktikten sonra deliğine boşaldım. Daha sonra sabah kadar öpüşüp koklaştık. Merve’nin kalçasını o akşam birkaç kez daha sikmiştim. Merve’yi daha sonralar da fazla çok sikememiştim fakat bu hatıra ben de hep coşku yaratmıştır. Hoşça sert.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir