Merdiven Boşluğunda Domalttım

herkese selamlar dostlar. Ben bursa’dan tugay. Lise 19 yaşındayım. Sizlere lise son sınıfta başımdan geçen mükemmel bir kaçamak sikişimi anlatacağım. Esasen bana da böyle hatıra tadacak ve zevkin keyfini çıkaracak seksi kadınlar lazım. Lisenin kaşarı olmadığı halde benimle yangın merdivenlerinde sikişen buse beni ve yakın arkadaşlarımı baya şaşırttı. Ben ticaret lisesinin düz bölümündeydim. Bir gezi anında tanıştığım buse anadoluydu. Mektep içinde falan birbirimize gördüğümüzde merhaba veriyorduk fakat fazla da içten olamıyorduk. Sebebi sevgilim olduğunu bütün mektep bahçede görüyordu. Bu da benim kaçamak ilişkilerime biraz pürüz oluyordu. Lisenin kaşarları elletiyordu fakat vermiyordu okulda bana. Tekrar de mola dizi kaçamaklar yapıyordum tabi. Kimi kadınlar o kadar da gaddar değildi.
neyse, ben bir gün facede dolaşırken talep geldi bana buse’den. Kabul ettim sonra arkasından mesaj geldi naber diye. Sonra biz konuşmaya başladık ve o gün akşam yarısına kadar baya sohbet ettik. 1. 65 boylarında fazla hafif balık etli esmer bir kızdı buse. Fazla hoş olmasa da gideri vardı. Akşam sohbet ilerleyince bizim ben bunu biraz anladı. Sabah da sevgilim görmeden okulda biraz sohbet ettik. Aleni kara bacaklarını gösteren ateşli bir çorap giymiş. Hattını da vermişti akşam. Ben buna öğle öğle arası buluşalım diye mesaj attım. Yangın merdivenleri okulun içinde ve kapı kapandı mı dışardan açılmıyor. Hocalar dış tabi.
neyse yangın merdivenlerinin en altına indik ve oraya bir dizi indirdim. Merdiven altı büyük olduğu maksadıyla kimse bizi göremez. Esasen kapalı bir yer. Biz otururken ben elimi bunun omzuna attım ve o da başını omzuma dayadı. Fazla uzun olmayan böyle otururken biz göz göze geldik ve o an öpüşmeye başladık. Asla de öyle bir sohbet yokken. Biraz öpüştükten sonra derhal elimi bacaklarına attım ve okşamaya başladım. Sonra da elimi uzun olmayan eteğinin içine soktum ve vajinasını okşamaya başladım. O da bir yandan benimkini okşuyordu. Derhal düğmemi açtım ve çıkarıp eline verdim. Okşarken başını bastırdım ve zorla ağzına verdim. Biraz yaladıktan sonra sıraya domalttım ve eteğini sıyırıp götten girdim. 50 dakikalık öğle arasını onunla sikişerek geçirdim. Mola dizi da vajinasına sürttürdüm ve onu da boşalttım. Aynı hazzı bir daha yaşamak isteyince bir derse girmedik ve bir saat daha birlikte olduk. O günden sonra bir kaç defa de onu eve attım ve mektep bitince bizim de kaçamak ilişkimiz bitti malesef. Fakat mola dizi cam açıyor ve hoş bedenini bana gösteriyor.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir