meger yengemle babam uzun zamandir birlikteymis

Fazla uzun vakittir öykümü yazıp yazmamak konusunda teredsütlerim vardı. Fakat buradaki nitelikli öyküleri okuduktan ben de anlatmaya öykümü sizlerle paylaşmaya karar verdim. Ben alper ve izmirde yaşıyorum. 22 yaşındayım ve askerden güncel geldim. Ailemle beraber bir aile apartmanda yaşıyouz. Derhal muhalif dairemde amcamlar oturuyor lakin amcam uzun süredir vatan haricinde olduğu maksadıyla şu zamanda yalnızca yengem ve kadını var. Bir mola yengemlerin evini su bastı ve tüm materyalleri mahvoldu. Onlar da ister istemez o günden sonra bizde kalmaya başladılar. Biraz size yengemden bahsedeyim. Toy bir kız 38 yaşında ak tenli fazla hoş bir manita. Onun memeleri benim her vakit ilgimi çekmiştir. Göğüsleri dolgun ve full yalamalık karşımda o kadar hoş duruyorlardı ki o an yalamamak maksadıyla kendimi zor tutuyordum. Kalçası de fazla güzeldi ve domaltıp becermek maksadıyla can atıyordum.
tabi onlar bize gelince evde hayat alanı da kısıtlandı. Kuzenimle ben aynı odada yatmaya başladık. Bizim ailede bir huy bulunmaktadır annem hep erkenden uyur. Babam ise her akşam geç saatlere kadar tv izler. Biz de kuzenle o akşam erken yatmıştık. Fakat ben bir mola susadım ve kalktım. Odamdan çıkarken kimseyi uyandırmamak maksadıyla sessiz davranıyordum ki ani salondan inlemeler geldiğini fark ettim. O an gerçekten şok olmuştum. Salonun kapısına yaklaştım ve içeriye baktığımda içeride babamı yengemin üstünde gördüm. Babam resmen yengemi altına almış penisini da vajinasına köklemiş inlete inlete sikiyordu. Onların bu halde olması beni fazla etkiledi ve ben de derhal sikimi elime alarak 31 çekmete başladım. Onlar boşaldığı zamanda ben de boşaldım. Annem aldatılmıştı fakat benim bunu söylemeye asla niyetim yoktu. Onların ateşli bana da fazla haz vermişti. Başkaca bu duruöu kendim maksadıyla de fırsata çevirebilirdim.
işte o fırsatta elime anneim pazara gittiği bir günde geçti. Mahallede pazar kurulur annem de gidip uzun uzun alışveriş yaparı. O gün hava fazla sıcaktı. Biz evde yalnızca yengemle ikimiz vardık. Karşıma iç çamaşırsız bir şekilde gelince ben güzelce kudurdum. Yengem temizlik yapıyor ve sağı solu siliyordu. Silerken önümde eğiliyor, domalıyor bu da benim gerçekten aklımı başımdan alıyordu. Aklım başımdan uçu vermiştim yarrağım ani kazık gibi olmuştu. Bundan sonra dayanmam mümkündü ben de yengeme cesaret edemeyince derhal banyoya gittim ve 31 çekmeye başladım. O an yengemin arkamdan geldiğini bilmiyordum tabi. Ani banyoya girince ne yapacağıımı şaşırdım iri olmuş yarağımı saklayamıyordum olan olmuştu bundan sonra yakalanmıştım yapacak bişey yoktu. Ben ona o bana bakakaldık.
anneme anlatırmı korkusu ile derhal odama geçtim. O sırada o tekrar arkamdan geldi ben de madem o beni izliyor versin bari diyerek babama verdiğini biliyorum bana da vermezsen herkese anlatırım dedim. Yok çyle bir şey saçmalama falan derken ben derhal dudaklarına yapışıverdim. Ellerim de boş durmuyordu ve derhal onun vajinasını okşamaya başladım. Esasen fazla uzun olmayan zaman sonra yengem de zevke gelmeye başladı. O da elini benim yarrağıma atmış ve okşamaya başlamıştı. Bir zaman birbirimizi okşadıktan sonra sakso çekmeye başladım. Ben vajinasını yaladıkça yengem inim inim inliyordu. Inlemeleri beni güzelce delirtmişti ve sikimi vajinasına ok gibi sapladım. Onun kıllı vajinasında gidip gelmeye başladığımda bundan sonra zevkin doruklarındaydık. Yengemi çılgın gibi sikerek boşalttım ve onun ardından da kendim boşaldım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir