Manitam Kuzenimi Sikip Beni Kandırdı

Arkadaşlar başımdan geçen ihanet olayını sizlere anlatacağım. Dört ay önce iki senedir birlikte olduğum erkek dostum beni kuzenim leyla ile kandırdı. Kuzenim ile seks yaparken tuttum. Onları o halde yakalayınca fazla üzüldüm ve haykırarak yanlarından ayrıldım.
öncelikle manitamle her vakit eğlenip güzel vakit tüketiyoruz. Fakat son anlarda benimle alakasını kesti ve soğumaya başladı. Bu da benim dikkatimi çekti ve bu kez ben ilgi göstermeye başladım. Kerem ile uzun vakittir birlikte olduğumuz maksadıyla her mevzuda rahattık. Fakat ben kararsızda kalıyordum. Kesintisiz kavgalar ve araya giren mesafeler beni üzüyordu. Bende bunun üstüne onu takip etmeye başladım. Takribî bir ay süresince takip ettim ve hakkında düşündüklerim saçmaydı. Bir ay süresince genellikle hep eva girip çıkıyordu. Klasik bir şey umdum ama en nihayetinde eva girdiğinde arttan gittim. Evin kapısını çaldım ve kapıyı kuzenim leyla açtı. Donakalmıştım ve kerem ’ in üzeri üryandı. Afallamışa döndüm ve içeri tuşlayarak bağırmaya başladım. Bana bir şey anlatamadı ve bende evtan çıktım. Peşimden koştu ve bir şeyler anlatmaya başladı. Ben onu dinlemeden otobüse binerek evuma geldim. Günlerce ağladım ve bana yaptığı hıyanetin öcünü alacaktım. Bir biçimde bir iletişim hazırlayarak kuzenimi elinden aldım. Bütün dostlarını ondan soğuttum ve tek kalmıştı. Bende kendime güncel bir hatun yaparak ondan öç alacaktım. O gündüz uğraşıyordu ve gece işten geliyor. Bende onun yuvasının yedek kayi vardı ve yuvasına güncel manitam ile girdim. Güncel erkek dostum ile onun geleceği saatlerde sevişmeye başladık. Çekemetecektim fakat güncel manitam beni soymaya başladı. Ereksiyon olmuştum ve o penisini dışarı çıkardı. Üstünde oturduğum maksadıyla direk vajinama penisini soktu ve pompalamaya başladı. O beni becerirken ben terlediğim maksadıyla giysilerimi çıkardım ve çırıl üryan halde hoplamaya geçtim. Uzun bir müddet süresince sikişmeyi devam ettirdik ve değişik fantaziler uygulayarak beni vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü becerdi. Aradan bir saat geçti ve kapı açıldığında karşımda kerem ’ i gördüm. Asla aldırmadan manitam ile sekse devam ettim. Ondan intikamımı almıştım. Zira kapıyı kapattı ve muhalif koltuğa oturarak bizi gözlemeye başladı.
pişman olmuştu fakat bana yaptıkları hala aklımdaydı. Öz kuzenim ile beni kandırması bana fazla koymuştu. Ben onun karşısında hala sikişime devam ettim. Mucizevi haz alıyordum ve her feryat attığımda gözlerindeki ifadeyi görüyordum. Bu sayede kandırmasının üstüne ondan öç almıştım. Güncel manitam ile uzun olmayan bir müddet sonra ayrıldık ve hem zevkimi yaşadım hemde istediğim olmuştu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir