Mahalle dostumdu, karım oldu

Herkese selamlar, size mahalle dostlarımla olan seks hikayemi izah etmek istiyorum. En yakın dostlarım serbes ve uğur’du, derhal yan binamızda oturuyorlardı. Bir gece serbes yuva telefonundan arayıp, ailesinin olmadığını uğur’la beraber evta takıldıkları maksadıyla beni de çağırmışlardı. Ailece görüştüğümüz ve derhal yan binamızda oturdukları maksadıyla bizimkiler lisans verdi. Reelden de ailesi yoktu, oturma odasında oturup tv seyredip makara yapıyorduk. Bir mola özgür’le uğur donlarını yükleyip tv’deki bir klipte gördükleri bayana asılmaya başlamışlardı. Daha önce yaptıkları maksadıyla onlara klasik geliyordu fakat ben hem karşılıklı 31 sürüklemekten, hem de siklerini görünce donakalmıştım. Zira gerçekten sikleri serçe parmak kadar küçük ve inceydi. Ben özgür’den 2, uğur’dan da 1 yaş büyüktüm ve ergenliğe onlardan önce girmiştim, diğer bir deyişle yarrağım onlarınkinden daha büyüktü. Israr edince ben de “ne olacak” deyip ergenliğin verdiği azgınlıkla donumdan çıkarmıştım. Özgür’şöhret benim yarrağımı görünce verdiği afallamışlık tepkisi şu an dahi mütalaa edince azmama vesile oluyor.
ikisi benim yarrağıma bakıp “ohaaa, ne kadar geniş lan, iriymiş vajinasına koyim, bizimki de bu kadar gelişir mi” acaba filan diye konuşmaları nedense enteresan güzelime gitmişti. Özgür’şöhret bir an da hiçbir şey demeden derderst edip yarrağımı eline almasıyla tüm anlamda şok olmuştum, gayri ihtiyarı sürüklemiştim derhal yarrağımı. Fakat anlatılamaz bir biçimde de güzelime gitmişti. Serbes “bir şey olmaz oğlum, biz hep yapıyoruz” deyip uğur’un minik yarrağıyla oynayıp gülüşüyorlardı. Koltuklara oturup siklerimizle oynayıp, birbirimize bakıp gülüyorduk o ergenlik hallerimizle. Ben zati 31 sürüklemeyi bildiğim maksadıyla tekrardan tv’de güzel kalçalı bir kadını görünce sabredemeyip o azgınlık haliyle patlamıştım dahi. Bunlar benim sikimden gelen spermi görünce tekrardan afallamışlık içinde birbirlerini dürtüp yarrağım hakkında konuşup hayretler içerisinde izliyorlardı. Çok derece güzelime gitmişti yarrağımı onlara gösterip, onların da benim sikimi seyredip çekememeleri. Üstümü silmek maksadıyla banyoya gidip gelince gördüklerim karşısında daha da şok oldum. Dostlarım, ikisi de külotlarını yükleyip domalmış, beni bekliyorlardı. “oğlum napıyorsunuz lan” filan demeye kalmadan gelip sürtmem için çağırdılar, kavradığım kadarıyla daha önce sık sık böyle evları boş olunca birbirlerine sürtüyorlardı. Bir yanım bunun günah ve yasak olduğunu söylüyor, fakat diğeri yanım karşımda ilk kere sarih kalça görmenin ve özgür’şöhret yarrağıma değince sezdiğim o hisle bir an önce tatmak istiyordu o taze götleri.
azıcık naz yapsam da uğur’un karı gibi kırıtmasına daha çok direnememiştim. Uğur azıcık daha esmer, hala unutamadığım yumuşacık bir kalçalara sahipti. “evvel sen sürt, sonra ben sana sürterim” dedi, ne isterse yapardım zati o an. Heyecandan titreyerek uğur’un yumuşacık kalçasına sürtmeye başladım. Daha önce asla böyle sezmemiştim, resmen her tarafımdan ateşler çıkıyor, kalbim deli gibi çarpıyor, her bir zerrem mutluluktan uçuyordu resmen. Hesapta dakika yakalıyorduk fakat uğur resmen daha çok sürtmem için vakti yanlış sayıyordu, benim zati canıma minnet. Altımda resmen karı gibi inliyordu, “istersen öpebilirsin” deyince mutluluktan delirecektim. Derhal arkdaşımın boynunu döndürüp tüysüz dudaklarının tadına baktım. Umarım o heyecan ve içgüdüyle daracık kalça deliğine çok bastırmıştım ve bir an da uğur altımdan kaçmayı muvaffak olmuştu. Fakat ne yapıp edip yarrağımı bu iki ibneden birine sokmalıydım. Ben uğur’u sürterken serbes aralıksız benim götümü okşuyordu. Uğur’un yumuşacık kalçasını fazla arzulasam da yaptığım bir toylukla şu an maksadıyla o kalçalara giremeyeceğimi hipotez ediyordum. O surattan bir ali cengiz oyunu yapıp, özgür’e “isterse benim götüme girebileceğini, fakat ben de ona sokarsam bunu kabul edeceğimi” söyledim. Serbes zati dünden razıydı, derhal kabul etti. Emelim kendimi vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktirmek değildi, zati incecik yarrağı vardı, soksa hiçbir şey sezmem ve nihayetinde birini sikebileceğim reeli karşısında verilebilir bir tavizdi.
ben de onlar gibi çekyata başımı yaslayıp domaldım, serbes coşkuyla derhal arkama geçip bana sürtmeye başladı, onun minicik sikini götümde sezince fazla rahatsız olmuştum. Fakat yapacak bir şey yoktu, laf vermiştim bir kere. Özgür’şöhret daha vakti varken, derhal çirkefe uyuyup benim vaktimin geldiğini söyleyerek derlendim, uğur’da beni destekleyince serbes azıcık mızmızlansa da domalmak zorunda kaldı önümde. Uğur’un götü yumuşacıktı, yaşamımda ilk sürttüğüm, bana erkekliğimi sezdiren onun götüydü. Serbes ona göre daha beyazdı, kalçası de süt beyazıydı. Götünün deliğini görünce donakaldım, resmen gömlek düğmesi kadardı. Benim o kalçalara girmemin ihtimali yoktu, en az 10 çap daha kalındı benim penisimin başını. Natürel o zamanlar seksle ilgili bir şey öğrenmediğim maksadıyla asla tükürüklemek, krem vs. Sürmek usuma gelmemişti natürel. Serbes önümde sabırsızlıkla kalçalarını sallıyor, fahişe gibi “hadi gir” diyordu. Sabredemeyip bir an da yüklendim, fakat bu sefer uğur’da ki gibi acemilik yapmamıştım, belinden anlamıştım. Zati benden vücut olarak minik olduğu maksadıyla kaçamamıştı altımdan. Fakat ne yaparsam sunim girmiyordu da, serbes haykırıp çağırmaya kaçmaya uğraşıyordu altımdan, o kaçmaya çalıştıkça ben de bütün eforumla bastırıp bir an önce yarrağımı o daracık kalçalara sokmaya çalışıyordum fakat nafile. Serbes haykırmaya devam ederken, eğer susmazsa komşuların geleceğini, o vakit ona burada onu vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktiğimi söyleyerek herkese rezil edeceğimi söyleyince özgür’şöhret bir an da sesi kesilmişti. O esnada uğur arkadaşlarının şampuanla 31 sürüklediğini, daha iyi kaydığını dinlediğini söyleyince ona derhal banyodan şampuanı getirmesini söyledim. Arada hala özgür’üme sıkı sıkı sarılmış, tehditlerime devam ediyordum. Uğur adeta 40 yıllık sik yiyen fahişe gibi eline şampuan döküp yarrağımı sıvazlamaya başlayıp her tarafını nemlendirmişti. Patlamak üzere olan başını özgür’şöhret dar kalçasına sokmaya çalıştıkça resmen ağlıyordu altımda ibne, uğur pür dikkat bizi izliyordu. Hem benim onun kalça deliğine geniş gelen sikim, hem de şampuan suratından altımda resmen ağlıyordu serbes. Fakat hiçbir şey umrumda değildi o an, tek emelim o daracık deliğe girmek ve ona sahip olmaktı. Fakat ne kadar zorlasam da o daracık deliğin hepsini dolduramamıştım, özgür’şöhret acıdan bembeyaz olan deriyi resmen kırmızıya dönmüştü. Azıcık daha zorlamaya devam etsem de ne yazık ki ki sadece başının bir kısmını sokabilmiştim, daracık deliğinin yarrağımı anlaması ve o abazalıkla çok katlanamadan özgür’şöhret bembeyaz kalçalarına erkekliğimi boşaltmıştım. Uğur boşalma halini yakından gördüğü maksadıyla ağzı 1 karış sarih kalmıştı, özgür’şöhret bundan sonra benim karım olduğunu gülerek izah ederken serbes ağlayarak banyoya koşmuştu.
azıcık daha takıldıktan sonra geniş bir iftihar ve coşkuyla eva gidip, olanları düşünüp banyoda 1 posta daha patlamıştım. Usumda sadece özgür’şöhret bembeyaz kalçası ve uğur’un onun benim karım olduğunu söylemeseydi. Özgür’ü düşünmeden tek 1 saatim dahi geçmiyordu, fakat birkaç gündür kaçıyordu benden. Kısmet, bu hadiseden birkaç gün sonra bizim yuva boşalınca, derhal özgür’ü davet ettim, burun kırın etti fakat tehditlerden korktuğunu bildiğim maksadıyla gelip ailesine söylemekle tehdit edince istemeyerek de olsa geldi. Ona ağabeyimin porno mecmualarını bulduğumu söyleyince, geçen günkü hadisenin getirdiği dargınlığı ve utancı unutup derhal mecmualara bakmaya başladı. Tekrardan hiçbir şey ham gibi karşımda o minicik sikini çıkarıp “off ne karılar var lan, şunun kalçasına bak şunun memesine bak” deyip kendini okşuyordu. Günlerdir tekerrür o gece ki pozisyona nasıl gireceğimizi düşünürken resmen şahsı tekrardan soyunup karşımda o bembeyaz, parlak küçük bedenini meydana koymuştu. Serbes mecmualara bakarken ben de sezdirmeden yanına oturmuş, zati onu görünce kazık gibi olmuş yarrağımı çıkarıp mecmuaya bakıyormuş gibi yapıp geçen akşam karım olan kankamın vücudunu izliyordum heyecandan titreyerek. Serbes benim yarrağı görünce tekrardan şok olmuştu, “ne kadar geniş lan” deyip elini atınca keyiften havalara uçacaktım. Bu toy gerçekten penis bağımlısı olabilirdi, fakat benim maksadıyla asla ehemmiyetli değildi. Gerçi 31 çektirmesini öğrenmiyordu fakat bu da asla ehemmiyetli değildi, o an tek istediğim özgür’şöhret elini sikimden 1 saniye dahi sürüklememesiydi. Hem mecmuadaki pozların, hem de istekle arzuladığım ibnemin bana 31 sürükletmesiyle çok geçmeden döllerim özgür’şöhret ellerine bulaşmıştı. Öf pöf edip söylense de sonra da keyfini heves edip azıcığını yalamıştı.
özgür’şöhret bu yarrağa aç hareketleri beni sırasında tekrardan azdırmıştı, derhal üstümde kalan döllerimi arınıp tekrardan taze karımın yanına gelmişti. O hala küçük yarrağıyla oynamaya devam ederken ben de onun bembeyaz pamuk gibi kalçasını avuçluyordum. Rahatsız olmaması ve gözlerini penisimden alamaması bana güzelce cesaret vermişti. Istemsizce ve öğrenmeden küçük ve daracık kalça deliğini parmaklamaya başlamıştım, bu hareketin onun hoşunu gideceğini öğrensem daha evvelden de yapardım. Ben parmakladıkça serbes inliyor, o inledikçe ben daha da fazla azıyordum. Tekrardan hiçbir şey demeden yarrağımı okşamaya başlamıştı. O okşadıkça ben götünün deliğini parmaklıyor, parmakladıkça da deliğine genişlediğini seziyordum. Dudaklarını yapışıp onu beğendiğimi söyledim, sebep bunu yaptığımı ve söylediğimi öğrenmiyordum fakat içimden gelmişti. Serbes ‘de beni beğendiğini söyleyince derderst edip kucağıma almıştım küçük manitami. Parmağım hala onun daracık deliğine baskı yapıyor, kalkmış yarrağım kalçalarının üzerini dolaşıyordu. Azıcık daha öpüşüp, birbirimizi kokladıktan sonra tekerrür sınamak istediğimi söyledim. Bu lafları dinleyince serbes derhal kurtulmaya çalıştı fakat belinden anladığım için kaçamamıştı, hem de kaçmaya uğraşırken parmağım daracık deliğini güzelce genişletip neredeyse yarısına kadar içine girmişti. Eğer haykırmaya devam ederse kalçasını yırtacağımı söyleyince tekrardan tehditlerimden korkup uslu bir fahişe gibi başını salladı.
mecmualardan bildiğim kadarıyla krem kullanacaktım, şampuan değil. Derhal bir el kremi bulup küçük orospumun yanına geldim. Özgür’ü tekrardan geçen sefer ki gibi önümde domaltmış, bembeyaz kalçası önümdeydi. Tekrardan gayri ihtiyarı içimden gelerek, kalçasını sakso çekmeye başlamıştım bir an da. Bunu ne dinlemiş, ne de görmüştüm, büsbütün iç dürtüsel bir şeydi. Beylikdüzü escort kalçası asla güzel kokmasa da benim lisan darbelerimle özgür’şöhret inlemesini dinleyince sakso çekmeye devam ettim. Demek ki bu ibneyi sikmenin yolu, onun daracık deliğini yalamaktan geçiyordu. Ben yaladıkça serbes inleyip kıvranıyor, deliği de genişlemeye başlıyordu. Daha çok sabredemeyip derhal yarrağımı kremleyip domalmış inleyen özgür’şöhret deliğini zormalaya başlamıştım tekrardan, ben sokmaya çalıştıkça o kaçıyordu fakat bu sefer büsbütün içine sokacıktım, kaçarı yoktu. Yavaş hareketlerle başını sokmuştum dahi, özgür’e boynunu kulaklarını öpüp emerken ona “karıcığım” diyordum. O da bana “kocacığım, erkeğim” diyordu ve bu hitaplar beni olağanüstü azdırmıştı. Yavaş hareketlerim bir an da süratlenmiş, onun kalçasını benimse yarrağımı acıtacak halde sikişmeye devam ediyorduk. Serbes kocacığım diye inlerken ben zorladıkça sesi boğuklaşıyor, fakat ben gözü dönmüş bir hayvan gibi altımdaki küçük ibnemin kalçasını ayrılmaya yemin etmiş gibi sokmaya çabalıyordum. Azıcık uğraştıktan sonra yarrağım nihayetinde büsbütün özgür’şöhret daracık deliğini genişletip içine girmişti. Bu nasıl mutluluktu, bu ne geniş bir hazdı. Özgür’şöhret ağlamaları, haykırmaları hiçbiri umrumda değildi, tek istediğim ebedîye kadar onun içinde kalmaktı.
abazalığın, ergenliğin ve toyluğun verdiği coşkuyla fazla durmadan yaşamımda ilk kere birinin içine boşalmıştım. Bunu kavrayan serbes haykırıp çağrıyor, altımda çılgınlar gibi ağlıyordu. Yarrağım inse de içinden çıkmaya amacım yoktu, zira çıkarsam bir daha giremeyeceğimi öğreniyordum. Özgür’ü tekrardan cinsli tehditlerle susturup, ağzının elimle bastırıp içinde küçülen sikimin tekrar sertleşmesini bekledim. Bir yandan da özgür’e, bundan sonra benim karım olduğunu, ne vakit istersem onu sikeceğimi, eğer vermezse herkese söyleyip full semtin onu sikeceğini söyleyip güzelce kendime bağlıyordum. Serbes altımda gözü ihtiyar, baş sallayarak kavradığını söylüyordu. Tekrardan çok beklememe gerek kalmadan yarrağım sertleşince, bir evvelkine göre daha narin pompalamaya başlamıştım ibnemi, ben içine girip çıktıkça özgür’şöhret ağlaması, yerini inlemelere ohlamara vazgeçmişti. 10 dakika kadar daha taze karımı vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktikten sonra tekrardan içine boşalıp, bu sefer arınılmak üzere banyoya gitmiştim.
döndüğümde serbes gitmişti, fakat ben alacağımı almıştım ve onu vazgeçmeye de asla amacım yoktu. Ertesi gün kahvaltıdan sonra özgür’lere gidip oynamak maksadıyla alt çağırdığımda tekrardan gelmemek maksadıyla gerekçe uydurmuştu fakat gözlerime bakınca mecburi olarak gelmişti. Apartmanın girişinde bekliyordum, asla suratıma bakmadan derhal kapıya yönelmişti, dün yaşananlardan sonra umarım utanıyor ve korkuyordu benden. Fakat ben bir kere keyfini almıştım kalça sikmenin, öyle basit basit da vazgeçmeyecektim. Derhal kolundan derderst edip zorla bodruma çekmeye başladım, muhalif koyuyor elimden kurtulmaya uğraşıyordu. Susup suskunca bodruma inmesini, aksi halde dün yaptığımızı herkese anlatacağım tehditini bir daha tekrarladım, ve hızlı bir şaplak atmıştım küçük manitame. Gözlerimde ne gördüyse, tehdit ve tokadın da tesiriyle uslu bir kancık gibi bodruma iniyordu önümde. Süratlice bodrumun boş olduğunu hakimiyet ettikten sonra taze karımın dudaklarına yapışmıştım. Iştahlı fakat toyca biribirimizi öpüyorduk, benim yarrağım tekrardan taş gibi olmuştu. Başımla yarrağımı gösterince hiçbir şey demeden kalkmış yarrağımı donumdan kurtararak eliyle okşamaya başladı. Ben de onun küçük, ak kalçasını avuçlayıp “karıcığım, aşkım, her şeyim” diye hazla inliyordum. Usumda ağzına vermek vardı, ince dudaklarından öpmeyi vazgeçip omuzlarına bastırıp önünde diz çökerken dilenen gözlerle bana bakıyordu fakat gözüm dönmüştü bundan sonra. Zorla yarrağımı küçük ağzına sokarken gözleri ıslanmıştı karıcığımın. En az kalça becermek kadar zevkliydi birinin ağzına vermekte, özgür’üm toydu gerçi fakat ben olağanüstü haz alıyordum. Arada ağzından çıkarıp öğürüyor, “bu kadar yeter” diyordu fakat ben hiçbir şey demeden tekrardan zorla karımın ağzına veriyordum. Boşalacağımı kavramıştım fakat o küçük tatlı ağzı o kadar hoştu ki pompalamaya devam ediyordum, azıcık daha gidip geldikten sonra taze döllerimi küçük orospumun ağzına boşalttım. Kaçmaya çalışsa da başını yakaladığım maksadıyla devinim edemiyordu, ben ise hazdan bayılacaktım. Yarrağım küçülene kadar özgür’ü vazgeçmedim, ağzından çıktıktan sonra küfürler ederek kalan dölleri kusmaya çalışıyor, ağlıyordu. Çocukluk kankamın resmen her yerini sikmiştim, ona farklı gözle bakıyordum. Ben üniversiteye gidene kadar özgür’ü bulduğum her fırsatta vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü becerdim, farklı fanteziler de hakikatleştirdik. Dileyen olursa onları da yazarım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir