Liseli Bakirenin İlk Seks Deneyimi

ben müjgan. Erotik yaşındayım. Bundan 2 yıl evvel lisede öğrenciydim. Ailem fazla tutucu ve muhafazakar insanlar. Hatta her hafta okula gelirler, derslerim hakkında öğretmenlerimden veri alırlardı. Mektep arkadaşım yeliz’le anlaşarak, haftasonu yeliz’lerde kalıp ders uğraşmak bahanesiyle, ailemden lisans aldım ve yeliz’lere gittim. Yeliz’in ailesi o haftasonu köye gidecekti. Yeliz de ailesine bizde kalacağını söylemişti.
kısacası, yeliz ve ben, bütün bir gün ve akşam, yeliz’lerin yuvasında yalnızdık. Bütün cinsel talep ve arzularımın hıncını bir gecede çıkaracakmışım gibi azmıştım. Her saniye benim maksadıyla altındı. Yeliz’le beraber çırılçıplak soyunduk ve bir duş aldık ilkönce. Duşun altında birazda öpüştük ve seks yaptık. Fakat bu kadın kadına sevişme hadiseyi bizi pek tatmin etmedi. Doğrusu ikimiz de çekingendik ve ne yapacağımızı ve nasıl yapacağımızı pek bilmiyorduk. Sebebi asla cinsel deneyimimiz yoktu.
gece oluyordu, yelizle beraber çarşıya çıktık. Setbaşında cafeye oturduk. Muhalif masada oturan 6 toy vardı. Bize bakıp sırıtıyorlardı. 5 dakika oturup kalktık. Biri peşimizden gelip, bizimle tanışmak istediklerini söyledi. Ben, “tamam. ” deyince arkadaşlarını davet etti. Geldiler, topluca tanıştık.
biz derhal, “eve gidelim, yuva uygun. ” deyince, şok oldular ve tereddüt ettiler. “sinemaya veya cafeye gidelim…” dediler. Ben kabul etmedim, “geliyorsanız eve gidelim! ” dedim. Biri, “tamam gidelim. ” dedi ve hep beraber kalktık. Yolda büfeden alkol almak istediler, “biz içmeyiz. Siz isterseniz alın. ” dedim. Aldılar.
eve geldiğimizde erkeklerin korkuları yüzlerinden belliydi. Eve girdik ve hep birlikte salona geçtik, oturduk. Ben odaya geçtim, elbisemi değiştirecektim. Biri peşimden geldi, kolumdan tutup beni şahsına gerçek çekerek, dudaklarıma yapıştı. Çılgınlar gibi vakumluyordu. Fazla tatlıydı. Bir elini külotuma soktu, amcığımı ellemeye başladı. Ben de ilk kez bir erkeğin yarrağına ellemek maksadıyla, geniş bir heyecanla, pantolonun üzerinden dokundum. Yarrağı kalkmış ve sertti, çıkarmak istedi, fakat ben, “şimdi olmaz. ” dedim ve salona arka döndük.
yeliz mutfakta bir şeyler hazırlıyordu, beni mutfağa davet etti. Yeliz’in yanına gittim, vaziyeti anlattım ve ona, “o gençlardan biriyle sevişmek istiyorum! ” dedim. O da heyecanlandı ve bana “ben de sevişirim, fakat cinsel ilişkide bulunmam. ” dedi. “tamam. ” dedim, beraber salona geçtik.
ben, biraz evvel odaya, yanıma gelen evladının ve arkadaşının oturduğu koltuğa, ikisinin ortasına oturdum. Yeliz de tekli koltukta oturan birisinin yanına oturdu. Muhabbet etmeye başladık. Erkekler bira içiyorlardı. Ben de hayatımda ilk kez, yanımdakinin birasından, bir yudum aldım…
benimki arada bir elini omuzuma atıyor, bazen de bacaklarımı okşuyordu. Odaya geçmemi işaret etti. Ben odaya geçtim. Biraz sonra benimki ve koltukta yanımda oturan başka toy, beraber odaya geldiler. Ne yapacağımı bilmiyordum. Fazla heyecanlıydım. Yatağa oturdum. Biri dudaklarımı emerken, öbürü memelrimi elliyor, üstümdekileri çıkarmaya uğraşıyordu.
5 dakika sonra yatakta üçümüz de çırılçıplaktık. Sikleri kalkmış, yürek gibi atıyordu. Birisinin sikini ağzıma aldım ve şehvetle sakso çekmeye başladım, diğerininkini ise elimle okşuyordum. Her ikisinin yarrağı de mükemmeldi. O arada kapı açıldı, başka üç toy da içeri girdi. Yanımdaki erkeklerden adı tayfun olan, “ne oldu? ” diye sorunca, odaya gelen gençlardan birisi, “kerem ve yeliz başka odaya sevişmeye gittiler, biz sap gibi ortada kaldık! ” dedi. Tayfun da bunun üstüne, “tamam, o vakit siz de bize katılın! ” dedi.
güncel gelenlerden, ismini sonradan öğrendiğim, uzun olmayan boylu fakat sempatik yüzlü hasan, ve diger gençlar da derhal soyundular. 10 adet erkek eli vücudumda geziyor, bulutlarda uçuyordum adeta. Hepsinin sikini sırayla yalıyordum. Hasan’ın sikini elime aldığımda, diğerlerinden uzun olmayan fakat fazla sert olduğunu farkettim. Diğerlerinin siklerini, yarısından dahasını ağzıma alırken, hasan’ın sikinin başını zor alıyordum ağzıma, fazla kalındı.
erkeğimi seçmiştim ve kararımı vermiştim bundan sonra, taze ve asla yarak yememiş amcığımı hasan’a siktirecektim. Hasan’a işaret vererek, amcığıma sokmasını istedim. Bu arada diğerleri de boş durmuyordu, birisi full amcığıma geçirecekti ki, yan dönüp sokturmadım. Birisi de götümün deliğini sakso çekiyor, arada bir parmağını sokuyordu götümün deliğine.
sırtüstü uzanıp, bacaklarımı hasan’ın omuzuna koydum. Amcığımdan sular akmaya başlamıştı bile. Hasan bir eliyle sikini tükrükleyip, amcığıma sürterek deliğime ayarladı ve bütün şiddetiyle bir kerede dibime kadar geçirdi. Fazla geniş ve tatlı bir keder hissettim. Kalın hareketlerle sokup çıkarıyordu. Amcığım uyuşmuş gibiyidi. Hasan amcığıma yerleştirirken, biri ağzıma boşaldı. Biraz tiksindiysem de, belli etmeden hepsini yuttum. Hasan’ın derin soluk almalarından boşalacağını hissettim. Fazla kalın bir şekilde içime giriyordu. Nihayetinde içime boşaldı…
daha sonra beni dört ayak üstünde domalttılar. Biri altımdan amcığıma girerken, öbürü de götüme sokmaya uğraşıyordu. Fazla keder hissettım. Biri, “krem sürelim! ” dedi arkadaşına. O da, “krem yok şimdi…” diye kendi aralarında fısıldaşıyorlardı. Birisi parmağıyla sokarak götümün deliğini alıştırdı biraz. Sonra, sikini bütün gücüyle götüme geçirdi. Feryat atmıştım. Fazla acıdı. Bana, “kendini serbest bırak…” dedi. Öyle yaptım. Biri alttan amcığıma girerken, öbürü götümü sikiyordu. Biri de ağzıma vermiş yalattırmaya çalışıyordu…
5 şahıs beni doyasıya becerdi. Herkes en az iki defa içime boşaldı. Kimisi ağzıma boşaldı. Akşam saat 04:00 olmuştu. Banyo gerçekleştirmek maksadıyla hep beraber duşa girdik. Amcığımdan ak meniler oluk gibi akıyordu, hatta götümden bile meniler çıkıyordu. Hepimiz duş aldıktan sonra, erkekler salona gittiler…
ben de, yeliz ve kerem’in yer aldığı odaya gittim. Yeliz ve kerem, yatağa çırılçıplak uzanmış uyuyorlardı. Onları uyandırdım. Kerem tuvalete gitmek maksadıyla dışarı çıkınca, yeliz bana, “ne oldu? Nasıl oldu? ” diye sormaya başladı. “hepsiyle de sikiştim, detayları daha sonra anlatırım. ” dedim ve yeliz’le beraber salona geçtik.
salonda biraz muhabbetten sonra, yeliz’in dostu kerem bana, “odaya git…” diye işaret etti. Odaya gittim. Ardımdan o da odaya geldi. Bana, “çok tatlı sevişiyormuşsun, ben de becermek isterim seni…” dedi. “tamam. ” dedim ve sevişmeye başladık. Kerem’e de vajinamı ve götümü birgüzel becerttirdim.
daha sonra yeliz de yanımıza geldi ve üçlü seks yapmaya başladık. Derken bir zaman sonra başka erkekler de yanımızdaydı. Herkes herşeyi arzuladığı gibi yapıyordu. Kimsesiz, yeliz vajinasını siktirmek istemiyordu. Erkekler yeliz’in bu arzuna saygı gösterdiler. Hepsi yeni baştan bana yöneldi. Ben tabiki ilk evvel hasan’ımı istedim ve ona yöneldim. Hasan’ı yatağa sırtüstü uzatıp, sikinin üzerine oturdum. O şekilde hasan bir defa daha boşaldı içime…
şu zamanda fırsat buldukça hasan’a hem amdan hem de götten veriyorum. O da bu durumdan fazla mutlu. Sex benim hayatımın bir parçası oldu bundan sonra. Yarak aş fazla tatlı çoookkk…
yeliz de vajinasından ve götünden sikilmek istiyor şu anda. Tekrar bir gece meydanı ayarlayıp, bu sefer kimsesiz hasan’ı yanımıza alacağız ve üçlü sikişeceğiz…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir