Lisede Soyunma Odasında

selamlar dostlar ben erdal. Şimdi izmir’de fakülte okuyorum. Lakin memleketim uşak’ta lisede okurken başıma hoş bir hadise geldi ve bende bu hoş öyküyü sizlerle paylaşmak istedim. Aslında geçicibellek da benim istediğim şey olmuştu. Bizim sınıftaki burcu güzelliğiyle sanki herkesi etkiliyor ve eteğini de yukarı çekip sert ve ateşli bacaklarını meydana çıkarıyordu. Biraz da kaşardı aslında. O yüzden erkeklerle arası fazla iyiydi. Benim de aram iyiydi ama ona diğer gözle bakıp yanaşmam olası değildi. Sebebi aynı sınıftaydık ve rezil olma ihtimalim fazla yüksekti. O yüzden onunla bir şeyler yaşamak hissim hep içimde kalmış ve dışarı çıkaramamıştım.
neyse bundan sonra lafı fazla çok uzatmayayım ve mevzuya gireyim. Liseli olduğumuz maksadıyla vücut eğitimi derslerimiz de baya meşhurdur. Kızların giydiği elbiseli izler en fazla da burcu’ya bakardık. Orta boylu ve hafif balık etli olan burcu göğüslerinin dolgunluğu ile sınıftaki bütün erkekleri azdırıyordu. Her vücut eğitimi dersimiz onu izlemekle geçiyor ve taş gibi götü ve dolgun göğüslerini gördükten sonra tuvalete gidip 31 çekiyorduk. O ise ereksiyon halindeki davranışları ve kendisine masaj yaptırmalarıyla meşhurdu. Ona dokundukça sanki ayakta boşalma noktasına geliyorduk. Arkadaşlarla hep arkasına oturup onun kalçalarına ve bacaklarına bakıp kendimize malzeme çıkarıyorduk. Gerçekten lisede böyle bir hatunla aynı sınıfta okumak bizi bizden alıyordu.
tekrar bir gün vücut eğitimi dersiydi. Öğretmen bizi serbest bırakmış burcu’da tek kafasına soyunma odasına telefonla oynamaya inmişti. Ben de durmadan arkasından gittim ve onunla soyunma odasında sohbet etmeye başladık. Geniş memeleri beni ereksiyon ediyo üstüne atlamamak maksadıyla kendimi zor tutuyordum. Bir de bana masaj yaptırmak istemez mi? Omuzlarını ovarken biraz da göğüslerine gerçek gelmiştim ve sırtından da sütyenini elliyordum. O sırada elimi tuttu ve ani göğüslerine götürdü. Ben ise şaşırmıştım ama istediğim oluyordu. Yumuşacık dolgun göğüslerini okşarken o da zevke geliyordu. Sonra benim malafatımı tutmaya başladı ve biraz okşayıp bana sakso çekti. Bende onu önümde domalttım ve götten girdim. Olağan üstü zevkli bir sikiş yaşamıştık ve bunu her vücut dersinde devam ettirdik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir