Lise Dostumla Seneler Sonra Karşılaştık

Biseksüel ilişkiler yaşayan bir kızım ve genellikle erkeklerle beraberlik yaşıyorum ama bazen kızları da arzuluyorum. Yetenekle esmer derili kız gördüğüm vakit netlikle direnemiyorum ve onunla olmak maksadıyla elimden gelen her şeyi yapıyorum. Ama bayanların bir hayliyi…
biseksüel ilişkiler yaşayan bir kızım ve genellikle erkeklerle beraberlik yaşıyorum ama bazen kızları da arzuluyorum. Yetenekle esmer derili kız gördüğüm vakit netlikle direnemiyorum ve onunla olmak maksadıyla elimden gelen her şeyi yapıyorum. Ama bayanların bir hayliyi lezbiyen münasebet yaşamaya yanaşmıyor zira ya korkuyorlar ya da mutluluk alamayacaklarını düşünüyorlar, oysa ben onların full önyargılarını deviriyorum. Şu anda size bu hikâyemi izah etmek istiyorum başıma birebir gelen bu olay bana göre fazla cümbüşlüydü. Facebook ’ta dolaşırken lise dostuma gördüm ve ona arkadaşlık isteği attım. Uzun vakittir görüşmemiştik zati en son erotik yaşlarında halini anımsıyorum. Profil resmini görünce fazla güzel bir kadın olduğunu gördüm, esmer uzun kara saçlıydı ve ben de derhal talep attım o da beni kabul etti ve konuşmaya başladık.
havadan sudan konuşuyorduk kadının diğer resimlerine bakınca resmen ona hayran kaldım ve fazla kudurdum. Onun amcığını sakso çekmek ve parmaklarımı içime sokmak istiyordum. Acaba lezbiyenlik hakkında ne düşünüyordu? Sonra ona bir kahve içmeyi teklif ettim beğene beğene kabul edeceğini söyledi ve biz buluştuk. Görür görmez hayran kalmıştım erotik yaşındaki halinden yapıt yoktu fazla daha çok hoşlaşmıştı ve gerçekten fazla ateşli bir kadındı. Ama görüşme anında konutlu olduğunu bildim ve gerçekten fazla üzüldüm demek erkeklerden beğenen bir kadındı. Görüşmemiz fazla cümbüşlü geçti, beraber fazla güldük, fazla eğlendik ve birkaç gün sonra gece bir kaç bardak bir şeyler içelim mi diye sordum o da fazla isterim dedi ve gece buluştuk.
meslek çıkışı yanıma gelmişti altında küçücük bir şort vardı topuklu pabuçlar giymişti ve herkes ona bakıyordu zati fazla güzel bir kadındı. Ben de bu arada uzun olmayan saçlı kumral derili hoş bir kızım hem erkeklerin hem de bayanların dikkatini çektiğimi öğreniyorum. Her neyse ben de o gün son derece özenli bir biçimde yanına gittim ve bana fazla güzel görünüyorsun dedi, ben de senin hoşluğunun yanında bir hiçim dedim, tebessümdü. Sonra biz birkaç bardak bir şeyler içmeye başladık. Lafı bir biçimde lezbiyen ilişkiye getirmeliydim asla olmadı biseksüel konuşma yapan bayanlardan bahsetmeliydim ve istediğimi yaptım ona ne düşündüğünü sordum. O da bana olabilir insanlar farklı tecrübeler yaşamak isteyebilir dedi ve tebessümdü. Acaba kavramış mıydı içim içimi yiyordu.
daha sonradan görüşmelerimiz sıklaştı ikimiz beraber fazla iyi müddet geçiriyorduk bana yaşamımda biri olup olmadığını sordu ve ben de yok dedim daha sonra da ek ettim gönlüme göre bir kız bulamıyorum. Asla donakalmış gibi bir hali yoktu demek kavramıştı. Sonra bir gün onu konutuma çağrı ettim ve olanlar oldu. Tekrardan meslek çıkışı bana gelecekti şarap masası hazırladım ve loş ışıklı ve hoş bir çevre yaptım yetenekle böyle seçim ettim. Her neyse bu geldi ve ambiyansa bayıldığını söyledi ben de senin maksadıyla yaptım dedim bu arada ben de altıma küçücük bir şort giydim bacaklarımı görmesini istiyordum, üstümde ise meme dekolteli bir bluz vardı. Sonradan biz oturduk yan yana ve bardak tokuşturarak şaraplarımızı içmeye başladık. Bana lezbiyensin değil mi diye sordu ben de gerçeğinde direk öyle değil biseksüelim dedim.
peki, kızlarla münasebet yaşamak nasıl dedi, ben de netlikle tecrübelemelisin mükemmel dedim, kocam bu mevzuda ne düşünür öğrenmiyorum dedi ve kahkaha attı. Ben de sana hayranım öğreniyor musun dedim, elindeki alkolü sehpaya caydı ve gözlerimin içine baktı, resmen bundan sonra bana gel diyordu. Ben de arzuna karşılık vererek yanına yanaştım ve dudaklarını öpmeye başladım, bana karşılık vermedi, bir daha yanına yanaştım bir daha dudaklarını öptüm çekildim tekerrür bana baktı ve ani dudaklarıma yapıştı. Seksi biçimde sevişmeye başladık inanamıyordum bu güzel bayanla şu anda sevişiyordum.
derhal onu koltuğa gerçek yatırdım ben de üstünde onu öpüyordum boynunu vakumluyor kulaklarını yalıyordum daha sonradan o da benim memelerimi okşamaya başladı fazla hızlı ilerliyordu ben de derhal elimi amcığına götürdüm ve onu pantolonunun üzerinden okşamaya başladım. Sonra giysilerini soydum karşımda sadece iç çamaşırları ile kalmıştı ben de derhal soyundum ikimizde iç çamaşırlarıylaydık sonra sutyenimi çıkardım onunkini de çıkardım ve memelerini sakso çekmeye başladım. O da başımı memelerine bastırıyordu sonra onu tekerrür yatırdım ve yavaş yavaş külotunu soydum soluğumu amcığına verdim ve sakso çekmeye başladım. Klitorisine lisan darbeleri atarken inlemeye başladı. Mutluluk alması beni adeta havalara uçuyordu ve ayaklarım yerden kesilmişti, onu dilimle eğlenceye getirirken iki parmağımı içine soktum ve dudaklarına gerçek kalktım, dudaklarını öperken parmaklarımla onu beceriyordum.
dostum ise inliyor ve benim öpücüklerime karşılık vermeye uğraşıyordu ama bir yandan da inlemelerini yasaklayamıyordu. Sonra güzelce süratlendim iki parmağımı kalın biçimde onun içine sokarken vibratör ister misin diye sordum kafası evet anlamında sallayınca derhal döşek odasına giderek bir vibratör getirdim ve onun içine vibratör sokarak dudaklarını vakumlamaya memelerini sakso çekmeye başladım. Kankamın çığlıkları güzelce çoğalmıştı ve orgazm olması yakındı. Vibratörü sonuna kadar köklüyor ve onun memelerini öpüyor dudaklarını yalıyordum, her tarafını öpüyordum ve dostum inleyerek orgazma erişti.
orgazm olurken dudaklarımız yapışkandı ve soluğunu kasılmalarını her şeyini net olarak sezmiştim fazla mutluluk almıştım gerçekten. Sonra bir zaman koltukta hareketsiz kaldık sarihçesi içimde kalmıştı, kalktı ve bir bardak şarap daha koyarak içmeye başladı. Ilk defa böyle bir deneyim yaşadım ve müthişti dedi. Onu ürkütmemek maksadıyla hiçbir şey söylemedim ben de gerçekten seni fazla arzuluyordum ve sandığımdan daha ateşlisin dedim tekerrür dudaklarına bir öpücük kondurdum. Geç oldu ben bundan sonra gideyim dedi hazırlandı ve çıktı. O gittikten sonra mastürbasyon yaptım ve ona giren vibratörü kendime soktum içimde kalmıştı zira.
birkaç gün sonra bana ileti attı bir daha gelmek istediğini söyledi ben de beğene beğene dedim ve tekerrür ona bir masa hazırladım. Kazanç gelmez derhal dudaklarıma yapıştı ve seni fazla özledim dedi, şu anda bugün senin günün diye de ek etti. Fazla memnun olmuştum beni derhal koltuğa yatırdı ve kızlığımı sakso çekmeye başladı lisan darbeleri atıyor ve parmaklıyordu gerçekten fazla eğlenceye gelmiştim. Çılgınlar gibi sevişiyorduk ve ikimizde fazla ateşliydik. Zati ona olan hayranlığımdan ötürü fazla uzun olmayan zaman içerisinde orgazm oldum hem de ben de onun dudaklarını öperken orgazma erişmiştim, fazla hoştu.
porno hikaye ben de derhal onu yatırdım ve tekerrür sakso çekmeye başladım 69 pozisyonunda birbirimizi o gün bir de böyle tatmin ettik. Daha sonra dostumla görüşmelere devam ettik ve ne yazık ki kocasını tutuldu, kocası lezbiyen münasebet içerisinde olduğumuzu bilmiş ama hiçbir şey söylemedi. Arada bir erkek ve yarrak olmayınca umarım bizi ciddiye almadı tabi ki bu durum en fazla benim işime geldi zira dostum eşinden bölmedi, üzülmedi ve biz görüşmeye hala devam ediyoruz fazla mesuduz bundan sonra saklımız gizlimiz de kalmadı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir