Lezbiyen Kızımla Seks

bakireyim o akşam okuldan bir dostunu eve getireceğini söyledi. Bakireyim fakülte son sınıfta okuyan, önceden yalnızca hoş fakat şu anda ateşli olarak gördüğüm toy ve çekici biri. Çekici olduğunu eve dostunu getirdiğinde ve aralarındaki lezbiyen ilişkiyi kapı aralığından bizzat gördüğümde fark ettim. Sık sık sex öyküleri okuyan veya yazıya döken biri değilim fakat babasıyla sikişen kızların öyküleri arasında benim yazacaklarımında olmasını düşünüyorum sebebi okuduğum bir fazla hikayeden vakumlayın oldun daha coşkulu dakikaları kızımla birlikte yaşadık.
dediğim gibi o akşam dostunu eve getirmişti. Kızımın lezbiyen olduğundan asla haberim yoktu, kazara odasının önünden geçerken aralık olan kapıda kızımla eve getirdiği arkadaşının, yani yağmur’un dudak dudağa öpüştüklerini görmemle kızımın lezbiyen olduğunu fark ettim. Tabi yalnızca bu değildi fark ettiğim, başkaca kızıma olan ilgimi fark ettim. Bir zaman kapının önünde bekleyerek kızımın yağmur ile öpüşmelerini seyrettim durdum. Nihayetinde penisimin sertleştiğini fark ettiğimde bir kaç kez eşofmanımın üzerinden sıkıp döşek odasına geçtim. Içeri girdiğimde karım daha ayaktaydı ve gözü ilk sikime gitmişti. Manalı manalı bakarak “hayır ola sebep kaldırdın onu, asla ümitlenme verecek halim yok” diyerek yatağa girdi. Yüzüne muhalif “seni ne yapayım evde üniversiteli iki toy kadın varken” demek istedim fakat diyemedim. Karım yatağa girdiğinde düşüncesinde gerçek olduğunu sanması maksadıyla “neyse o vakit yarın gece görüşelim” dedim ve yanına yattım.
o dakikadan sonra bundan sonra karımın uyumasını bekliyordum. Biran evvel uyusada kızımla arkadaşının sevişmelerine kaldığım yerden devam etsem diye düşünüyordum. Yaklaşık yarım saat kadar karım yatakta döndü durdu, bir türlü uyumak bilmiyordu, bir şekilde dışarı çıkmam gerektiğinden “ben tuvalete gidiyorum” diyerek yataktan kalktım ve kızımın odasına gerçek yürümeye başladım. Kapının karşısına geldiğimde az evvel aralık olan kapının kapandığını fark ettim ve üzgün, hayal kırıklığı ile tuvalete gittim. Aslında hela ihtiyacım yoktu fakat karım “ne acele geldin” gibisinden tatava yapmaması maksadıyla bir kaç dakika tuvalette bekledim. Ardından full tuvaletten çıkarken yağmur’un, yani kızımın arkadaşının banyoya girdiğini fark ettim. O an anladım ki kızımla dostu biraz evvel sevişmelerini bitirmişler ve yağmur muhtemelen terini temizlemek üzere duş almaya giriyor. Yağmur ile göz göze gelip birbirimize gülümseyerek “iyi geceler” dedikten sonra ben tuvaletten ayrılıp döşek odasına ilerledim, yağmurda banyoya tuşlayarak kapıyı kilitledi. Lezbiyen öyküleri
odaya gerçek giderken yeni baştan kızımın odasının kapısının aralık olduğunu fark ettim ve bu kez kapının önünde beklemek yerine içeri dalıverdim. Kızımın üstünde sütyen yoktu, altında yalnızca külotu vardı ve o renkli külotu daha evvel asla görmemiştim. Yani kızımın iç çamaşırlarına bakan, onları takip eden biri değilim fakat aynı evde yaşıyoruz neticede, daha evvel bu iç çamaşırını giymiş olsa en azından kuruması maksadıyla astıklarında görebilirdim ama iç çamaşırı kesinlikle yeniydi. Arkası bana dönük bir şekilde yatağını düzeltiyor, arada eğilerek götünün arasını gösteriyordu. Tabi bunları bilinçli bir şekilde yapmıyordu, şayet öyle olsa kızımla sikişmek maksadıyla binbir türlü oyunlar içerisine girmezdim. Her neyse bir kaç saniye arkasında sessizce durdum ve aç gözlerle kadınımı gözlemeye başladım. Full o sırada arkamdan oda kapısının açıldığını duydum. Benden evvel bakireyim arkasını döndü ve beni karşısında görünce derhal memelerine ellerini kapatıp arkasını yeni baştan döndü.
gelen şahısın yağmur olduğunu anlayınca “afedersiniz kadınlar, ne yapıyorsunuz bir bakayım diye gelmiştim” ve yağmur’un yanından geçerek dışarı çıktım. Çıkarken kızımla sık sık göz göze gelmiştik, yüzümdeki anlatım full olarak nasıldı bilmiyorum fakat bakireyim bana fazla şaşkın gözlerle bakıyordu. Ben odadan ayrılıp döşek odasının kapısının karşısına gelince yağmur’da “şampuanımı unutmuşum ya, onu alıp yeni baştan gireceğim” dedi ve ben içeri girdikten bir kaç saniye sonra şampuanını alıp yeni baştan banyoya gitti. Fırsat bu fırsat dedim ve döşek odasından yeni baştan çıkarak kızımın odasının kapısına gittim. Kapı bu kez kapalıydı, delikten bakmaya çalıştım fakat asla birşey görememiştim. Bir kaç saniye kapının önünden ayrılmadım ve delikten birşeyler görmeye çalıştım. Full o zamanda kapının açılması ile kızımla surat yüze geldik. Kapının deliğinden baktığımı anladı ve “neye bakmıştın bana” diyerek gözlerime dik dik bakmaya başladı. Kelimeler sanki düğümlenmişti boğazımda sebebi resmen kadınımı gözetlerken ona yakalanmıştım ve mantıklı bir açıklamam yoktu.
kızımın karşısında lafları geveleyip oldukça saçmaladıktan sonra arkama bile bakmadan döşek odasına yeni baştan döndüm. Full odadan gireceğim sırada kızımla göz göze geldik ve bana sinsi sinsi güldüğünü fark ettim. O gülüşe bir mana yükleyememiştim ve bundan sonra daha çok şansımı zorlamadan yatağa geçip yatmayı planlıyordum. Yatağa uzandığımda en az bir saat kadar yatakta döndüm durdum, uyuyamadım. Bir saat kadar sonra yavaş yavaş kendimden geçmeye başladığım sırada döşek odasının kapısı açıldı ve karanlıklar içinden birisi yatağa gerçek yaklaşmaya başladı. Heryer zifiri karanlık olduğu maksadıyla yanımıza gelenin kim olduğunu göremiyordum. Taki yanıma gelip “baba uyudun mu” diye seslenene kadar gelen şahısın bakireyim gülten olduğunu anlayamadım. Akşam akşam acaba bana ne diyecek diye düşünürken az eski davranışımdan ötürü birşeyler söyleyeceğini zannediyordum. Bu nedenle asla sound çıkartmadan uyuduğumu anlayıp gitmesini beklemeye başladım.
bakireyim bir iki kez sessizce, fısıltılar şeklinde baba diye seslenip benden sound alamayınca ayağa kalktı, full gidecek diye gözlerken elini yatağın üstüne atarak sikimi yorganın üzerinden sıkmaya çalıştı. Bilinen yaz ayında olduğumuzdan esasen üzerimizde yorgan niyetine kullandığımız çift şahsiyet pike vardı. Sikimi basitçe eline almış sıkıyordu. Bir kaç defa sıkıp bıraktıktan sonra her ne kadar rol yapıyorda olsam, kızıma uyuyormuş hattı yapıyorda olsam numarama devam edemedim ve elimde olmadan kalınlaşmaya başladım. Ben sertleştikçe kızımda sikimi daha sıkı kavrıyordu. En az bir iki dakika boyunca pike üzerinden sikimi sıkıp okşadıktan sonra elinin birini pikenin altına soktu ve sikimi eşofmanımın üzerinden tutmaya başladı. Bir sürede böyle devam ettikten sonra bundan sonra dokunmak istemeye başlaıştı o yüzden eşofmanımın içine elini daldırıp sikimi, taşaklarımı anlayarak narin narin okşamaya başladı. O kadar hoş tutuyor öyle hoş sıkıyordu ki bir zaman böyle devam etmiş olsa boşalacağımı düşünüyordum.
bundan sonra iyiden iyiye kalınlaşmış sikim kızımın avuçlarının arasında dururken uyuyor hattı gerçekleştirmek fazla zorlaşmıştı. Daha çok sabırsızlandım ve elimi yavaşça kızımın eline gerçek götürdüm ve sikimi sıkarken bende elimi elinin üstüne koydum. Bakireyim asla korkmadan yarağımı sıkmaya devam etti, adeta hat yaptığımı biliyor gibiydi. Bir zaman onun eli penisimde, benim elimde onun elinin üstünde öylece kalakaldık. Yatağın altından öyle sertleşmiştim ki vakit vakit sikimi bırakarak taşaklarımı avuçlamaya uğraşıyordu, o sırada sikim pikenin altından dimdik duruyordu. Geçen saniyeler beni olduğu kadar kızımıda azdıyor olsa gerek bakireyim bana “hadi baba konuk odasına geçelim” dedi ve sikimi çekiştirerek yataktan kaldırdı. Karım horul horul uyurken nasıl olsa uyanmaz diye içimde bir kolaylık vardı. Gönül rahatlığı ile döşek odasından ayrılıp konuk odasına gerçek ilerlerken ani bire kızımın dostu yağmur aklıma gelivermişti. Kızıma “yağmur uyuyor değil mi” diye panik içinde sorunca bakireyim “uyuyor baba rahat olabilirsiz” diye karşılık verdi.
fazla geçmeden döşek odasından çıkmış, kızımın odasının önünden geçmiştik ve konuk odasına girmiştik. Işığı yakmamız mesele olabileceği maksadıyla pencerenin perfesini araladım ve içeri giren sokak lambasının ışığında kızımla ayatak öpüşmeye başladım. O an baba kadın öylesine ahenk içerisindeydik ki hem ben kızımın hemde bakireyim benim ne istediğimi fazla iyi biliyordu. Bakireyim çılgın gibi öpüşme peşindeydi o yüzden ben dilini ağzıma almamla emme bir olmuştu. Uzun dilini emdiğim sırada oda benim sikimi okşayarak başından akan haz sularını parmağı ile penisimin her yerine sürüyordu. Ayakta öpüşmemiz normalden fazla daha uzun devam ettik, belki beş dakika asla mola vermeden öpüştük durduk. Nihayetinde kadınımı yere yatırarak üstüne çıktım ve bir zaman üst geceliğinin altına elimi sokarak memelerini avuçladım. Ellerimi memelerine koyduğumda resmen kızımın göğüsleri ellerimin altında kaybolmuştu. Pek çok geniş memelerinin olduğunu söyleyemem fakat izlediğim bir kaç pornodan yola çıkarak söyleyebilirim ki full bir liseli memesine sahipti.
kızımın memelerini avuçlayıp okşarken gözlerini kapatması ve inlememek maksadıyla bir eliyle kendi ağzını kapatması beni çileden çıkaran bir devinim olmuştu o yüzden memelerini okşamayı yarım bırakarak ayağa kalktım, ilk meslek olarak konuk odasının kapısını kilitledim ve ardından üzerimde ne var ne yok hepsini çıkartarak kızımın karşısında çırılçıplak kaldım. Benim soyunduğumu gördüğünde kızımda üzerindekileri çıkarmaya başlamıştı. Fazla geçmeden ben çırılçıplak, kızımda yalnızca külotu ile kalakalmıştık. Yeni baştan yan yana gelerek ayatka öpüşmeye başladık. Kızımın lisanı ağzımın içerisinde bir sağa bir sola dolanıp duruyordu. Vakit vakit dişlerimin arasına alarak dilini ısıroyrdum. Tekrar uzun bir zaman öpüştükten sonra az evvel olduğu gibi yere yatırdım, üstüne çıktım fakat bu kez memelerini okşamak yerine sikimi eline alarak amının kenarlarına sürttürmeye başladım. Az evvel memelerini okşarken gözünü kapatan bakireyim şu anda sikimi vajinasında hissedince gözlerini kapatmış inlemeye başlamıştı.
sikimi istesem o an kızımın içine sokabilir ve baba kadın sikişmek üzere hareketlenebilirdik fakat benim daha değişik planlarım vardı. Kızımın içine girip onu sikmekten ziyade onunla oynamak, haz aldığını görmek ve onu becermem maksadıyla bana yalvarması daha cazip görünüyordu gözüme o yüzden sikimi içine sokmadan evvel amının dudaklarına, kalça deliğine ve amının üstüne uzun bir zaman boyunca sürttürdüm durdum. Vakit vakit bakireyim “hadi baba” diyerek sikimi içine sokmamı ısrarla yeni baştan yeni baştan söylesede onu umursamadan altımda inlemesini gözleyerek oyun oynamaya devam ettim. Bir mola kızımın vajinasından akan suların şiddeti ile halının üzerinin ıslak olduğunu dokunarak fark ettim. Elimin tersi ile yere dokuduğumda resmen adeta bir bardak su dökülmüşçesine ıslaktı yerler fakat bunu umursamadan vajinasıyla oynamaya, kadınımı çileden çıkartmaya devam ettim. Taki bundan sonra bende dayanamaz bir duruma geldiğimde ve kadınımı becermek maksadıyla sabırsızlandığımda sikimi küçük küçük vajinasından içeri sokmaya başladım.
yalnızca başı girdiğinde bir zaman devinim etmeden bekleyerek ellerimle memelerini sağa sola okşamaya devam ettim, sonrasında ise penisimin başının biraz daha dahası, biraz daha dahası derken nihayetinde tamamını soktum. Taşaklarım her girip çıktığımda kızımın kalça deliğine çarpıyor ve her ne kadar yavaş olursam olayım odanın içerisinde garip garip sesler çıkartıyordu. Evde uyanık biri olsa ve konuk odasının önünden geçecek olsa size içten söylüyorum içeride birilerinin sikiştiğini anlayabilir. Bu seslerden ötürü esasen kızıma sık sık “arkadaşın uyanmaz değil mi, uykusu derin midir” diye sordum durdum. Neyseki tıpkı karım gibi kızımın dostu yağmur’da uykusu derin olanlardan biriydi. Bu yüzden kızımın içine gönül rahatlığı ile giriyordum, gerçi ne kadar rahattım desemde sık sık birilerine yakalanma düşüncesi beni samimi içe korkutuyor ve zekvimi kaçırıyordu. Tahmin edersiniz ki hariç etkenlerden ötürü, yani zevkimin kaçmasından dolayıda orgazm olmam her geçen saniye dahada gecikiyordu.
ben orgazm olana kadar kızımın kaç kez orgazm olduğunu bilmiyorum fakat en azından bir kez olduğuna eminim. Onun orgazm olmasından yaklaşık on dakika kadar sonra bende kızımın içinden çıkarak göbek deliğine gerçek fışkırtmaya başladım. Olabildiğince çok boşalmıştım o yüzden göbel geliğini geçin kızımın göbek bölgesinin büsbütün döl olduğunu söyleyebilirim. O ordamta işim bittiğinde odayı ilk terk eden ben oldum, kızıma bırakın peçete uzatmayı boşaldıktan sonra asla tek sözcük dahi etmeden odadan ayrılıp banyoya gittim. Duşun altına girdiiğimde elime sabun alarak sikimi ve taşaklarımı bir hoş yıkayıp kurulandıktan sonra döşek odasına yeni baştan döndüm. Ben duştan ayrılıp döşek odasına geçerken gülten’de üç çamaşırları ile banyoya girmeye hazırlanıyordu. O gece yatağa yatmamla uykuya dalmam bir oldu dersem bana inanın. Normalde yatakta en az yarım saate geçiren ben, inanması kuvvet fakat o akşam belkida bir iki dakika içeriside hayatımın en rahat uykusundan birine daldım.
sabah benim maksadıyla o kadar erken olmuştu ki kalkar kalkmaz adeta bir iki dakika evvel yatmış gibi hissediyordum kendimi. Kahvaltı masasına geçtiğimde gözlerimden hala uyku akıyordu, bir taraftanda kızımla devamlı göz göze gelerek gülüşüyorduk. O geceden sonra baba kadın aramız fazla yakın oldu, vakit vakit bu çeşit kaçamaklar maksadıyla fırsat kolluyoruz fakat bir iki kez münasebet dışında kafa başa görüşmemiz pek olası olmadı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir