Lezbiyen Aşıkların Bir Gün Deneyimi

selam ulus
size, kadın kadına başımdan geçen bir olayımı izah etmek istiyorum. Ben idil, 1. 78 uzunluğunda, kumral, kocaman memeli ve ince belli biriyim
şimdi 21 yaşındayım ve bu hadise yaklaşık 1 yıl filan evvel olmuştu.
üniversiteye gidiyorum, kendi evim uzak olduğundan üniversitenin talebe yuvasında kalıyordum. Fakültede ikinci yılımdı ve kızarkadaşımla (ismi ceyda) yuva kiralamak istiyorduk, talebe yuvasında kalmak istemiyorduk.
kızarkadaşımın bir dostu daha vardı, ismi elif, o da taşınmak istiyormuş. Elifi tanımıyordum, o da bizimle aynı okuldaymış, fakat asla görmemiştim. Üçümüz birlikte kalmak maksadıyla yuva aradık ve bulduk. Evin 2 döşek odası vardı, bu da demekti ki, 2 şahıs bir odayı birlikte kullancaktı. En fazla parayı ceyda koyduğundan tek şahsiyet odayı o aldı, benle elif de bir odada kalcaktık.
elif uzun olmayan boylu, balık etli, fakat yinede doğru ve kıvrak bedeni olan birisiydi, ela gözleri kara saçlarından öne çıkıyordu. Fazla seker bir kızdı, aynı odada kaldığımızdan derhal birbirimize alışmıştık. Birbirimize dertlerimizi anlatırdık, güler eğlenir, herşeyi birlikte yapardık bundan sonra. Elif fazla cana yakındı, sarılır öperdi, fazla rahattı benle.
o gün okulda dersimin geç başlayacağından ötürü, saat 10-11’e kadar yattım. Uyanıp mutfağa geçip kendime yiyecek birşeyler hazırlayıp oturma odasına gittim. Biraz televizyon izledikten sonra, okuldan elif geldi, fazla üzgündü. Ona, “neyin var? ” diye sorunca, o da ağlamaya başladı. Sevgilisinden ayrılmış, ondan fazla üzgün olduğunu söyledi. Ben de teselli etmeye çalıştım ve ona, “akşam evde ol, içip dertleşiriz! ” dedim, okula gittim.
arka dönüşümde birkaç şişe bira alıp eve geldim. Ceyda da evdeydi, oturup birkaç şişe içtik. Ben biryandan elifi teselli etmeye uğraşırken, bir yandanda içiyordum. Konuşurken ben elife üzülmemesini, sevgilisinin onun gibi birini hiç bulamayıp arka döneceğini söyledim.
ceyda yorgun olduğu maksadıyla odasına çekildi. Sonra elif bana, “keşke senin gibi bir sevgilim olsa! ” dedi. Ben gülmeye başladım, içkiyi çok kaçırdığından saçmalıyor diye düşünerek. Sonra bana, “nekadar güzelsin, erkek olsaydım seni hergün sikerdim! ” dedi ve ben de (tabii şakasına), “sen erkek olsaydın ben de sana hergün verirdim! ” dedim, birlikte gülmeye başladık.
arada bana dokunup sarılıp, beni neçok sevdiğini söylüyordu, yanağımı öpüp öpüp duruyordu. Sarılırken memelrimi elleyince, ben biraz şaşırdım ve ayağa kalktım, “geç oldu, yatsak iyi olur! ” dedim. Fakat elif fazla içmişti, ayakta duramıyordu. Duş alsın şahsına gelsin diye, onu soyup banyoya götürdum. Üzerinde külotu ve sutyeni vardı yalnızca. Yıkanması maksadıyla banyodan çıktım.
ben yatağa uzanmıştım, odanın lambası açıktı, uyumaya çalışıyordum. Uyuyamadım ve full arkamı dönerken karşımda elifi gördüm. Çıplaktı, kurulanmış sutyenini takmaya uğraşıyordu. Benim gözler ani açıldı, elifin çıplak bedenine öylece bakakalmışım. Şaşkınlığım geçince özür diledim. Elif sırıttı, “sorun değil, bende olan şeylerden sende de var! ” dedi. Fakat ben ilk defa bir kadını çıplak görüyordum, memeleri kocamandı.
elife bakarken farkettim, nedense vajinama birşeyler oluyordu, adeta birisi elliyormuş gibi gıdıklanıyor, karıncalanıyordu. Derhal arkamı döndüm ve uyumaya çalıştım. Neyse az sonra elif lambayı kapadı ve yatağına yattı. Ben halen uyumamıştım, fakat galiba elif uyumuştu. Bir yarım saat sonra elifin kalktığını duydum, ayak seslerinden anladığım kadarıyla yanıma gerçek geliyordu. Evet yanıma geldi ve bana birkaç kere, “idil… idil! ” diye seslendi. Fakat ben akşamki olaydan utandığımdan uyuyor gibi yaptım ve sesimi çıkarmadım.
elif beni uyuyor sanarak yanıma uzandı. Ben olanları anlamaya çalışıyordum, niye yanıma yatıyor, acaba birşeyden mi korktu diye düşünürken, ani elini göbeğimde hissetim. Bana anal seks sarıldı. Elini tişörtümün içinde sokup yavaşça yukarı ve aşağı dolaştırıyordu. Sonra ani memelrimi avuçladı ve okşamaya başladı. Ben şaşkınlıktan birşey yapamıyordum. Ona durmasını söylemek istedim, fakat biryandan da durmasını istemiyordum.
ilk defa bir kadın beni elliyordu, fazla farklı bir histi. Elif sonra yavaşça beni sırtüstü yatırdı ve bedenini bana yaslayarak yan durdu, yavaşça tişörtümü yukarı sıyırdı ve sutyenimden memelrimi çıkardı, sonra da dilinin ucuyla hafif göğüs ucuma dokunmaya başladı. Fazla farklı bir duyguydu. Biryandan nazikçe mememi öpüyordu, biryandan da elini külotumun içine sokmuş, vajinamı elliyordu…
amımdan sular akmaya başladı. Daha çok dayanamayıp gözlerimi açtım, elife baktım ve “napıyorsun? ” dedim şaşırmış bir şekilde. Elif derhal dudağıma yapıştı ve üstüme çıktı. Beni öyle bir şehvetli öpüyordu ki, dilimi vakumluyordu. Fazla heycanlanmıştım, daha onu engellemek istemiyordum. Biraz öpüştükten sonra derhal üstümde ne var ne yok hepsini çıkardı, o da benim gibi çırılçıplak soyundu ve memelrimi vakumlamaya başladı. Ben de onun vajinasını ellemeye başladım. Onun da vajinası ıslaktı.
memelrimi ısırıp emdikçe ben kendime yargıç olamayıp inliyordum. Sonra daha aşağılara indi, bacaklarımı açtı ve vajinamı öpüp sakso çekmeye başladı. Tarifi olanaksız heycanlıydı. Vajinamı öyle emip sakso çekiyor, dilini içime sokup çıkarıyordu ki, bir erkekten daha iyiydi. Benim inlemelerim artmıştı, delirtiyordu beni, içim bir güzel oluyordu. Bir kadın aracılığıyla ellenmek, yalanmak, emilmek fazla hoş bir histi. Nihayetinde saldım kendimi ve hayatımın en hoş orgazmını oldum…
bundan sonra hergece elif benim vajinamı sakso çekiyor. O günden beridir beraberiz ve mesuduz da. Bana göre herşeyi deneyin, neyi beğenip neyi beğenmeyeceğinizi bilemezsiniz 😉
idil

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir